Anime/Manga

2019 Yaz Sezonu'ndaki animelerden ilginizi çeken oldu mu?

• Evet, bir ya da birkaçını mutlaka izlerim.

Votes: 5 17.2%
  • Evet ama biraz sönük gibi.

Votes: 3 10.3%
  • Bilemedim moruk / Henüz bakmadım

Votes: 6 20.7%
  • Hayır, hepsi çöp gibi

Votes: 6 20.7%
  • Anime izlemeyen bir plebim

Votes: 9 31.0%

• Total voters
    29
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Felix said:
Btooom'un atladığım 1-2 bölümü vardı, en baştan başlayarak bitirdim animeyi.
Son bölümlere doğru iyice  rayından çıkmaya başladı, atılan bombanın memeden sekmesi falan, tamam nedeni vardı ama,yani diyip bi duraksadım. Lise arkadaşına ne oldu, vs vs vs... Abi bu anime de yeni sezon diye bas bas bağırıyor, ve ben hala NGNL'nin 2. sezonunu bekliyorum. Yok gelmiyor 2. sezonlar.

Mangasına bak bir de onun. Orada daha da sapıtıyorlar.

NGNL'ın ikinci sezon muhabbeti biraz sıkıntı. LN'i tanıtmak için yapılan animelerden biri o da.

Bu arada biri duyurdu mu bilmiyorum ama Shingeki no Kyojin/Attack on Titan'ın ikinci sezonu 2016'da geliyor.

Tenzō said:
Goker said:
Tenzo için sorun değilse yine konular birleştirilebilir.
Yok ya, tamamen aklımdan çıkmış.

Konuları tekrar birleştirdim, şimdi linklerin sorunu çözülmüş olabilir.

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Beyler, çok çetinceviz bir otakunun yetişmesine tanık oluyoruz. Bu kutlu günde bizimle bir arada bulunan dostlarımıza selam olsun.
Ben bu konuyu daha çok kullanmaya başlarsam eskisi gibi rahatça kullanamayabilirsiniz yalnız.  :razz:

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Hentai de atmayıveririz. :iamamoron:
QpzPMXyNuEZ7XTzcHjHYcpcgnc-LGxkwwANMiJcet_dvXGCVwyXCI6F1nH9dVTKIbFZK-Qcs8x7wbBkl0SeOfPk=w383-h263-nc

Reverse Flash said:
Death Note 18.bölüm Spoiler
Arkadaşlar 18.bölümde Ryuk gözükmüyor hiç ne oldu ona ?

Bayağı oldu izleyeli ama hatırladığım kadarı ile bir şey olmaması lazım. Gözükmemiştir sadece.

sidonia no kishi yine güzel bir şekilde sezon finali yaptı. seviyorum bu seriyi, final bölümlerinde çok askıda bırakmıyor. ayrıca en sonda 1. sezonun açılış şarkısını çalmaları da güzel oldu. hala derim, ilk sezonun açılış şarkısı daha güzeldi.

tanikaze haremi kuracak az kaldı. en sonda izana mech kabininin içinde, (gauna) hoshijiro kucağında, tsumugi mech'in kucağında...

Görsellerin üzerinde tıklayınca fragmanlarına yönlendirecek şekilde ayarladım. Yayın ve yapımda emeği geçen Yellow Flash'a büyük teşekkürler.

Benim izleyeceklerim ve belki izleyebilirim listem:

Gangsta.
Chaos Dragon: Sekiryuu Sen'eki
Akagami no Shirayuki-hime
Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri
God Eater
Kangoku Gakuen Prison School
Monster Musume no Iru Nichijou
Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai

Aoharu x Kikanjuu
Charlotte
Classroom☆Crisis
Gakkou Gurashi!
Jitsu wa Watashi wa
Joukamachi no Dandelion
Non Non Biyori Repeat
Rokka no Yuusha
Sore ga Seiyuu!

Devam sezonlarını ve arada bir kaç gözüme giremeyen animeyi yazmadım. Kalın yazdıklarım mangaları özellikle çok tutmuş, keşke animesi çıksa dediğimiz seriler. Kangoku Gakueni kaç kere burada yazdık hatırlamıyorum. Animesini izlemezsek ayıp olur. God Eater animesini de Ufotable yapıyor. Sırf stüdyo için bile izlenir ama fragmanı izlerseniz zaten izleyeceksiniz eminim, görsel kalitesi acayip güzel gözüküyor. :eek:

İlave: İlk bahar sezonunun son haftası dolayısıyla da baharın en iyi animelerini seçebiliriz forum çapında. Top10, Top15 şeklinde herkesin 10-15 oya sahip olduğu bir anket yaparız. Yeni sezon başlamadan önce forumca en iyi animeler listesi oluşturmuş oluruz. Bu konu hakkında fikriniz nedir? Daha güzel bir şeyler düşünebilir miyiz?

Alhedras said:
sidonia no kishi yine güzel bir şekilde sezon finali yaptı. seviyorum bu seriyi, final bölümlerinde çok askıda bırakmıyor. ayrıca en sonda 1. sezonun açılış şarkısını çalmaları da güzel oldu. hala derim, ilk sezonun açılış şarkısı daha güzeldi.

tanikaze haremi kuracak az kaldı. en sonda izana mech kabininin içinde, (gauna) hoshijiro kucağında, tsumugi mech'in kucağında...

Benisuzume'nin sahnesini mangasından çok da iyi yapmışlar. Tek bir detayı atlamalarına üzüldüm ama. Mangada ölmeden önce Benisuzume Hoshijiro benliğini geri kazanıyordu.

Bir de animasyonu dışında Arslan Senki giderek iyileşmeye başlıyor. Kingdom'da çok sevdiğim atmosferi vermeye başladı son birkaç bölümdür.

Yeni sezon hakkında:

Chaos Dragon: Sekiryuu Seneki: İhtimalle çöp olacak.

Kuusen Madoushi Kouhosei no Kyoukan: İhtimalle çöp olacak.

To LOVE-Ru Darkness 2nd: Daha önceden To Love-Ru izlemişlerin de tahmin edeceği üzere, çöp olacak.

Ranpo Kitan: Game of Laplace: İşte bu ilgi çekici gözüküyor, kesinlikle izleyeceğim.

Rokka no Yuusha: Biraz Akame ga Kill biraz da Madan no Ou to Vanadis havası var, büyük ihtimalle pek bir şey çıkmayacak ama en azından denenebilir.

Monster Musume no Iru Nichijou: Net çöp. Belki absürt komedi olursa izlenebilir.

Fate/kaleid liner Prisma☆Illya 2wei Herz!: Kaçıncı Fate serisi bu ya?

Sore ga Seiyuu!: İhtimalle çöp başka bir seri daha.

Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai: Konusu pek ilgi çekici değil ama en azından aşırı klişe bir şeyde değil. Bir göz atacağım.

Senki Zesshou Symphogear GX: Believe in Justice and Hold a Determination to Fist: ...

Okusama ga Seitokaichou!: Hikaye biraz Boku wa Tomodachi ga Haganai'ye benziyor. Çok bir şey beklememek gerek ama.

Gangsta.: Sezonun en iddialı animesi herhalde. Umarım aşırı klişe bir şekilde ilerlemez. Bayağı ilginç duruyor. Kesinlikle izleyeceğim.

Gatchaman Crowds Insight: Önceki sezonu izlemiş olanlara. Benim pek alakam olmadığından bir şey diyemeyeceğim.

Aquarion Logos: Suyu sıkılmış mecha janrasına bir seri daha. Önceki Aquarion'lar pek iyi değildi, bundan da çok bir şey beklemiyorum açıkçası.

Miss Monochrome: The Animation 2nd Season: İlk sezonunu yarıda bırakmıştım. Aptal, saf ve hiçbir şekilde insani özellik taşımayan karakterlerden hoşlanan varsa ilk sezonu izlesin derim, ama bana göre vakit kaybı.

Wakaba*Girl: İhtimalle "Şirin kızlar şirin şeyler yapıyor." türünde bir şey olacak. Takip etmeyi düşünmüyorum.

Aoharu x Kikanjuu: Konusu da karakterleri de hiç ilgi çekici durmuyor. Sadece bir-iki bölüm bakacağım.

Ushio to Tora (TV): Klasik shonen olacak gibi duruyor. İkinci sezon garantisini almış ama hemen. Vakit ayıracağımı sanmıyorum.

Joukamachi no Dandelion: %90 konsantre çöp.

Wooser no Sono Higurashi: Mugen-hen: ...

Classroom☆Crisis: Pek bir şey beklemeyin derim. Fazla klişe duruyor.

Chu Feng: BEE: Ana karakterin çizimini beğendiğimden deneyeceğim, çok bir şey beklemiyorum ama.

Overlord: Tek kelime Madhouse, kesinlikle izleyeceğim.

Durarara!!x2 Ten: En çok beklediğim anime, özellikle de 2. sezonun bitişinden sonra acayip beklentilerim var.

Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri: Olasılıkla çöp.

Akagami no Shirayuki-hime Akatsuki no Yona'ya aşırı benziyor. Çok bir şey beklemesem de izleyeceğim. Bones yapımı olduğu için şans veriyorum. Bilmeyenlere Bones; FMA:B, Eureka Seven, RahXephon, Noragami, Gosick, Jyu Oh Sei, Darker Than Black, Space Dandy, Wolf's Rain, Soul Eater, Zetsuen no Tempest ve Ouran Host Club gibi bayağı başarılı animenin yapımcısı olan firma.

Charlotte: Büyük ihtimalle çöp. Yine de ilk bölüm iyi tepkiler aldığından deneyeceğim.

Wakako-zake: Pek vakit harcanacağı sanmıyorum bu seriye.

God Eater: Ufotable'den başka bir seri, sırf animasyon ve dövüş sahneleri için izleyeceğim. Konusu pek ilgi çekici durmuyor ama Ufotable yapımlarında konunun ön plana çıkarılmak istenen şey olduğunu zaten düşünmüyorum.

Bikini Warriors: %100 ecchi, %100 çöp.

Prison School: %200 ecchi, %100 çöp. Yine de mangası bayağı zevkliydi. Animeye de bakacağım o yüzden.

Teekyuu 5: %100 moe ve %100 çöp.

Million Doll: = Teekyuu 5.

Suzakinishi the Animation: = Million Doll.

Gakkou Gurashi!: = Suzakinishi the Animation.

Himouto! Umaru-chan: = Gakkou Gurashi!

Danchigai: = Himouto! Umaru-chan

Venus Project: Climax: = Danchigai

The iDOLM@STER Cinderella Girls 2nd Season: = Venus Project: Climax

Junjou Romantica 3: %100 Yaoi, %100 çöp.

Makura no Danshi: = Junjou Romantica 3

Jitsu wa Watashi wa: Yalan söyleyemeyen birini konu alıyor, aman ne orjinal.

Yok bilgisayardan manga okumuyorum. Kitap fuarlarında filan bulursam ki nadiren yeni seri getiriyorlar ordan alıp okuyorum. Merak edip mangasını okuduğum bir tek naruto var.

Back
Top Bottom