[SP] Mount&Blade Warband Dombra Mod

Users who are viewing this thread

Tamam sağol :smile:

*
En önemli özelliği bu modun bu olmalı bencede ;
ShooTR said:
Furkan cengizhan filmindeki gibi olsun kılıcları öne eydiğinde adamların arasından geçtiğinde zarar versin yani iki kişinin arasından geçtik ölsün mesela :grin:

Beta2 de dediğiniz gibi kargı vuruşuna ayarlıcam, x e bastıgımızda kılıcları one tutup yandan gecen adamlara zarar vermesını saglıcam :smile:

BETA 1 LİNK ÖLMÜŞ

BETA 2 ÇIKAR MI ACABA? MERAKLA BEKLİYORUM VE ANİMASYONDAN ZİYADE GİYSİ,SANCAK,ASKER GİBİ DEGİŞİKLİKLER YAPILABİLİR Mİ?

turkish2635 said:
BETA 1 LİNK ÖLMÜŞ

BETA 2 ÇIKAR MI ACABA? MERAKLA BEKLİYORUM VE ANİMASYONDAN ZİYADE GİYSİ,SANCAK,ASKER GİBİ DEGİŞİKLİKLER YAPILABİLİR Mİ?
Büyük ihtimalle çıkmayacak.Beta 1'i ise modu yapan arkadaşa sorarsın,yeniler.Boş yere ileti atmana gerek yok.

T-Bag Bagwell said:
turkish2635 said:
BETA 1 LİNK ÖLMÜŞ

Büyük ihtimalle çıkmayacak.Beta 1'i ise modu yapan arkadaşa sorarsın,yeniler.Boş yere ileti atmana gerek yok.
merakımdan sordum forum kullanmayı bilmiyorum bu ilk :grin:

@T Bag
Sormadığın halde neden yanlış bilgi veriyorsun ? arkadaşımız başka bir oyun ile ilgileniyor.Bu yüzden o oyun bitince devam edecek moduna.

Türküm:D said:
Evet saparta moduyla uğraiıyordu onun için buna ara verdi sonra tekrar bu mod ile uğraşacak insanlara yanlış bilgi vermeyin
Bende aynı şeyi söyledim.

Back
Top Bottom