[SP][TR]Floris Mod Pack & %100 Türkçe Yama

Users who are viewing this thread

Dediğin gibi yaptım hala olmadı.  :roll: nerde hata yapıyorum anlasam
benim warband 1.153 acaba ondan mı
Kardeşim büyük bir aptallık yapmışım tekrar denedim düzeldi teşekkürler.
not : ellerine sağlık kardeşim oynadım hiç bir hata yok baya iyi çevirmişsin

Boluluberkay said:
Dediğin gibi yaptım hala olmadı.  :roll: nerde hata yapıyorum anlasam
benim warband 1.153 acaba ondan mı
Kardeşim büyük bir aptallık yapmışım tekrar denedim düzeldi teşekkürler.
not : ellerine sağlık kardeşim oynadım hiç bir hata yok baya iyi çevirmişsin

İyi eğlenceler  :smile:

baktımda oraya aynısını yaptım yine olmadı ilkte C:\Program Files (x86)\Mount&Blade Warband burayı seçip yükledim sonra çalıştırdım hata verdi Kesin bende hata ama ne ?
Şuna Bir Video Çekmezmisniz

Solomanus said:
Ya dostum türkçe yamayı indirdim steam da commonun içindeki mount blade dosyasına attım ama olmuyor :S sadece menü falan türkçe

Ben indirmedim sadece yapman gerekenleri yazmaya çalışıyorum.

Modules dosyasına atman lazım yamayı.

Dostum indirmeden önce genişletilmiş paket ve Oynanış paketi kaç gb ram ve ekran kartı ister biliyormusunuz ? Bilgisayarımın sistemi biraz düşük ve maalesef internet hızımda vasat  :???: Hatta ben size bilgisayar özelliklerimi söylüyüm 1 gb ram 256 mb ekran kartı kullanıyorum. Acaba hangi paketi çalıstırabilirim.

EDİT: Genişletilmiş paketi 1 gb ramle kasmadan oynuyabiliyomuşum. Bu arada eline sağlık kardeşim yama muhteşem.

FabrikatörTorunu said:
Dostum indirmeden önce genişletilmiş paket ve Oynanış paketi kaç gb ram ve ekran kartı ister biliyormusunuz ? Bilgisayarımın sistemi biraz düşük ve maalesef internet hızımda vasat  :???: Hatta ben size bilgisayar özelliklerimi söylüyüm 1 gb ram 256 mb ekran kartı kullanıyorum. Acaba hangi paketi çalıstırabilirim.

EDİT: Genişletilmiş paketi 1 gb ramle kasmadan oynuyabiliyomuşum. Bu arada eline sağlık kardeşim yama muhteşem.

Teşekkürler, mesajı biraz geç gördüm ama halletmişsin sorun yok o zaman  :mrgreen:

Back
Top Bottom