Anime/Manga

2019 Yaz Sezonu'ndaki animelerden ilginizi çeken oldu mu?

• Evet, bir ya da birkaçını mutlaka izlerim.

Votes: 5 17.2%
  • Evet ama biraz sönük gibi.

Votes: 3 10.3%
  • Bilemedim moruk / Henüz bakmadım

Votes: 6 20.7%
  • Hayır, hepsi çöp gibi

Votes: 6 20.7%
  • Anime izlemeyen bir plebim

Votes: 9 31.0%

• Total voters
    29
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

İLKBAHAR SEZONU TOP5

İşte İlkbahar 2015 sezonunun en iyi animeleri!

1- Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku (Oregairu)
2- Arslan Senki
3- Shokugeki no Souma
4- Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka (DanMachi)
5- High School DxD BorN

6- Ore Monogatari!! (5)
7- Owari no Seraph (5)
8- Kekkai Sensen (4)
9- idonia no Kishi: Daikyuu Wakusei Seneki (4)
10- Nisekoi: ve  Yamada-kun to 7-nin no Majo (3'er oy)

ankettop5.png

Nikola Tesla said:
Ubsilon Xeforian Cioss said:
Tesla, ilk mesajı bir kontrol et Ecchi'li bir yer göreceksin. :razz: Bu konuyu ilk açtığımda Ecchi amaçlıydı.
Aydınlandım  :razz:

Şöyle bir liste yaptım ekle veya çıkar dedikleriniz var mı?
1-Hellsing Ultimate
2-Fullmetal Alchemist
3-Bleach
4-One Piece
5-Monster

Monster biraz agir gelebilir ama. Cok guzel seridir ama bayagi yavas bir ilerliyisi var ve 70 kusur bolum, bu yuzden ozellikle yeni animeye baslayanlari sikabiliyor. Bleach ve One Piece ile vakit kaybetme bence. Ha ille de shonen izleyecegim diyorsan, HUNTERxHUNTER (2011) var. Cizimleri Bleach'e nazaran daha cocuksu olsa da ikisinden de cok daha iyi bir anime.

Reverse Flash said:
Death note'u bitireyim şunlara başlayacağım
Bleach
Fullmetal Alchemist
Hellsing Ultimate.

Ayni oneriyi sana da vereyim, illa bir shonen izleyeceksen HUNTERxHUNTER (2011) izle.

Goker said:
Gintama.

bM6dX.jpg

Gintama=

Nihbrin said:
Manga çevirisi yapıyorum ay ne kadar uğraştırıcııı. Çevirip ardından editliyorum. Vardır aramızda bu işi manyak gibi yapan zamanında. :grin: Çektikleri çile çokmuş vallahi.

Genellikle bir editor ile beraber yapiyorsun o isi. Ceviriyi verdikten sonra o balonlama ile ugrasiyor. En azindan benim bulundugum ceviri grubunda is bu sekilde yuruyor.

Denpa Kyoushi'nin ilk openingi çok rezildi. İkincisini de şimdi 13. bölümü izlerken ilk kez görmüş oldum. Yenisi iyi olmuş, adama benzemiş biraz. GTO severlere de öneririm bunu.

Enes Sancak said:
Manga çevirisi baya zor ama light noveller o kadar zor değil.

Tam tersi. Manga yapisi itibariyle basit, fakat light noverllar birer roman oldugundan dolayi genellikle cevirmesi hem daha uzun hem de daha zor oluyor.

Kesinleşmediği söyleniyordu Berserk'in ama çıkarsa bile herif 20 sayfa çizip ardından 6-7 ay belki 1 yıl sessizliğe gömülecek yine. One Piece biter Berserk bitmez bu gidişle.

High School DxD, Kiss X Sis, Freezing, To Love-Ru ve daha sayamayacağım bir sürü echii. Ben genelde manga okuduğum için yeni animeleri pek takip edemiyorum ancak bildiklerimden en klasikleri bunlar. Bunlardan ilerisi daha farklı dallarla budaklanıyor. Bunlar Master Race sayılır.  :iamamoron:

Uzun bir aradan sonra Freezing'in mangasına bakayım dedim, hemen hemen her şey iyi, güzel hoş ama arkadaş bu Japonların "kardeş ilişkilerine" olan takıntısını bir türlü çözemedim. Mangadan soğudum lan, bir de en olmayacak karaktere yapmışlar bunu daha da bir iğrendim. Kurgulayacağın manganın senin...

Yellow Flash said:
K-On! bitti. Geçen de dediğim gibi müzikli bir şeyden çok 5 kızın günlük hayatını izledim. Kulüp odasında çay içip kek yiyişlerini. Ama pişman değilim. Son bölümden birkaç kare atayım:
1hG3Dbw.jpg
29A2oik.jpg
gmva67t.jpg

Edit: Bu arada One Piece'de sonunda Dressrosa Arc bitti. :party:

eskilerden alıntı.

yellow bak tam K-On! tarzı anime buldum sana

Yuyushiki

3 kızın kawaii tarzı muhabbetini izleyip 20 dakka sonra ne izledim lan ben diyorsun  :mrgreen:

Back
Top Bottom