Kurtadam: Kurtlar Sofrası | Vampirler Kazandı

Users who are viewing this thread

414ben said:
Promethean özel rollü değil mi dönüştüremezler. Erenin savunma yapmaması üzerine suçlu olduğunu düşünüyorum artık gerisi avcıya kalmış. 3. ifadenin doğruluğu için ve şüphelendiğim için
Linç:Girebi
Savunma yapayım o zaman.
Seher promethean olduğunu ve ona saldırdığımızı söylüyor. Ya yalan söylüyorsa? Ya kurtlar dönüştürme yaptıysa(düşük bir ihtimal), aynı zamanda vampire de çatmış olabilirler. Sırf seher söyledi diye inanıcak mısınız hemen? Seher'in söylediğinin doğru olma ihtimali 1/3.
Ve bu arada,
Linç: Girebi

Ben Glothis'e o kadar söyledim gidip seher'i değil başkasını öldürelim diye. Dinlemedi beni, gitti ÖM attı Seher'i katletmek için. Yeter ya, bir kere de benim fikrimi alın. Sizinle oynayacağıma bırakırım oyunu daha iyi. Bir kişi daha var böyle saçma sapan oynayan. İnsanın zevkini sıfıra indiriyorlar. Bir daha bunlarla aynı takımda olursam oynamayacağım. Üstüne gelip hiçbir şey olmamış gibi ÖM'den "Tüh ya çattık promethean'a" diyor ya nasıl sinir oluyorum.

erennuman_mb said:
Ben Glothis'e o kadar söyledim gidip seher'i değil başkasını öldürelim diye. Dinlemedi beni, gitti ÖM attı Seher'i katletmek için. Yeter ya, bir kere de benim fikrimi alın. Sizinle oynayacağıma bırakırım oyunu daha iyi. Bir kişi daha var böyle saçma sapan oynayan. İnsanın zevkini sıfıra indiriyorlar. Bir daha bunlarla aynı takımda olursam oynamayacağım. Üstüne gelip hiçbir şey olmamış gibi ÖM'den "Tüh ya çattık promethean'a" diyor ya nasıl sinir oluyorum.
Troll musun?
Büyük ihtimalle yanlis yere attim ayagina yatacak. Kendisi kurt. Glothis iyise bilmiyorum, onu kotu yapmaya calisiyor

Wesley bana ÖM'den attığı isimlerde 5-6 kişinin rolü var. Arkadaş, bir kahin nasıl 5-6 kişiyi tarayabilir bu kadar sürede? Ne çekiyor kahin?

erennuman_mb said:
Bu iletiden sonra erenin kurt olduğu konusundaki şüphelerim doğrulandı dikkati başka yöne çekmeye çalışıyor sanırım.Avcının bu el bir kurşununu kullanıp ereni vurması en hayırlısı olacak.

Bence geçen oyundaki Dual'in çirkefliği ile aynı...

Çirkef dolu oyun. Larten kara büyücüsünü öldürecek miyiz?

Ve elimizin altında kurt varken onu öldürmek mantıklı değil. Onun hamlelerinden kaçar gibi gözükenleri bulmak gerek.

Righteous said:
Vazgeç: girebi
Linç: Tatar Han
Tatar muhtemelen kurt adam yoksa girebi'yi bu kadar savunmaya kalkmazdı, eğer bir şekilde girebi'nin korunulmasını sağlarsa yaptığı oyun kendine patlayacak.
Girebi'yi korumamış ki. Oldukça mantıklı bir hareketti bence yaptığı. Ya birisi Girebi'yi korursa veya Girebi kendini koruyabilirse ve ondan başka kimseye oy gitmediyse kimseyi linç edemeden turu bitiririz.

Tatar oyunun başından beri dikkatimi çekti, fazla iyiymiş gibi davranıyor. Tarafını bu kadar belli edeceğini sanmıyorum, blöf yaptığını düşünüyorum. Başından beri şüphelerim var, son iletileri daha çok dikkatimi çekti. Girebi zaten oy sıralamasında en üstte. Eğer kara büyücü onu korursa linç edilecek başka biri lazım. O yüzden oyumu Tatar'a atıyorum
Vazgeç: girebi Linç: Tatar Han

Oying said:
Tatar Han: 2 ( Black Champion, Righteous)
Larten: 1 ( Tatar Han)
Pas: (Sir Lancelot BJ)
Girebi: SAYAMADIM : (Geri kalan hepsi)
Kullanmayan: neutron

Bi hata varsa şimdilik söyleyin.

Back
Top Bottom