unable to connect to the server

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Descrie pasii pe care ii faci, spre exemplu:
1. Ai cumparat jocul;
2. Ai bagat cheia primita;
3. Ti-ai facut profil de MP;
4. Ai apasat JOIN si ti-au aparut serverele;
5. Ai dat connect pe un server;
6. Te-ai logat pe server.

La care pas te-ai blocat? :lol:
 
cifre said:
Descrie pasii pe care ii faci, spre exemplu:
1. Ai cumparat jocul;
2. Ai bagat cheia primita;
3. Ti-ai facut profil de MP;
4. Ai apasat JOIN si ti-au aparut serverele;
5. Ai dat connect pe un server;
6. Te-ai logat pe server.

La care pas te-ai blocat? :lol:
NU mam blocat la nici un pas din astea :smile:) doar nu apar servere acolo...cand dau sa caute (internet) scrie unable to connect to the server....si am conexiune buna la internet tot timpul....:sad:
 
Esti sigur ca nu te-ai blocat la primul pas? :lol:
Te-am luat un pic pe ocolite ca sa te opresti din timp sa nu spui vreo tampenie.
Cred ca esti destul de inteligent sa intelegi ca atata timp cat nu ai cumparat jocul nu poti juca MP si nici nu poti folosi forumul oficial pentru a cere ajutor!
Mai gandeste-te un pic...
 
Facepalm.jpg

Pai frate daca nu ai cumparat jocul, MPul n-are *** sa mearga... Asta in caz ca nu ai primit key-ul de la cineva care l-a cumparat pt tine.
 
Dromichete said:
Facepalm.jpg

Pai frate daca nu ai cumparat jocul, MPul n-are *** sa mearga... Asta in caz ca nu ai primit key-ul de la cineva care l-a cumparat pt tine.
vam cerut doar sa ma ajutati...nu vam cerut sa imi spuneti de key...am rezolvat key-ul am tot.
 
1. Daca licenta pe care o folosesti este valida, verifica topicul acesta si adreseaza-te adminilor sau developerilor;
2. Daca nu ai licenta originala lista serverelor nu se populeaza si nu poti juca MP. In acelasi timp iti este interzis sa ceri ajutor pe formul oficial. Citeste regulamentul.
topic inchis/
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom