Osmanlı Balkanların Fethi Zırt Pırt Oyundan Atıyor

Users who are viewing this thread

CanSultan said:
alicanercan07 said:
Ram ve Ekran Kartları örneğin teknosa yada pcilerde kaç tl dedir örneğin 4 gb ram 2 gb ekran kartı tahmini ne kadara malolur ?

Abi naaptın sen alcanmı???

Mount Blade için değil tabi ki battlefield 3 assasins creed 3 gta 4 tarzı oyunlar için banane mount blade gibi düşük sistemli bir oyun için almak düşünüyodum zaten hazır ucuza buldum düşeyelim :grin:

CanSultan said:
iii sen bilin ddr kaç? 2-3  anakart destekliyomu?

Kendin bak kardeşim :grin: http://www.hepsiburada.com/liste/ekran-kartlari/department.aspx?categoryId=204 ve http://www.hepsiburada.com/liste/bellek-ram/department.aspx?categoryId=47

Sancatar said:
C+ olan şeyi güncellemeniz yeterli  :neutral:
Birader Ram Yetmiyo neyin kafasını yaşıyon TExture dosyası zaten 1,5 gb nedion sen!

Ya şu mod hakkında sorunlar sorularınız vs. sayfası oluşturun. Yeter yav, bütün forum osmanlı oldu. Warband konusunda ayrı burda ayrı 100 tane konu var. Çok süper bir mod olduğu burdan belli .s

Balex said:
Ya şu mod hakkında sorunlar sorularınız vs. sayfası oluşturun. Yeter yav, bütün forum osmanlı oldu. Warband konusunda ayrı burda ayrı 100 tane konu var. Çok süper bir mod olduğu burdan belli .s
Gerçektende öyle grafikler gelişmiş ve oyuna başlangıç değişik yeni görevler var

Balex said:
Sen yanlış anladın, ben dalga geçmiştim.
Birader Mod gerçekten süper dalga geçtin anlamadım ama sırbistan osmanlı bizans hepsi var gerçekten iyi mod Diplomacy Custom commander hepsi bulunmaktadır  :wink:

Belgelerim > Mount and Blade Warband > rgf config ve sceneobj dosysı var onlarısil öyle dene...

Hiç üzülmeyin modniz la ilgili bir şey değil sisteminiz yetersiz geliyor zaten mod 2.05 tutyo onan sistemi yükseltin

CanSultan said:
Balex said:
Sen yanlış anladın, ben dalga geçmiştim.
Birader Mod gerçekten süper dalga geçtin anlamadım ama sırbistan osmanlı bizans hepsi var gerçekten iyi mod Diplomacy Custom commander hepsi bulunmaktadır  :wink:

Peki florisdeki özelliklerin aynısı bu modda da yok mu ? İzin almışlarsa bilmem.

General ;O said:
selam aleykum bende 4 gb ram var bu hatayi aliyorum MİCROSOFT VİSUAL C++ RUNTİME ERROR  lutven yardim
@ottoman1 sende bunu yap;
mb açın ayarlar kısmına girin "dokuları ihtiyaç halinde yükle ve pixel shaderleri aç" tiklerini kaldırıp deneyin.

Back
Top Bottom