Moderatori

Users who are viewing this thread

EmirMihut

Recruit
Am vazut ca moderatorii acestui subforum nu prea ma intra  :sad: Doar cifre mai intra cat de cat...dat Arcasul Nebun sau Agent Griff...Mai ales Agent Griff nu a mai intrat din 2011,Arcasul din 2012 :sad:...Ce se intampla?
 
Du-te sus la PROFILE si pe urma la FORUM PROFILE si acolo ai un tab mare Signature. E aceeasi pagina unde ti-ai ales poza de avatar la forum.

Cat despre semnatura, nu imi dau seama ce vrei... poza sau doar text? Pentru poza ia si tu un program gratis gen Gimp... si joaca-te cu el :smile:
 
Dawiduh said:
Du-te sus la PROFILE si pe urma la FORUM PROFILE si acolo ai un tab mare Signature. E aceeasi pagina unde ti-ai ales poza de avatar la forum.

Cat despre semnatura, nu imi dau seama ce vrei... poza sau doar text? Pentru poza ia si tu un program gratis gen Gimp... si joaca-te cu el :smile:


gata,am facut cu text.
 
EmirMihut said:
Am vazut ca moderatorii acestui subforum nu prea ma intra  :sad: Doar cifre mai intra cat de cat...dat Arcasul Nebun sau Agent Griff...Mai ales Agent Griff nu a mai intrat din 2011,Arcasul din 2012 :sad:...Ce se intampla?

Cifre e in zona. Momentan cred ca ajunge si daca mai intra numai el din cand in cand, activitatea pe forumul romanesc fiind destul de scazuta.
 
Lup Alb modereaza sub-forumul cu tutoriale. Agent Griff s-a despartit de mult de forum de cand a terminat cu liceul iar Crazy Archer cred ca a avut niste probleme medicale care l-au cam indepartat de activitatea legata de m&b.
Daca cu noul banner lord se va umple nesperat forumul de romani :lol: si nu voi putea face fata, mai ales ca in joc nici nu am mai intrat de ceva timp si nici nu voi mai intra prea curand, voi face lobby pentru un nou moderator in schimbul celor vechi si inactivi.
 
Nici eu nu am mai intrat in Mount and Blade de ceva vreme...acum imi chinui creierul sa ma gandesc la un joc fain care sa mearga pe o placa video de 256mb :grin:
 
Back
Top Bottom