Osmanlı Balkanların Fethi Zırt Pırt Oyundan Atıyor

Users who are viewing this thread

Hacı Ram kaç bide ekran kartı ???? o na göre yardımcı olucam çözeriz merak etme :mrgreen:

Şimdi dediklerimi tek tek yap ilk önce bilgileri almam lazım şimdi warband modules 'e gir ordan osmanlı balkanların fethi dosyasını seç kaç GB kaplıyo bir bak anlarız şimdi

CanSultan said:
Şimdi dediklerimi tek tek yap ilk önce bilgileri almam lazım şimdi warband modules 'e gir ordan osmanlı balkanların fethi dosyasını seç kaç GB kaplıyo bir bak anlarız şimdi

Kardeşim ben şuan evde değilim iş yerindeyim 5 te evde olucam ozaman yazsam sorun olmaz umarım

CanSultan said:

nekadar gb alan aldığı ile oyundan atmasının sence bi alakası varmı ?

Ne hatası veriyor.

C+ Diye mi yoksa ?

HyperCharge said:
CanSultan said:

nekadar gb alan aldığı ile oyundan atmasının sence bi alakası varmı ?

Ne hatası veriyor.

C+ Diye mi yoksa ?
Bak kardeş oyun zaten 1 gb moddada 2gb diyelim etti 3 gb oyun herşeyi ram'e yüklüyor Tüm dosyalarını,adamın 2 gb ram'i var Warband'ın oyun sistemi böyle belki ondan çalıştırmaya bilir  :wink: :wink:

Directx'i ve Ekran Kartını Güncelle Belki olur Bir az bişi ekran ayarlarını Olmazsa Bakarız

Evet Çözüm Bulundu!!!!!

İndirdim Bendede Oyundan atıyor benimde 2 gb ramim var oyun modu 2gb Beyler Minimum 3gb'ram lazım modlu oyunu çalıştırabilmek için 'gb ram'i olanlar Yeni Ram almalılar Ramde Çok fazla kaplıyor ve 2 ram modlu oyuna yetmiyor Bi 4 gb ram taktır makineye rahat oynarsın :mrgreen:

alicanercan07 said:
Ram ve Ekran Kartları örneğin teknosa yada pcilerde kaç tl dedir örneğin 4 gb ram 2 gb ekran kartı tahmini ne kadara malolur ?

Abi naaptın sen alcanmı???

alicanercan07 said:
Ram ve Ekran Kartları örneğin teknosa yada pcilerde kaç tl dedir örneğin 4 gb ram 2 gb ekran kartı tahmini ne kadara malolur ?

Tamam buldum hepsi burada da 4 gb ram 202 TL  2 GB ekran kartı 204 TL araştırdım iyilermiş ucuzmuş taktırcam pcye sizede öneririm

Back
Top Bottom