Problema !

Users who are viewing this thread

ciubotasebi

Recruit
Heyo . De curand ma confrunt cu ceva urat de tot ... Deci am Mount and blade classic 1.011 . Am gasit un bug si nu mai imi da mancare . Am instalat MB Tweak dar nu ma lasa sa schimb cateva setari ca de exemplu moralul . Imi spune ca e doar pentru versiuni mai noi . Deci imi poate cineva da un link cu versiunea 1.153 dar care sa mearga ?
 
Mount&Blade classic este la ultima versiune 1.011. Mai mult de atat nu poti face up-date.
Warband pe de alta parte, este la 1.153 insa nu poti face up-date de la unul la altul.
Am auzit si eu de bug-ul asta cu moralul dat de mancare, nu cred ca a avut vreo solutie de rezolvare. Start New Game! :smile:
 
Exista o versiune "1.011 / fall 2009", dar nu o gasesti pe pagina oficiala ci aici: http://www.mbrepository.com/file.php?id=2595
Este o versiune 1.011 cu ceva bugfix-uri si fara limita la numarul de tipuri diferite de unitati. In 1.011 nu poti avea decat un numar limitat de unitati diferite, in versiunea asta poti avea oricate, de aceea e preferata de muti dintre cei care au facut mod-uri pentru M&B clasic. DAR NU ESTE UN PATCH, ci o reinstalare completa a jocului.
 
Back
Top Bottom