Author Topic: Halı Desenleri  (Read 2183 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mandalorian

• Grandmaster Knight
  • *
  • Give me one cop of coffe and I will conquer world
    • View Profile
  • Faction: Rhodok
  • MP nick: CassusFett
Halı Desenleri
« on: January 19, 2013, 07:23:32 AM »
Dayanamadım soracağım. Küçükken halı desenlerini hayali otobanlar yapıp üzerlerinde oyuncak araba süren tek kişi ben miydim? Bunu yapan hiç oldu mu ya?
I have no religion, and at times I wish all religions at the bottom of the sea. He is a weak ruler who needs religion to uphold his government; it is as if he would catch his people in a trap. My people are going to learn the teachings of science. Let them worship as they will; every man can follow his own conscience, provided it does not interfere with sane reason or bid him act against the liberty of his fellow man

1st President of Turkey
K.Ataturk

a4

• Grandmaster Knight
  • *
  • Permanently Banned
    • View Profile
  • Faction: Bandit
  • WBNW
Re: Halı Desenleri
« Reply #1 on: January 19, 2013, 07:38:56 AM »
kimi zaman otoban kimi zaman büyük desenler fabrika,bina,garaj...

montekristo44

• Sergeant Knight at Arms
  • *
    • View Profile
  • Faction: Neutral
« Reply #2 on: January 19, 2013, 09:00:55 AM »
ben otoban olarak mukavva kullanıyordum, halımızın desenleri çok çirkindi
Someday...Someday is right!

Megadeth

• Grandmaster Knight
  • *
  • Keith Emerson
    • Skype - eternades
    • Steam - pseudohendrix
    • View Profile
  • Faction: Swadian
  • MP nick: WTF_Megadeth
  • M&BWBWF&S
« Reply #3 on: January 19, 2013, 10:49:57 AM »
Bende yapardım. Çocukları hazırcılığa alıştırıyorlar ama artık. Halılar otoban desenli geliyor :)

(click to show/hide)
Nonsense

Bozaciiii

• Sergeant Knight
  • *
    • View Profile
  • Faction: Khergit
  • WBWF&SM&BNW
« Reply #4 on: January 19, 2013, 11:17:35 AM »
Bende :P Parmağımla o çizgilerin üzerindek gitmekte pek zevkliydi :)

Khaluphes

• Sergeant Knight at Arms
  • *
  • bbbbc--->Khaluphes
    • View Profile
« Reply #5 on: January 19, 2013, 11:56:57 AM »
otopark bile yapmıştım  :)
valla full svadyalı şovalye alıyom f1 sonra f2 ye basarak beni izle diyom adamların tam ortasına dalıyom f1 ve f3 e basıyom al sana hilal deneyin oluyo.  8-)

Genghis Khan

• Robot Khan
  • Moderator
  • *
    • View Profile
  • MP nick: GenghisKhan
  • WBWF&SNW
« Reply #6 on: January 19, 2013, 12:40:20 PM »
halıda ara sürmek, hatta desenlerdeki bin bir şekli bir şeylere benzetip, resim çizmek zevkliydi eskiden. şimdi bakınca bildiğin halı işte diyorsun.

Kubasar Khan

• Squire
  • *
    • View Profile
  • M&BWBWF&SNW
« Reply #7 on: January 19, 2013, 12:44:06 PM »
Bende yapardım öyle hatta bir keresinde annem kurutmak üzere halının üzerine bir çarşafla birlikte tarhana sermişti bende oyuncak kamyonuma tarhanaları falan doldurup oynamıştım tüm halı tarhana olmuştu sonunda annemden çok pis sopa yedim.

Sir.Bryan

• Grandmaster Knight
  • *
  • Harcadılar!
    • View Profile
  • Faction: Sarranid
  • MP nick: Moriquendi_Bryan
  • WBWF&SNW
« Reply #8 on: January 19, 2013, 12:50:09 PM »
Otoyol konusunda 1 numaraydı bizim halı birde kartlarla oynardık, beyaz yere koyarsan kartın çöpe gider diye kural koymuştuk diğerleri aklıma gelmiyor. :D

Tenzō

• Hmm...
  • Grandmaster Knight
  • *
  • Fiat justitia ruat caelum
    • Skype - tenzotw
    • Steam - twtenzo
    • View Profile
  • MP nick: AR_Tenzo
  • WBWF&SNW
« Reply #9 on: January 19, 2013, 12:54:10 PM »
Koltuğun desenleri daha çok hoşuma giderdi benim. Parmağımla o desenleri takip eder nerede bittiğine bakardım. Ayrıca tüylü halım vardı. Üstüne yatıp dönerdim. :P
She innocently took hold of his hand, and he as innocently kissed hers with a warmth, a sensibility, a grace-all very particular; their lips met; their eyes sparkled; their knees trembled; their hands strayed. The Baron chanced to come by; he beheld the cause and effect, and, without hesitation, saluted Candide with some notable kicks on the breech and drove him out of doors.

Kral Faust

• Grandmaster Knight
  • *
    • View Profile
  • MP nick: Comr_Col_FaustTR
  • WBWF&SNW
« Reply #10 on: January 19, 2013, 01:11:18 PM »
Trafik yapar,kavga ettirir, valisi olur, ev yaptırır,okulları tatil ettirir,yasayı ben koyardım. O derece oynardım halılarla. Hala duruyor. :cry:
"One day you'll curse me for each individual fascist that I didn't kill."

19☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭

en iyi kürt ölü kürttür yazan adamın derdide heralde sonsuzluk veya budizm  değil

oktay67gs

• Grandmaster Knight
  • *
    • View Profile
« Reply #11 on: January 19, 2013, 01:50:59 PM »
O tarz şeyler değil de, halının iç çerçevesi ile dış çerçevesinin arasındaki boşluğa iskambil kartları dizerdim. Ortadaki alan savaş alanı idi, Siyahlar vs Kırmızılar. Her kartın HP`si (daha ne demek olduğunu bile bilmiyordum) saldırısı ve savunması vardı. Bunlar numaraya göre verilirdi(Örn: Kupa Sekiz: 8 saldırı 8 savunma 80 HP). Oynayacak kişi bulamadığım için kendi kendime oynardım. Kendi kendime epik laflar söyler, hatta kendi kendime hile yapmaya bile çalışırdım.

Kararsiz_Atom

• Grandmaster Knight
  • *
  • Remember That Night.
    • View Profile
  • Faction: Neutral
« Reply #12 on: January 19, 2013, 02:55:17 PM »
Göbekli bir halımız vardı. Orta göbeği kavşak olurdu. Kenarları ise 3 farklı desenden oluşurdu. Otoban, çevre yolu olarak ayırırdım onları. Halının dışında parkeye çıkan taraflarda dükkanlar yapardım. Ailemin satın aldığı elbiselerin o etiket tarafındaki markaları, tabela olarak bir yerlere koyardım. Ne günlerdi be.
David Gilmour ile tanrıyı karşılaştıranlara sinir oluyorum. Tamam o da çok iyi birisi ama bir David değil.

AcG

• Master Knight
  • *
  • 'nother brick in the wall
    • Steam - airrival96
    • View Profile
  • Faction: Nord
  • MP nick: vAcGv
« Reply #13 on: January 19, 2013, 03:16:06 PM »
Benim merak ettiğim bir şey var.Ben kuzenimle küçükken hep bu boncuklu silahların boncuklarından alırdık paketlerce şöyle rahat bi 500 er tane falan her renge başka ordu tipi derdik.Ordular kurup savaştırrıdık onları dizmek bile 1 saat sürerdi ama çok zevkliydi.En çok yüzüklerin efendisi karakterleriyle yapıyorduk bunu

...

-Olum gandaf var burda yenemenki bunları sen
-Ya sarumannan geliyom ben bak say bakım boncukları bende daha cok boncuk var hem hıh..

....

yokmu böyle oynayan hep halımı kazıdınız sizde ?

a4

• Grandmaster Knight
  • *
  • Permanently Banned
    • View Profile
  • WBNW
« Reply #14 on: January 19, 2013, 03:17:46 PM »
@AcG askerler vardı ufak ufak,onları halıda savaştırırdık.Halı savaş alanı olurdu,kenarları siperler,dağlar vs. olurdu.Yine halı yani.