Mount & Blade II: Bannerlord

Kako vam se svidja bannerlord?

  • Odlicno:D

    Votes: 55 51.4%
  • Fino:)

    Votes: 33 30.8%
  • Dobro:|

    Votes: 9 8.4%
  • Lose:P

    Votes: 4 3.7%
  • Raspada se! 3:D

    Votes: 6 5.6%

  • Total voters
    107

Users who are viewing this thread

Heroes_Witch_King said:
Ok ja imam jedan dobar predlog za sve nas, za pocetak nasih pustolovina naravno :grin:

Ajde, da organizujemo datum i vreme kada cemo svi igrati na Native server IG_Battlegrounds, cisto da igramo zajedno u istom timu, i ako hocete da organizujemo nas sopstveni Native klan iz zezanja, i svi stavimo klanske tagove, banere i igramo zajedno.
Sta mislite?

Sve moze, samo nemoj native please :smile:
 
GlorvalhirSRB said:
Ljudi je l zna neko za neki M&B mod smesten u praistorijsko vreme ?
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,304093.0.html

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,67009.0.html
 
MadVader said:
Ima još nekog koji planira modovanje Bannerlorda i ima znanja i iskustva? I koje su tvoje ideje?
Trenutno pravim Persistent Middle-Earth mod za Warband, uskoro cu napraviti thread za ovaj mod na Pioneer's Guild - Mod's Under Construction.
Inace, naravno da imam buduce planove za Bannerlord, zanima me koliko ce novi game engine moci da podnese, nadam se da nece imati ogranicenja koji Warband ima, ali nameravam da napravim Persistent Middle-Earth za Bannerlord takodje.

Imam dosta iskustva sad PW module system, koji je Vornne kreirao, tako da ako ne bude bio PW mod za Bannerlord, onda cu ionako moci da napravim PME za tu igru, samo sto cu morati da budem malo pametniji :grin:

[Edit]

Cekaj, MadVader, ime mi je poznato od negde, hmm...

Auu da, setio sam se!
[quote author=Heroes_Witch_King]
Well I have an idea for a really cool mod, but I just started to work with the module system of Warband and started to learn more and more of how to mod this amazing game. Imagine a mod like Persistent World, but will be placed in Middle-Earth. So, a mod that the whole map will be Middle-Earth, players can explore the map, work, join a faction they want and will have many new things to do unlike in PW because there will be plenty of new features. I am planning on making this mod, but would love to have help from someone who knows how to mod Warband really good and who is interested in making this kind of mod. The Factions will be Gondor, Rohan, Mordor, Isengard, Elves, Dwarves, Hobbits, Gundabad and Outlaws. There will be no commoners. When you join the game, you choose which Faction you will join. I have many more ideas, but it is too much typing, so if someone is interested in helping me here, they can PM me and we will be able to discuss further about this mod and it's development.
[/quote]
[quote author=MadVader]
You are the 324th person with that same idea. Do a search on this thread to find out what happened to the previous 323 guys.
[/quote]

Jedva cekam da vidim tvoju reakciju kada saznas da ja nisam kao prethodnih 323 idiota koji su hteli ovakav mod.
 
Hmmm... Persistent whatever i multi me ne zanimaju, samo single player, a ti si i tako na tome da tu dobiješ mute. Možda kroz nekoliko godina kad malo odrasteš.  :wink:
Inače, tražim samo starije ljude koji znaju šta ih čeka kad se upetljaju u neki mod, tipa Zimke.
 
MadVader said:
Hmmm... Persistent whatever i multi me ne zanimaju, samo single player, a ti si i tako na tome da tu dobiješ mute. Možda kroz nekoliko godina kad malo odrasteš.  :wink:
Inače, tražim samo starije ljude koji znaju šta ih čeka kad se upetljaju u neki mod, tipa Zimke.
Ja sam uvijek tu.
 
GoldEagleMNE said:
Ja planiram da modujem bannerlord. Sta ti planiras?
Mega PoP+ mod sa pričom i roleplayom. Novi GoT, ali bolji.

Sherlock Holmes said:
MadVader said:
Hmmm... Persistent whatever i multi me ne zanimaju, samo single player, a ti si i tako na tome da tu dobiješ mute. Možda kroz nekoliko godina kad malo odrasteš.  :wink:
Inače, tražim samo starije ljude koji znaju šta ih čeka kad se upetljaju u neki mod, tipa Zimke.
Ja sam uvijek tu.
Ti si moj najbolji Yu-čovek. :wink: Nadam se da ide dobro sa tvojim WW2 modom.
 
Top. Ja planiram da pravim GoT mod za bannerlord. Ako oces zajedno cemo ga pravit. Treba da relesujem ovaj got mod za warband vise. Inace ako bi mogao da mi pomazes malo oko ovog moda bilo bi super.
 
Vidim da ste se dogovarali za neke modove? Evo iskreno igrao sam od svega po malo, po meni je PW napusten, a verujem da imam cRPG instaliran, i uglavno sam igrao ono da cuvas onu princezu od onih konja sto ocu da je siluju, ne mogu tacno da se setim imena. Ali mislim da bi najbolje bilo da se skupimo svi na Native. A sto se tice Bannerlorda, pa sad... Grafika mi izgleda malo poboljsano i to je sve, naravno te slike su sad stare i oko godinu dana, tako da se iskreno nadam da igra nece izgledati tako. Najvise bih se nadao nekom Co-Opu koji bi mi omogucio bukvalno dane zabave sa drustvom.
 
Drago mi je zbog Brytenwalda ekipe, ali mogli su neki Sclavinia, ili Slav Conquest temu stavit, vikinzi su vec previse svuda...a toliko zanimljivijih priča i događaja je bilo u istom periodu kod Slavena.
 
Eh bilo bi lijepo, i ja bih volio :grin: Držim fige da dodaju slavene u total war atilla ako nigdje drugdje.

Mada ako ćemo pravo ne postoji konkretan, valjani, povijesno točni viking sandbox UOPĆE. Ma nikakva čestita vikinška igra ne postoji, osim ako izuzmemo Old Gods DLC za Crusader Kings i pokoji total war mod, tako da ono, red je da netko napravi i to, a tko bolji nego bryten tim? :smile:
 
Back
Top Bottom