Kurtadam: Kurtlar Sofrası | Vampirler Kazandı

Users who are viewing this thread

Seher yine kafamı karıştırdı. Adam kurt olup,kendini prometean olarak gösterip ereni linç ettirmek istiyor olabilir ama bu durum için savunması "toplarım kurtları linç ettiririm" diyor. O savunma biraz saçma çünkü o kişiler (kurtlar) bir sebep sunmadan direkt olarak ereni linç etseler büyük şüphe toplarlar (erenin sivil olduğunu varsayıyorum). Bir kurtun böyle birşey yapması çok saçma olur. Ama doğruyu söyleyen bir prometean da olabilir ki eğer öyleyse fazla yaşayacağını sanmıyorum.
Neyse,bekleyip görücez.

Ben bir sonraki tur kurtlar için fazla tehlike oluşturduğum için katledileceğim, ama eğer ki katledilirsem, ve cesedimin prometean olduğumu görürseniz, eren'in kurt olduğunu bilin. Bundan sonra istediğiniz kararı verin, muhtemelen benim son elim. Ayrıca şuan değerim bir sivil kadar ve bu yüzden hayatımı bir kurdun açığa çıkmasından daha önemsiz görüyorum, işte bu yüzden varımı yoğumu size sundum, bana inanmanız için.

Aslında seni katletmeleri onlar için çok bişi değiştirmez ama katlederler muhtemelen eğer doğruyu söylüyorsan. Okuduğum bir oyunda promethean stratejik bir şekilde oynayarak oyunu neredeyse kazanacaktı. Hele vampir gibi bir rolün de bulunduğu oyunda çok daha iyisini yapabilirdin ama geçti artık.

1-)Sabine , Tatar Han'ı öldürebilir.
Buradan bir şey çıkaramıyoruz.

2-)Righteous, Sgt.Glothis'i dönüştürebilir.
Righteus'un kurt olmadığı kanıtlandı.

3-)Wesley Sneijder ile Girebi aynı saftadır.
Wesley ile Girebi karşıt taraflarda. Yani Wesley haklı olabilir.

4-)Oyundaki kurt adam sayısı Vampir sayısından 3 fazladır.
Oyunda Hasan ve birisi daha vampirse 5 tane kurtadam olmadığı kanıtlandı. 6 tane de aşırı fazla olacağından muhtemelen 4 tane kurtadam var.

5-)hasanxxl, Neutron!1! in kimliğini öğrenebilir.
Bu ifade doğru.

1-)mountblade4ever™ :[Kullanılan] 1 pas ve 0 vazgeçme [Kalan] 1 pas ve 3 vazgeçme
2-)erennuman_mb :[Kullanılan] [Kalan]  2 pas ve 3 vazgeçme
3-)Tatar Han: [Kullanılan] 1 vazgeç [Kalan] 2 pas ve 2 vazgeçme
4-)414ben : [Kullanılan] - [Kalan] 2 pas ve 3 vazgeçme
5-)Calradianın Bilgesi:[Kullanılan]  - [Kalan] 2 pas ve 3 vazgeçme
6-)Mertcan_Tr: [Kullanılan] 1 pas [Kalan] 1 pas ve 3 vazgeçme
:cool:Dual: [Kullanılan] 1 pas [Kalan] 1 pas ve 3 vazgeçme
9-)Glothis: [Kullanılan] 1 pas  [Kalan] 1 pas ve 3 vazgeçme
10-)Neutron!1! :[Kullanılan]  1 pas ve 1 vazgeç [Kalan] 1 pas ve 2 vazgeçme
11-)jheenz :[Kullanılan]  -  [Kalan]2 pas ve 3 vazgeçme
12-)Mosin Nagant:[Kullanılan]  -  [Kalan]2 pas ve 3 vazgeçme
13-)Girebi:[Kullanılan]  1 vazgeç [Kalan] 2 pas ve 1 vazgeçme
14-)Black Champion :[Kullanılan]  1 pas 1 vazgeç [Kalan] 1 pas ve 2 vazgeçme
15-)Wesley Sneijder :[Kullanılan]  1 pas [Kalan] 1 pas ve 3 vazgeçme
16-)Seher Akıncısı:[Kullanılan]  1 pas 1 vazgeçme  [Kalan] 1 pas ve 2 vazgeçme
1:cool:Barbaria: [Kullanılan]1 vazgeçme  [Kalan] 2 pas ve 2 vazgeçme
19-)Gergin: [Kullanılan] 1 pas [Kalan] 1 pas ve 3 vazgeçme
20-)Righteous:[Kullanılan]  -  [Kalan] 2 pas ve 3 vazgeçme
21-)Larten :[Kullanılan] 1 vazgeçme[Kalan] 2 pas ve 2 vazgeçme

hasanxxl: 8(Neutron!1!, Barbaria, Seher, Sir Lancelot Bj, 414ben, Dual, mountblade4ever, Sgt.Glothis)
Girebi:5 (Larten, Righteous, Wesley Sneijder, Black Champion, Calradia'nın Bilgesi)
Larten:5 (erennuman_mb, Girebi, Tatar Han, Mosin Nagant, Jheenz)
Bilge:1 (hasanxxl)
Pas:1 (mertcan_tr)
Huh, buyrun

Dediğim gibi eğer bu tur girebiyi linç edersek büyük bir aydınlanma yaşıyacağız.Kurtsa güvenebileceğimiz bir kahinimiz değilse ve iyi rolluyse elimizin altında kötüler olmuş olacak.O yüzden bu tur girebinin gitmesinin oyun için en hayırlısı olduğunu düşünüyorum.

Calradianın Bilgesi said:
Oy dağılımında bir kişi eksik, sayıları toplayınca 19 oluyor. O da muhtemelen Girebi'ye oy vermiş Righteous'tur. Simültane vardı çünkü.
Yalan söyleme Bilge.

Calradianın Bilgesi said:
Dies Irae said:
hasanxxl: 8(Neutron!1!, Barbaria, Seher, Sir Lancelot Bj, 414ben, Dual, mountblade4ever, Sgt.Glothis)
Girebi:4 (Larten, Wesley Sneijder, Black Champion, Calradia'nın Bilgesi)
Girebi:1 (Righteous)
:cry: o Girebi o Girebi değil tamam mı ?

Üstüme çok geliyorsunuz ama ha.

Linç: Bilge
Linç righteous

Tamam yeter Bilge.Trollüğü bırak artık.Senin yüzünden oyun oynayamıyorsunuz.Şaka bi yana, oyuna devam edin hadi.  :razz:

Linçing said:
hasanxxl : 7 ( Neutron1!1, Sabine, Calradianın Bilgesi, Righteuos, Mosin Nagant, Girebi, Erennuman_mb
sabine: 2 ( Larten, Jheenz)
Girebi 1 (Barbaria)
Mosin 1 (Findecano Amandil)
Wesley 1 (414ben)
Erennuman 1 (Tatar Han)
Fidenco 1 (Mertcan_tr)
pas: 8 (Wesley Sneijder, Black Champion, mountblade4ever, Sgt.Glothis, Dual, hasanxxl, Seher Akıncısı, Sie_Lancelto_bj)
Dies Irae said:
Girebi:5 (Larten, Righteous, Wesley Sneijder, Black Champion, Calradia'nın Bilgesi)
1-)Sabine , Tatar Han'ı öldüreMEZ.
2-)Righteous, Sgt.Glothis'i dönüştüreMEZ.
3-)Wesley Sneijder ile Girebi aynı safta DEĞİLDİR.
4-)Oyundaki kurt adam sayısı Vampir sayısından 3 fazla DEĞİLDİR.
5-)hasanxxl, Neutron!1! in kimliğini öğrenebilir.
Elimizdeki yegane verileri bir araya getirdim. Bunlara göre kararınızı verin. İfadelerden 5. ifade hala yanlış olabilir eğer Neutron şeytansa. Ama pek sanmıyorum.

Takip(1 defa): Oyun boyunca bir kere bir oyuncuyu takip ederek onun kimliğini öğrenebilir. Kurtları dönüşürken, şeytanı en karanlık
formuna geçerken,
kahini rüya görürken, avcıyı silahını hazırlarken görebilir.
Evet görünce ölüyor ama sonuçta öğreniyor yani 5. ifade kesinlikle doğru. Ben de 3.ifadenin üzerinden gidilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Şeytanı en karanlık formuna geçerken görüyor ve ölüyor.Öğrenemiyor kim olduğunu bunu daha önce Bilge de sormuştu.Yani oyun kuralı açısından bak olaya, hikaye olarak değil.Eğer şeytanı görürse, öldüğü yazılıyor.

Back
Top Bottom