Mount & Blade II: Bannerlord

Kako vam se svidja bannerlord?

  • Odlicno:D

    Votes: 55 51.4%
  • Fino:)

    Votes: 33 30.8%
  • Dobro:|

    Votes: 9 8.4%
  • Lose:P

    Votes: 4 3.7%
  • Raspada se! 3:D

    Votes: 6 5.6%

  • Total voters
    107

Users who are viewing this thread

Mislim da nece nista inovativno dodati u igru. Sa slika izgleda kao warband sa boljom grafikom. Ljudi i dalje stoje na jednom mjestu a trupe na zidovima su gruhnute jedna u drugu kao i u svakoj opsadi u warbandu.
Nadao sam se necemu inovativnijem, npr dodatak mini-mape preko koje mozes komandovati trupama kao u nekoj strategijskoj igri. Tako znas gdje sta i kako ti trupe rade, umjesto da drzs F1 i da nemas mogucnosti da zapovjedis gdje i kako da se okrenu.
Jbg poslije toliko vremena postalo monotono da se sve borbe svode na charge.
 
Varadin said:
Heroes_Witch_King said:
Varadin said:
Ma ova igra je postala prelaka za mene, nema vise kako bi rekli challanga , i ja jedva cekam da izadje bannerlord i nadam se da me nece razocarati jer mi je mount and blade omiljena igra  :cool:

Nemas challenge? Hoces da ja i ti organizujemo duel? Izazivam te! :smile:

Pa hajde mogli bi , moj steam je Sloxking pa me adduj :smile: mozda me i naucis necemu :smile:
I sta bi do kraja :grin:
 
Varadin said:
ja sam pobedio :grin:

I ja sam te pobio nekoliko puta, nemoj tako da siris lazi :grin:
I igraj Mercenaries neki put, poslao sam ti pare
 
E momci nemojte da se sad ja osecam lose sto sam pokrenuo temu  :mrgreen:

za varadina znam da je dobar, a za witch kinga nisam imao priliku da vidim ali verujem...jer je bolje verovati nego proveravati (rece moja nastavnica iz matematike)  :mrgreen:

 
Inace izgleda da niste pogledali ovo: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,307175.0.html
Ajde da svi mi balkanci igramo Mercenaries mod zajedno neki put, barem klanske ratove.
Glupo mi je da igram sa nekim evropljanima iz drugih drzava, hocu sa svojim narodom da igram :smile:
 
Ma sto W K kaze koji put sto da ne...pa i varadin i ja smo konstativali jednom prilikom da slabo ima nasih koji bi da igraju zajedno, pa smo osudjeni da se "slepamo" uz druge nacije :mrgreen:
 
Sherlock Holmes said:
Battle of Europe je puno bolji od oboje!

I ne samo zato sto sam u timu  :oops:
Dobro izgleda skroz...definitvno cu ga ispratiti kad izadje.
Nisam igrao WB 100 godina i evo kako me opet navucete :grin:
 
Grafika je meni licno prolazna, ali ne mogu povjerovat kolisno je gameplay promjenjen  za 5-6 godina od izlaska orginalnog M&Ba...

Hoce li barem dodati Campaing mode za multiplayer? Samo to moze opravdati ove sicusne upgrejde za igru koja nista vise nije od "HD" texture packa :razz:
 
Ima li ikakvih informacija kadi bi ova igra trebala da izađe barem kojom četvrtinom godine ili tako nešto ????
Svi koji nesto znaju o ovome neka odgovore molim vas !!!! :?: :?: :?: :?:
 
Fiqus said:
Ima li ikakvih informacija kadi bi ova igra trebala da izađe barem kojom četvrtinom godine ili tako nešto ????
Svi koji nesto znaju o ovome neka odgovore molim vas !!!! :?: :?: :?: :?:
Nema datuma,niti cak naznake da bi igra mogla izaci ove godine.
 
Erminas igra Native, Varadin igra cRPG, ja igram Mercenaries...
Varadine, nece se to desiti da svi mi balkanci igramo zajedno nesto, svako igra sto mu se svidja.
 
Iako bih voleo da svi krenete crpg samnom , takodje mi ne bih smetalo da igramo mercenries ili PW ili native., malo sa stanemo stavimo isti tag i banner i haramo serverima :grin:
 
Ok ja imam jedan dobar predlog za sve nas, za pocetak nasih pustolovina naravno :grin:

Ajde, da organizujemo datum i vreme kada cemo svi igrati na Native server IG_Battlegrounds, cisto da igramo zajedno u istom timu, i ako hocete da organizujemo nas sopstveni Native klan iz zezanja, i svi stavimo klanske tagove, banere i igramo zajedno.
Sta mislite?
 
Back
Top Bottom