Am dat bani degeaba ?

Users who are viewing this thread

Sniper778

Recruit
Mdea...probbil ca Summer Sale v-a golit si voua buzunarele :smile: am optat pentru ArmA II:Combined Operations,Garry's Mod,M&B:Collection... Ei bine M&B hmmm nu am avut probleme cu el dar stati sa vedeti acum

1.ArmA II:Error Operations(sunt un geniu ...):Ei bine cred ca am lut jocul doar pentru DayZ :razz: dar intru in Operation Arrowhead sau DayZ (pentru ca jocul Native nu are probleme) si imi da o eroare cu dayz_aim ... imi intra in joc iar dupa asta imi arata alte versiuni de joc ... nu ma lasa sa ma conectez la servere ... am versiunea 1.62 si nu stiu *** sa-i fac update (imi scrie Bad version,Server disconnected sau ceva de genul)...

2.Missing Textures Mod:Mie unul imi place Garry's Mod dar... nu stiu de ce imi lipsesc texturi .. (stiti voi patratele cu negru)

Va rog nu imi spuneti sa reinstalez din nou jocurile ... am facut-o deja de 2 ori ...

(imi cer scuze daca nu ati inteles nimic dar eram grabit :razz: )
 
Intra pe Google si dai search la propria problema gen "Garry's Mod missing textures" si gasesti... La fel si la restul  :razz:
 
Am gasit fix la Garry's Mod cu IQ meu de peste 0,5  :shock: ma rog trebuia sa modific eu ceva la mape :wink: acum caut la ArmA II:OA si DayZ va rog Help za noobz :razz:
 
Multumesc de ajutor dar am gasit problemele la 2 comunitati de pe Steam :grin: (mentionez ca nu e dublu-post pentru ca am scris acest post la o zi dupa cel din fata)
 
Back
Top Bottom