[SP][TR]Floris Mod Pack & %100 Türkçe Yama

Users who are viewing this thread

alpayx67 said:
Oyunun yükleme ekranından sonra oyundan atıyor yok mu bir çözümü ?

Oyununuz orjinal değilse sorun normaldir.

Orjinalse oyunu steam'den repair yapıp tekrar modu yüklemeyi deneyin

Favorilerimden olan bir mod.Oynarım arada. :smile:

yalnız başka fantastik bir haritada geçseymiş belki daha iyi olur.Malum native haritası kabak tadı verdi..

HyperCharge said:
Favorilerimden olan bir mod.Oynarım arada. :smile:

yalnız başka fantastik bir haritada geçseymiş belki daha iyi olur.Malum native haritası kabak tadı verdi..

Modun özelliği zaten bir çok eklenti sunarken orjinal haritada geçmesi :grin: Yoksa diğerlerinin arasında ölüp giderdi

colombos said:
9v6G2N.jpg
211069a200f2e8adafacdd13b547d33d.jpg

Büyük yazınca daha çok ilgi çekmiyorsun. Ayrıca ilk sayfada "öküz" gibi indirme linki ve kurulum var kör müsün kardeşim? Ne kadar bilinçsizsiniz ya.

*** Virustotal sonuçları sayfaya eklendi, anlayamadığım bir sebepten hazırladığım setup dosyasını birkaç yazılım şirketi virüs olarak tanımlamış ancak hiçbir sorun yok dosyada. Manual dosyayı kullanmanızı tavsiye ederim yine de şuanda sıkıntı olmaması için. Yeni setup dosyasını en kısa zamanda ekleyeceğim ***

Merhaba ben Warbandın orjinal steam sürümüne (1.160) sahibim ve tekrar warbanda bu bu modla dönmek istiyorum ve bir kaç sorum var
1. verdiğiniz 2.54 versiyon linki installer 1.1 gb  gözüküyor ben modun full versiyonunu kullanmak istiyorum nereden indirmeliyim modu?
2. 2.55 sürümü bir kaç uyumluluk sorunu dediniz tam olarak ne tür sorunlar çıkabiliyor? 2.55 ile 2.54 sürümleri arasında ne gibi farklılıklar mevcut?
3. Warbandın 1.160 sürümüne sahibim mod bir sorun cıkarır mı bu sürümde?
4. Bu mod yeterlimidir yoksa baska modlarda kullanmalımıyım? 60 saat warband oynadım hep aynı seyleri yapmaktan sıkıldım mod ararken bu sayfayı buldum ve oldukça hoşuma gitti bu mod  :smile:

Kardeşim herşeyi anladımda modu bozacak dosyalar var  mod içindeki dosyaları değiştiren gereksiz txt dosyalarıda  koymuşsunuz language dosyaları dışında başka dosya koymamalıydınız modu bozuyor.

güzel olmuş sorunlu oyun diyen varsa pc ya da kendisinde sorun var :smile: Silentscream kardeşim daha iyilerini bekliyorum bazı görevler ilk defa gördüm biraz bilgi verirsen sevinirim :smile: bol forumlar kolay gelsin şimdiden

Uzun zaman ilgilenemedim kusura bakmayın hazırlık dolayısıyla... Youtube'da kurulumla ilgili bir video olması lazımdı 3. kişi tarafından hazırlanan, yükleyemeyen olursa oradan yararlanabilir(tabi hala duruyorsa). Ayrıca ana mesajda her türlü bilgi mevcut, adım adım doğru uygulandığında sorunsuzca modu ve türkçe yamayı kurabilirsiniz.

Cidden bu sorunlar devam ederse boş bir zamanımda ben kurulum videosu çekeceğim artık :grin:

Şehzade Mehmet said:
Kardeş doğru dürüst bir link yok lütfen koyarmısın?

Çevirinin linkinden bahsediyorsan mega, firedrive ve nexus(daha düzgünü olamaz zaten) linkleri zaten mevcut.

Modun linkinden bahsediyorsan o beni ilgilendirmiyor, kendi sayfasında hangi linkler varsa onlar..

Back
Top Bottom