Ağaçları Yıkım Projesi #direngeziparki

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Biraz bekleyeyim dedim ne olacak diye, Kayra'nın söylediği Tatura'ya gibi görünüyor. Fazla üzerinde durmayın.

Eskilerden birini tekrar görmek güzel bu arada ortamadamı. :smile:

Camiye sığınanlar arasındaki azınlıkta olsa kansız insanlar var , birayı falanı filanı geçtimde camide öpüşme nedir arkadaş  mucuk mucuk  :roll:

Baştaki bira videolarını geçelim, cami içinde bu adamlar niye kavga etmişler acep, madem kavga ediyonuz caminin eşyalarına ne zarar veriyorsunuz hey gidi hey  :roll:

http://www.youtube.com/watch?v=0SpfY3FSUYU

Kıyamam. Sen hiç anneni, kız kardeşini, kız arkadaşını anlından öpmedin mi? Cımbızla araya, araya bunu mu buldunuz?

Senin gibilerin sevgisizlikten başın dönmüş bence. Asıl kansız senin gibiler.

Ağzını topla canım benim :smile:

Sen anneni anlından böyle öpüyorsan asıl kansız sensindir saçma sapan konuşma anlından öpmüşmüş yokya  :grin:

At gözlüğü bedava forumda.

arkadaş bu protestoların çıkış noktası duygusal bir patlama zaten. parkta öylece nöbet tutup piknik yapan, kitap okuyan gençlerin sabaha karşı insanlık dışı bir müdahale ile kovulması, beyin travması nedeniyle kas spazmları geçiren kız, duvar altında kalan gençler, yakılan çadırlar yüzünden bir anda sokağa döküldü insanlar. eh o camide yanındaki minyon kızcağızın böylesine bir polis şiddetine rağmen hakkını aramasından gurur duymuş olmalı yanındaki çocuk. alından öpmenin başka ne anlamı var zaten? ayrı bir fetiş mi zannediyorsun bunu?

yeter lan camisi de, bira kutusu da, başörtülü bacısı da. bana asıl sopalarla beyni dağıtılan çocukları anlatın. alnının çatından vurulan çocuğu anlatın. adliyede göz altına alınan avukatı, revirde göz altına alınan doktoru, soruşturma geçiren öğretim üyelerini anlatın. gözünü kaybeden 12 kişiyi, beyin travması nedeniyle komada olanları, yarı felçli olanları anlatın. bıçaklı, sopalı saldırganları, yurtdışına kaçan palalıyı anlatın. ondan sonra yemin ediyorum gidip beşiktaş'ta o birayı içen elemanı kendim bulucam sorup soruşturup.

Hala birşeyler mıymıy söyleniyor. Arkadaş bu hareket lideri, başı olan bir hareket değil ki. ortamadamı'nın söylediği gibi duygusal bir patlamadan çıkan ve çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu birşey.

Bir kişi seviyesiz birşey yapmışsa da genel olarak zaten uyarır ve dışlarlar. Bunu hala böyle herkese lanse etmeye gerek yok.

lorddarknes said:

Sen anneni anlından böyle öpüyorsan asıl kansız sensindir saçma sapan konuşma anlından öpmüşmüş yokya  :grin:

Bir münakaşa olacaksa seviyeli yapın. Yok önce mantığa sığmayan gereksiz laflar edeyim sonra da laf atıp gülücük kondurayımla tartışacaksan hiç yazma daha iyi.

Swordmaster said:
Hala birşeyler mıymıy söyleniyor. Arkadaş bu hareket lideri, başı olan bir hareket değil ki. ortamadamı'nın söylediği gibi duygusal bir patlamadan çıkan ve çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu birşey.

Bir kişi seviyesiz birşey yapmışsa da genel olarak zaten uyarır ve dışlarlar. Bunu hala böyle herkese lanse etmeye gerek yok.

lorddarknes said:

Bir münakaşa olacaksa seviyeli yapın. Yok önce mantığa sığmayan gereksiz laflar edeyim sonra da laf atıp gülücük kondurayımla tartışacaksan hiç yazma daha iyi.

Ortaya tavsiyeler vereceğim diye çıkacaksan ilk bana laf edene tavsiye ver, böyle ikide bir çıkıp sempati duyduğunuz insanları görmezden gelip ona buna sataşmalarınız çok komik oluyor , nerde mantıga sığmayan gereksiz laflar hani bir bakalım ? Artı olarak yasakmı gülücük koymak değil o zaman işinize bakın hayret yahu izin alacaktım birde beyfendiden.

Ben yorumumu konuya yapıyorum kişilere yapmıyorum ha illa sataşacam diyorsanız sataşın çokta umrumda.

Ben sana söylüyorum onu. O da laf ettiyse ki etmiş üzerine alınır. Başkaları da yapıyor diye bunu göstermek seni haklı çıkarmaz, ben kimsenin avukatlığına soyunacak biri değilim. Tekrarlıyorum, laf atmaya devam edeceksen tartışmaya katılman pek bir fayda sağlamayacak.

Öne attığınız gerekçeler, olaylar o kadar saçma ki, artık sadece bir suçlama arayışından ne kadar mantıksız davrandığınızın sizin de farkında olduğunuzu sanmıyorum.

Niye mantıksız geliyor size bende onu anlamıyorum gerçekten, siz inançlı olabilirsiniz inançsızda olabilirsiniz ama inanan kesimin önem verdiği bir yerde yapılan davranışlara verdiği tepkiye nasıl şaşırabiliyorsunuz.

Benim için önemli ve kutsal biryer cami , benim gibi düşenen insanlar içinde böyledir herşeyin bir adabı var zaten yukarıda yazımdada belirttim "Camiye sığınanlar arasındaki azınlıkta olsa kansız insanlar var" isteyen istediği kadar alınsın bu böyle.

Sen insanlar için bu kadar manevi önem taşıyan bir mekanda bu tür davranışlarda bulunursan tepkinide alırsın.

dip not olarak ekliyim swordmaster cevap vermiyorum sana  :grin:

Millete kansız diyerek bir yere ulaşabileceğini mi sanıyorsun? Asıl kansız sensin o zaman. Hiç bir şeyi anlamayacak kadar duygusuzsun. Bunu bu kadar abartıp, sadece bir suçlama arayışında olup, son derece saçmaladığın için de salaksın aynı zamanda, derim ben de. Hakaret ederek bir yere varılmıyor, bak.

İstediğin kadar hakaret edebilirsin ettiklerin beni bağlamıyor.
Kendimi tekrarlıyorum ama bu hareketleri normal gibi görmek size göre duygusuzluk ve kansızlıksa , sizde bana göre öylesiniz bir fark yok yani.
Sizin hoş gördüğünüz birşeyi başkalarıda hoşgörmek zorunda değil, tepki verenlerin ellerine dillerine sağlık kendi değerlerine sahip çıktıkları için.

lorddarknes said:
İstediğin kadar hakaret edebilirsin ettiklerin beni bağlamıyor.
D:

lorddarknes said:
Kendimi tekrarlıyorum ama bu hareketleri normal gibi görmek size göre duygusuzluk ve kansızlıksa , sizde bana göre öylesiniz bir fark yok yani.
Sizin hoş gördüğünüz birşeyi başkalarıda hoşgörmek zorunda değil, tepki verenlerin ellerine dillerine sağlık kendi değerlerine sahip çıktıkları için.
Ne? Normal gibi görmek, anlamıyorum. Adamlar polisten kaçıyorlar, diyorsunuz neden ayakkabıları çıkartmadılar. İçerde bazı yaralılar var, moraller bozuk. Sen kalkıp ''Camii de öpüştüler !! Kansızlar !! '' Diyorsun. Bu saçmalamaktan başka bir şey değil açıkçası. İnançlarına saygım var, kimse de sana bir şey demiyor. Bu inancına yapılan bir saygısızlık da değil. Sadece bir arayış içindesin ve en ufak şeyi kullanmaya çalışıyorsun.

İster inan ister inanma kardeşim öpüşmenin neresi ayıp yahu ? At gözlükleri bedava forumda demişsin ama kendininki hala duruyor. Zina mıdır birini öpmek ? Ayakkabıyla girilmişmiş. Dışarıda üstüne yürüyen TOMA'lar, polisler var bu durumda sen hala kurallardan, inançlardan mı bahsediyorsun ? Orada yaşanan bir insanlık suçu vardı ama sizin gözleriniz bunları görmek yerine öpüşmeymiş, haçmış, ayakkabıymış onları görüyor.

Sen görmek istediğin gibi görüyorsun aynı diğerleri gibi sabit fikirlisin, ben camiye sığınanlara laf etmiyorum 2 kere yazdım 3 olacak belki artık anlarsınız camide etrafı kırana, kavga edene, öpüşen  "AZINLIK TAYFAYA" laf ediyorum.
Mysterion öpüşmek ayıp değil camide yapılacak şey değil anlamıyormusun sen of ulen ne garip insanlar var.
Kime ne anlatıyoruz ya, al birini vur ötekine aynı kumaşın farklı rengi.

Camiide tenis, badminton oynayanlara, çeşit çeşit etkinlikler yapanlara sözün yok ama öpüşmeye, ayakkabıya lafın var.

http://gundem.milliyet.com.tr/cocuklar-camide-tenis-oynuyor/gundem/detay/1732439/default.htm

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom