Konačno!

Users who are viewing this thread

Drago mi je da se slazes sa mnom(ono mi je stari profil,jer sam zaboravio lozinku gmail-a),ali doduse dokle god mogu da igram Warband na 60% grafike necu kupovati novi.E sad,jedino sto ga izvlaci je procesor iako je jedno-jezgreni,dok mu smanjuje prosek intelova graficka,inace bih sigurno manje kukao na moj komp.

Rado bih mu dodao jos koji stick rama ali problem daje ddr1,koji je veoma skup i redak.

Bilo kako bilo,valjda cu uzeti novi komp do sledece godine,pa cu malo cesce igrati multiplayer,ko zna  :neutral:
 
pozdrav ljudi,,moram da vas pitam nesto..pokusavam da igram mod rus XIII za warband..e sad postoji neki WSE(warband script enhancer) preko koga se pokrece mod..on radi samo za verziju 1.153,..ja imam tu verziju ali mi je wse ne prepoznaje,dobijam ovu poruku -you are running an unsupported version of warband(WSE only supports version 1.153. Please update or download the full game from http:/    /www.tale  worlds.co  m/download.aspx ...da li neko zna nesto o tom wse,posto ovde ima dosta vas koji pravite modove i kako da resim ovaj problem..pozdrav
 
Back
Top Bottom