unable to connect to the server

Users who are viewing this thread

EmirMihut

Recruit
Am o problema cu Multiplayer-ul:nu se vede niciun server!cand aveam trail imi arata servere (a fost piratat atunci)dar nu puteam sa intru pe ele!Acum ca il am cumparat ce trebuie sa fac ca sa vad servere?

(de ce am o presimtire ca o sa primesc ban deoarece am piratat o data jocul  :roll:?)
 
Ti-am scris si pe celalalt topic.Ti se intampla asta pentru ca ai avut jocul piratat si ai in registrii date despre varianta piratata.Ca sa poti intra pe serverele de multiplayer trebuie sa stergi jocul din registrii si apoi sa il reinstalezi pe cel cumparat.
Daca l-ai instalat pe cel nou, fara sa il stergi din registrii pe cel vechi, nu o sa-ti mearga.Nu ajunge doar sa dezinstalezi varianta piratata.
 
Locco said:
Ti-am scris si pe celalalt topic.Ti se intampla asta pentru ca ai avut jocul piratat si ai in registrii date despre varianta piratata.Ca sa poti intra pe serverele de multiplayer trebuie sa stergi jocul din registrii si apoi sa il reinstalezi pe cel cumparat.
Daca l-ai instalat pe cel nou, fara sa il stergi din registrii pe cel vechi, nu o sa-ti mearga.Nu ajunge doar sa dezinstalezi varianta piratata.

Mersi..o sa fac asa si incerc apoi,,
 
Back
Top Bottom