Mod pack

Users who are viewing this thread

EmirMihut

Recruit
Stiti vreun mod care sa aiba tema antica?gen grecia antic....IMPERIUL ROMAN......egiptul antic....pentru warband 1.153

si daca puteti sa imi dati un link de sownload,,multumesc
 
Brytenwalda: http://forums.taleworlds.com/index.php/board,189.0.html

Rome at War (MP): http://forums.taleworlds.com/index.php/board,307.0.html

Momentan numai la astea ma pot gandi care sa fie in regula si sa aiba o tematica mai "Antica".
 
Exista vreun mod in care sa fie implicata Revolutia din anul 1848?Sa fie Imperiul Austro-Ungar  Moldova,Tara romaneasca si Transilvania sa fie intr-un fel vasalul Ungariei,si romanii sa incerce sa il elibereze..si Moldovenii sa nu declara razboi Tarii Romanesti....sau daca stiti voi ceva de genu
 
Nu am auzit de asa ceva deocamdata. Toata lumea e inca obsedata de Napoleonic Wars (stand-alone mod) si poate se va gandi cineva sa faca un mod 1848 pt el.

Oricum, daca vrei sa cauti mod-uri poti gasi aici modurile deja lansate si aici pe cele in lucru.
 
Puteti sa imi dati un link de unde pot lua Floris Mod Pack pentru warband 1.153?am cautat pe net si nu merge...torrentu cand apas pe el sta 3 ore si nimic...deci aveti alt lick pentru downloadarea lui?
 
Salut,am doua intrebari:

1.*** fac un modpack?gen sa ma joc cu 3 moduri in accelasi timp...nu o data pe diplomacy mod si alta data pe ...


2.Ce moduri imi recomandati in care sa adauge O GRAMADA de iteme noi?
 
Evident ca il poti face singur dar calitatea cu siguranta va fi minora si perioada pana il vei termina va fi mult mai mare, fata de *** este cu o echipa care isi mai stoarce juma de creier din cand in cand.
 
Poti sa le faci singur, evident, dar de ce te-ai apuca sa faci efortul de a invata *** si de a le rezolva interferentele atata timp cat exista deja moduri care includ cam toate mini modurile de baza?
 
Nu, nu este. Incearca sa nu mai faci atat de multe topicuri noi si daca ai ceva de intrebat sau nevoie de ajutor la ceva, bagale intr-un singur topic si editeazal cand ai nevoie.
 
Back
Top Bottom