MOD

Users who are viewing this thread

EmirMihut

Recruit
Nu stiti vreun mod in care pot sa fac eu feluri de soldati?

Adica sa imi echipez eu soldatii
Sa fie pentru Warband
 
1)Te duci in taverna
2)Bei ceva(LOL!)  :neutral:
3)Daca il vezi pe unu' Rolf de exemplu (ca sunt si altii :wink: ) inroleaza-l in armata ta
4)Te duci la party si parca dadea-i talk cu el si ceva de echipament :razz:
6)Si asta e tot,dai o bere ?  :grin:
 
Sniper778 said:
1)Te duci in taverna
2)Bei ceva(LOL!)  :neutral:
3)Daca il vezi pe unu' Rolf de exemplu (ca sunt si altii :wink: ) inroleaza-l in armata ta
4)Te duci la party si parca dadea-i talk cu el si ceva de echipament :razz:
6)Si asta e tot,dai o bere ?  :grin:

ba eu ma refeream sa fac mai multi soldati sa fie la fel...nu companions...sa creez eu soldatii
 
Pai nu poti si nici nu cred ca exista moduri :wink: ma rog eu nu prea le am cu modurile de Warband :grin: am jucat mai mult NW,FI2,Persistent Frontier si cam atat :grin: a North and South (chiar s-a inchis ? ) :razz:
 
Exista o discutie in forumul " The Forge - Mod Development" despre asa ceva dar nu stiu daca a fost implementata in vre-un mod. Este destul de greu fiindca trupele sunt definite din start intr-un "troop tree" cu tot cu stats-uri si echipament. Jocul nu permite sa schimbi echipamentul trupelor, ci doar al companionilor. Nu prea inteleg exact ce vrei, dar in esenta, trupele nu se pot modifica in timpul jocului, poti doar recruta trupe specifice factiunilor din joc, care vor evolua dupa troop tree-ul lor specific si cam atat.
 
Poti sa faci ce vrei tu in Prophesy of Pendor cand creeze Custom Knighthood Order. II echipezi cu ce arme/armura vrei tu.
 
Back
Top Bottom