N Platformu

Users who are viewing this thread

girebi

n_the_way_of_the_ninja_icon_by_terwanerik-d2y7pcr.png

N... az bilinen adıyla "the Way of the Ninja". Onu ilk 2006'da, GamePro'nun verdiği DVD'de görmüştüm. 17 freeware oyun vardı. Onu kurmayı hiç düşünmedim. Yanlışlıkla kardeşim kurmuştu. Keşke kurmasaydı diyorum bazen.

Öncelikle, Flash oyunlar diye konumuz var dememenizi rica ediyorum. Çünkü N sadece bir flash oyun değildir, bilgisayar başında hoyratça geçirilen saatler de değildir. N çürütülmüş bir ömürdür. Ağına takılan insanları kurutmak, iliğini emmek ve sinir sistemini çökertmek için hazırlanmış bir virüstür.

N bir aşktır gibi bir klişe kullanmayacağım. N'in N'si, nefretin N'sidir. İnatın N'sidir (bu pek olmadı sanki, neyse devam)

Oyunu yapan şirketin Metanet Software olduğunu gördüğümde Türk firması sanmıştım. Ama düşünsenize, Metanet Software - Metin olun. Tamam, yeterince sululuğa yer verdik, gerekli bilgileri verelim:

http://www.metanetsoftware.com/

http://www.thewayoftheninja.org/n.html

İkinci linkten kolayca oyunu edinebilirsiniz. Adamlar n+ diye bir PSP oyunu yapmışlardı, kanser edecek cinsten bir şeydi. Şimdi de "coming soon, n++" yazıyorlar.

Bu oyunun müdavimleri, burada buluşalım.

Bu arada, oyunun kendi içinde level editörü var, ve kullanıcılar tarafından tasarlanmış on binlerce level var. Oyunu bitirmeniz için aşmanız gereken 500 standart level var.
  Eskiden çok popülerdi, 2004'ten 2013'e kadar piyasada 1.4 versiyonu dolandı. Şimdi v2'sini dağıtıyorlar.

İlk ileti şimdi okuyacam :grin:

Görmüştüm fakat pek oynamadığım bir oyun. Bana saçma gelmişti ve pek bir şey değişmedi :razz: Sadece zaman öldürmek için bir oyun. Saçma.

Ben bi ara tamamen bıraktım. Şimdi görünce başlayasım geldi N e

Girebi said:
Öncelikle, gözlerim yaşardı. N oynayan birileri yaşıyormuş hala.

Bu bölüm kolay bir bölüm yahu, eğime iniş yapmayı bilmek gerekiyor biraz, kabataslak şöyle bir rota çizerek az önce bir kez daha tamamladım.

rYgy2N.png
Roketten kaçabilsem güzel olcakta.

Oha çocukluğumun oyunu (ağlar).
Bu konuyu neden daha önce görmemişim ya, duvarlarda uçup kaçmaya bayılıyordum, sonra bunun devam oyunu gibi birşey çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Back
Top Bottom