Български

Users who are viewing this thread

+2

Наистина жалко за нас геймърите, че Crytek купиха българското студио...
Въпреки, че оригиналният Knight of Honor имаше много трески за дялане, той си остава уникална игра. С малко геймплей доработка и дълбочина (особено в битките) щеше да е ненадмината. Яд ме е, че въпреки успеха Блек Сий никога не пуснаха 2-ра част.
 
+3, само дето не знам коя по-добра игра е излязла през 2010-а (CK2?). Иначе KoH-а даже и сега си го играя (което ме подсеща, че си мислех да дръпна някой и друг мод). Но не беше напълно успешна, поне от пазарна гледна точка - излезе малко след оригиналния Rome Total War, чиято маркетингова кампания тотално заби нашите в земята (пък и публиката по принцип повече се радва на красивите войничета на TW игрите, отколкото на геймплея на KoH) и ни отвя като конкуренция. Отделно, че RTW въведе масовата "лудост" по модването (което наистина си е хубаво нещо, и затова сме и в този форум тук, до голяма степен), докато KoH не е чак толкова модваема, за съжаление (овърхоул-модовете се появиха едва през последните години)...

П.П. Една закъсняла Честита Нова Година от мен и Честито Рождество Христово на гостите на темата. :wink:
 
Карате ме да се засрамя... Когато за пръв път пробвах Knights of Honour, абсолютно нищо не вдянах и всичко вигаги се сгромолясваше пред очите ми, без да мога да направя нищо по въпроса. Тогава (естествено, точно като всички спецове-геймъри) обвиних играта, обаче сега ми се струва, че не е била тя виновна - наскоро един приятел ме нави да играем Crusader Kings II в мулти. Не само че не разбирах какво точно се случва, но не разбирах и защо се случва и как се случва, и защо, за Бога, има четиринайсет хиляди неща по екрана ми, явно всички съществуващи с дадена цел.
Като става дума, помня че и M2:TW също не ми допадна особено, когато я пробвах. Явно ще си стоя при Age of Empires-а, като че ли не ме бива в по-сложни стратегии. :/

EDIT: И да, честити празници на патерици. Дано новата година е по-добра от предишната. :smile:
 
Хаха, относно игрите на Paradox, честно казано, и аз съм на абсолютно същото ниво. CK2 звучи абсолютно страхотно, но като си спомня как се пулех на EU2 (макар че все пак постигнах някои успехи) и веднага се отказвам дори да пробвам...
Но KoH хич не е сложна. Даже е доста лесна игра, на Easy даже е супер-лесна (особено без пача), което даже й е слаба страна, донякъде. :razz:
Колкото за TW - участвам в няколко мода за M2TW, но докато те не излезнат, хич не ми се играе.
А за AoE - хаха, в момента имам само две инсталирани игри на стария ми комп - KoH и AoE2 (плюс разни модове, включително и мод-версията на новия експанжън; благодарности на Yan (също българин) от този форум, който е член на Forgotten Empires и ме открехна за него). :grin:
 
Къде няма българи ве? ._. Age of Empires няма нужда да коментираме, призната от глухо и нямо за най-добрата игра изобщо. :grin: А за игрите на Paradox, всяка от тях е уникална по свой собствен начин, дори ако изглеждат като едно и също нещо. Аз бях опитал Crusader Kings 2, прекалено много неща трябваше да следя и да правя, просто за да обявя война и да нападна някой. Да не говорим и за процеса на превземане... В KoH всичко е доста по-опростено, но играта си е прекрасна. Новата EU пък ми се стори много по-лесна от CKII, и затова я играх доста повече време - около половин година, преди да ми омръзне. Hearts of Iron обаче е играта, пред която прекарах най-много време. Страшно задълбочено откъм единици, изследвания, инфраструктура и т.н. Мнението ми, което се споделя и от много наши приятели от форума, е че HoI е, ако не най-сложната, то сред най-сложните Global Strategy игри.
 
Cookie Muncher said:
Къде няма българи ве? ._. Age of Empires няма нужда да коментираме, призната от глухо и нямо за най-добрата игра изобщо. :grin: А за игрите на Paradox, всяка от тях е уникална по свой собствен начин, дори ако изглеждат като едно и също нещо. Аз бях опитал Crusader Kings 2, прекалено много неща трябваше да следя и да правя, просто за да обявя война и да нападна някой. Да не говорим и за процеса на превземане... В KoH всичко е доста по-опростено, но играта си е прекрасна. Новата EU пък ми се стори много по-лесна от CKII, и затова я играх доста повече време - около половин година, преди да ми омръзне. Hearts of Iron обаче е играта, пред която прекарах най-много време. Страшно задълбочено откъм единици, изследвания, инфраструктура и т.н. Мнението ми, което се споделя и от много наши приятели от форума, е че HoI е, ако не най-сложната, то сред най-сложните Global Strategy игри.
Съгласен!
 
Да подхвърля въпроса - Има ли желаещи, и все още активни играчи на Age of Empires 2? Защото ми се струва, че доста от тук присъстващите сте тактични умове, може да стане интересно да се срещнете на бойното поле. :smile: Игра от сорта на 2в2в2в2, 4в4 или Free For All ще бъде доста интригуваща, поне за мен.
 
ТОВА Е МОЯТ ПОЛК В M&B Napoleonic wars ! 

Официална страница в Flying Squirrel Entertainment http://www.fsegames.eu/forum/index.php?topic=18985.msg795949#msg795949

Официална страница:  http://bglbgrd.foroactivo.com/

Стийм групата ни: http://steamcommunity.com/groups/BulgariaLbGrd


Ако има желаещи да встъпят в полка нека да ми пишат по стийм http://steamcommunity.com/profiles/76561198072601092
 
Тези форуми не бяха ли част от Off-topic "Кралството", т.е място на което не се дискутират игрите на Taleworlds? :wink:
 
Някой да знае нещо ново около банер лорд кога да го чакаме че почва да ми писва 2 години го правят вече ... :grin:
 
venee said:
Някой да знае нещо ново около банер лорд кога да го чакаме че почва да ми писва 2 години го правят вече ... :grin:

Правят го вече 3 години...
По мое мнение играта ще излезе най-рано в средата на 2016.

 
Абе хора, кажете някоя хубава игра има една Life is Feudal но е алфа и не ми се дават пари в стийм за нея че не са я изпипали кажете някакви такива игри - феудали,средновековие,замъци, като изключиме KoH,AOE,TW :grin:
 
venee said:
Абе хора, кажете някоя хубава игра има една Life is Feudal но е алфа и не ми се дават пари в стийм за нея че не са я изпипали кажете някакви такива игри - феудали,средновековие,замъци, като изключиме KoH,AOE,TW :grin:

Kingdom Come: Deliverance - най-обещаващата реалистична средновековна РПГ игра!
Дата на излизане - края на 2015 / началото на 2016; алфата излиза в Стийм на 22 октомври 2014 (след 8 дни).
 
Back
Top Bottom