Mount & Blade II: Bannerlord

Kako vam se svidja bannerlord?

  • Odlicno:D

    Votes: 55 51.4%
  • Fino:)

    Votes: 33 30.8%
  • Dobro:|

    Votes: 9 8.4%
  • Lose:P

    Votes: 4 3.7%
  • Raspada se! 3:D

    Votes: 6 5.6%

  • Total voters
    107

Users who are viewing this thread

Brytenwalda tim je definitivno najbolji za to_Odlicno su se pokazali.Po meni,do danas,to je mod koji najvise lici na dlc.Sve je drugacije,oruzje je definitivno opasno,vreme se menja iz sata u sat (bas kao sto i jeste u Britaniji),sve teksture gradova su uradjenje,taktika daje veliki znacaj pobedi...Gotovo da se uzivis u to vreme.

Sto se slovenskog moda tice,sto da ne.Bilo bi dobro u vremenu naseljavanja slovena na balkanske prostore,pokrstavanju slovena.Imalo bi dosta tematike.
 
Knezevic said:
Sto se slovenskog moda tice,sto da ne.Bilo bi dobro u vremenu naseljavanja slovena na balkanske prostore,pokrstavanju slovena.Imalo bi dosta tematike.
Bilo bi lepo kad bi bilo...

Inace ja cu definitivno poceti ozbiljno da naucim o modovanju igre Bannerlord, post ako sada ucim za Warband, vec je nekako kasno, to vreme je proslo...
Pre mesec dana sam dosao ovde u Kanadi da zivim i vec imam mnogo bolje opcije nego da sam ostao u Srbiji, zelim da kazem da imam ovaj cas koji se zove Print and Graphic Design, poceo sam da naucim kako da koristim Photoshop, da napravim 2D slike i teksture za igrice.

Ionako su developeri rekli da ce modovanje Bannerlord-a biti lakse nego sto je slucaj sa Warbandom.
 
Nista ne moze zameniti rodni kraj.Mada nisam znao da imaju predmet koji se bas bavi 2d/3d artom i to bas vezano za bilo koji nekomercialan softver.Imam i ja 3d/2d art,ali vezano samo za autocad,sto ume da bude dosadno.
Mada,voleo bih kad bih imao predmet bas vezan za photoshop,gimp i ostalo.Znam to da koristim,ali samo neke osnovne stvari,nista napredno.
 
Sherlock Holmes said:
vikinzi su vec previse svuda...a toliko zanimljivijih priča i događaja je bilo u istom periodu kod Slavena.
Tačno tako, recimo tome kulturni imperijalizam. U srednjem veku se je dogadjalo dosta više po svetu nego što dobiješ utisak kad pratiš današnje TV kanale i igre - nisu bili zanimanja vredni samo Englezi i Skandinavci, samo zato što danas imaju najviše para da potroše na iste TV kanale i igre.
 
Knezevic said:
Mada,voleo bih kad bih imao predmet bas vezan za photoshop,gimp i ostalo.Znam to da koristim,ali samo neke osnovne stvari,nista napredno.
:wink:

https://www.youtube.com/channel/UC47XN5bhLTBH5TRFyKaUpKg
https://www.youtube.com/watch?v=Ir1mL2P36iQ

http://www.graphicdesign.com/article/value-of-a-graphic-design-degree/
 
Ajmo braćo čekam ovaj Bannerlord god. dana čini mi se ko da čekam 5 god. Znate li kojom polovinim 2060 će izaći možda mi penzija bude visoka pa kupim preko steama ???  :?:  :?:  :?:
Sad imam 18 god.  :???:
AJMO!!!
 
Sherlock Holmes said:
Drago mi je zbog Brytenwalda ekipe, ali mogli su neki Sclavinia, ili Slav Conquest temu stavit, vikinzi su vec previse svuda...a toliko zanimljivijih priča i događaja je bilo u istom periodu kod Slavena.

Daj covjece slaveni nista postigli nisu od kako je svijeta i vijeka. O cemu ce napraviti DLC?
 
Hrulj said:
Sherlock Holmes said:
Drago mi je zbog Brytenwalda ekipe, ali mogli su neki Sclavinia, ili Slav Conquest temu stavit, vikinzi su vec previse svuda...a toliko zanimljivijih priča i događaja je bilo u istom periodu kod Slavena.

Daj covjece slaveni nista postigli nisu od kako je svijeta i vijeka. O cemu ce napraviti DLC?


Slazem se sa Sherlockom.Polako,ucices to u srednjoj skoli...
 
Da, nyakoi dori ne sa se nastanili na zemite na Rimskata imperia, protiv vizantiytsi i "franki", i vse oshte ne sa tam. Даже и азбука си нямат. :grin:
 
Knezevic said:
Hrulj said:
Sherlock Holmes said:
Drago mi je zbog Brytenwalda ekipe, ali mogli su neki Sclavinia, ili Slav Conquest temu stavit, vikinzi su vec previse svuda...a toliko zanimljivijih priča i događaja je bilo u istom periodu kod Slavena.

Daj covjece slaveni nista postigli nisu od kako je svijeta i vijeka. O cemu ce napraviti DLC?


Slazem se sa Sherlockom.Polako,ucices to u srednjoj skoli...

Pa eto kada si ucio objasni mi ti. Postigli su...? Osnivanje svojih zemalja? Koje dostignuce covjece. Haj Franacka, njihova kultura oblikovala cijeli srednji vijek. Haj Bizant, zanimljivo pravo ratovi protiv Perzije, Arapa, Turaka itd..
Spanija, zanimljivi ratovi sa maurima, borba izmedju krsta i polumjeseca. Sveta zemlja i krstaski ratovi, koji su ostavili pecat na cijelom covjecanstvu i postali preteca renesanse.
Mozes li mi ozbiljno reci da bi svijet bio mnogo drugacije mjesto u 15 vijeku da je neko u potpunosti zbrisao slavene u nastanku?

GlorvalhirSRB said:
Ma uopste se Sloveni nisu prosirili po Evropi i upili druge narode

I sta je tu dostignuce tacno? Spanija stvorila svjetsku imperiju u svega stoljece nakon ujedinjenja. Turci takodjer. Francuska postala svjetska sila koje je diktirala citav srednji vijek i poslije njega. Engleska je osnova kulture svijeta danas, i svaka drzava poducava Engleski u skoli. A slaveni? Pobili Cecene, pobili nekakve divljake u sibiru, i pobili domace stanovnistvo u istocnoj evropi i balkanu.
 
Uostalom,sto se tice Slovena,imate Mount and Blade WFAS,imate Ruse i Poljake,vise nego dovoljno,oni su ucinili dosta u istoriji...Ali ipak iako zanemarujete znacaj Slovena,ne mozete osporiti,da sve te zemlje koje je Hrulj pomenuo,ne bi mogle da se razvijaju bez Srba granicara,i da bi ceo zapadni svet bio u opasnosti od Turaka,ali dobro,kako god necemo da ulazimo u tako duboke polemike...
 
Vidim da jako voliš Bizant, Slaveni i Avari su 626. digli opsadu Carigrada, a car Heraklije se našao u velikoj opasnosti(i sa Istoka). I onda je jedna druga grupa Slavena istjerala Avare i spasila to 'Bizantsko Carstvo'. Također, tko zna što bi bilo da Slaveni nisu držali Turke na granici 500 godina.
 
Back
Top Bottom