Anime/Manga

2019 Yaz Sezonu'ndaki animelerden ilginizi çeken oldu mu?

• Evet, bir ya da birkaçını mutlaka izlerim.

Votes: 5 17.2%
  • Evet ama biraz sönük gibi.

Votes: 3 10.3%
  • Bilemedim moruk / Henüz bakmadım

Votes: 6 20.7%
  • Hayır, hepsi çöp gibi

Votes: 6 20.7%
  • Anime izlemeyen bir plebim

Votes: 9 31.0%

• Total voters
    29
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

kwm-sama çok iyi haber. Usui kimin nesi merak ediyorum açıkçası, aile yok, ev desen koltuk var sadece. Ama para çok herifte. Akla gelebilecek herşeyde iyi.

Shaman king izleyesim geldi bak şimdi. Anılarım canlandı be :smile:

Sun Ken Rock okuyun gençler.

00.jpg
00.jpg
01-02.png
02.jpg

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Kenshi yukineyle de çok yakışıyo. İkisinin mutlu mesut olmasını bekliyorum ben. Ama kenshiye en büyük talip lashara galiba.

Resmen lafı ağzımdan aldın. Bende başından beri Yukine ile yakıştırıyorum zaten. Ama Aura da hoş kız ki babasının da onayı var :smile: Ama cidden Yukine'yi ilk bölümden beri mi 2. bölümden beri mi ne yakıştırıyorum ben ona.

Daniel Aux said:
Death Note öneririm ama sadece 37 bölüm. :sad: Yine de hikaye ve karakterler muhteşem.

Burada onu izlemeyen kalmamıştır herhalde. Bu arada Rosario to Vampire'ın mangası baya zevkliymiş. Herkese öneririm okuması için. Vapurla dönerken mutlaka bir bölüm bitiriyorum ben. :razz:

Tenzō said:
Ay Savaşçısı'ndan kastın Sailor Moon mu? Ben Türkiye'de yayınlandığını sanmıyordum onun. :lol:

Vallaha da o. İngilizcesini bilmiyordum. Biz küçükken 8-9 yaşındayken yayınlardı trt amcamız. İzlediğim ilk animeydi sanırım. Sonra da Pokemon, Digimon, Yu-gi-oh, Beyblade diye gitti bunlarla. Bak şimdi duygulandım. :cry:

Isekai no Seikishi Monogatari

1srsr.jpg

Konu:
Masaki Kenshi bir gün Geminar adı verilen başka bir dünyaya çağrılır.
Geminar dünyasında Seikishin adı verilen biyolojik mechaları kullanan Seikishi
adlı Ahou büyü gücüne sahip savaşçıların bitmek bilmeyen savaşlarına
tanıklık eder. Kenshi kendisini kimin çağırdığını bilmeden,
kendi dünyasına geri dönebilmek için herşeyi yapmaya hazırdır.
Bu durumundan faydalanmak isteyen, bazı gizli güçler verdikleri
görevi gerçekleştirirse; Kenshi'yi kendi dünyasına göndereceklerini
dair söz vermişlerdir. Bu görev ise yeni seçilen
****oreiyu Kraliçesi Lashara'yı öldürmektir. Acaba Kenshi bu görevi başarabilecek mi
yoksa bu dünyada hapis olarak mı kalacaktır.
              Tür:
Aksiyon, Fantastik, Ecchi, Harem, Komedi
              Çıkış yılı:
2009
              Güncel bölüm sayısı:
13/13

Black Lagoon

black-lagoon.jpg

Konu:
Okajima Rokuro Japon iş adamlarının dolu olduğu bir şehirde, Japon bir
iş adamıdır.Onun normal günü, patronun emirleriyle geçer.Rokuro, işi
gereği şirketi tarafından özel ve gizli bir disket ile doğu çine doğru
seyahat eder.Seyahat ettiği botu Black Lagoon adlı hırsızlar tarafından
diski ele geçirmek için kaçırılır.Daha sonra sırf disketi almak için
şirketi tarafından kurtarılır.Bunu anlayan Rokuro adını Rock olarak
değiştirerek Black Lagoon'a katılmaya karar verir.
              Tür:
Aksiyon, Dram, Psikolojik, Komedi, Çatışma
              Çıkış yılı:
2006
              Güncel bölüm sayısı:
12+12+7+5

Death Note'a benzeyen animeler diye aradım Code Geass ve Monster çıktı, bunlardan birini izleyen oldu mu, güzel midir?

Daniel Aux said:
Death Note'a benzeyen animeler diye aradım Code Geass ve Monster çıktı, bunlardan birini izleyen oldu mu, güzel midir?

Code Geass'ı kaç defa önerdim hatırlamıyorum. Ben onu Death Note'den daha çok sevdim. Kesinlikle izle derim.

Ayrıca buraya bakarsan yorumumu da görebilirsin. http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,259884.msg6294166.html#msg6294166

Ve burası: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,187955.msg6281376.html#msg6281376

Findecáno Amandil said:
Tenzō said:
Ay Savaşçısı'ndan kastın Sailor Moon mu? Ben Türkiye'de yayınlandığını sanmıyordum onun. :lol:

Vallaha da o. İngilizcesini bilmiyordum. Biz küçükken 8-9 yaşındayken yayınlardı trt amcamız. İzlediğim ilk animeydi sanırım. Sonra da Pokemon, Digimon, Yu-gi-oh, Beyblade diye gitti bunlarla. Bak şimdi duygulandım. :cry:

Bu bahar onun 2013 versiyonu geliyor. Anılarını canlandırmak istiyorsan izleyebilirsin. :razz:

Tenzō said:
Bu bahar onun 2013 versiyonu geliyor. Anılarını canlandırmak istiyorsan izleyebilirsin. :razz:

Hadi ya. İlk bölüme bakarım kaliteli bir şey yapmışlarsa izlemeye devam ederim. Teşekkür ederim bilgi için.

Arkadaşlar ben Naruto izliyorum. Bunun için bir site önerseniz .? Türkanime ve Dizifa olmasın ama. Birinin çözünürlülüğü kötü. Diğerinin ise uzun yazıların yarısı görünmüyor. Yardımcı olursanız sevinirim ..

Back
Top Bottom