Anime/Manga

2019 Yaz Sezonu'ndaki animelerden ilginizi çeken oldu mu?

• Evet, bir ya da birkaçını mutlaka izlerim.

Votes: 5 17.2%
  • Evet ama biraz sönük gibi.

Votes: 3 10.3%
  • Bilemedim moruk / Henüz bakmadım

Votes: 6 20.7%
  • Hayır, hepsi çöp gibi

Votes: 6 20.7%
  • Anime izlemeyen bir plebim

Votes: 9 31.0%

• Total voters
    29
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Tenzō said:
TepeDibi said:
Sir.Bryan said:
Genel konu olması daha iyi olur gibi, hep ecchi izlemiyoruz sonuçta anime olarak.
Bencede genel her animenin konuşulduğu bir konu olmalı.Ayrıca Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next dördüncü bölümden 1-2 kare :razz:
jrzlj.png
jrzpt.png
jrzqw.png
jrzt7.png
jrzvx.png
jrzwr.png
jrzxk.png
jrzzj.png
js01n.png
js05c.png
js08h.png
js0dp.png
js0gr.png

Sonunda Sena ile Kodaka arasında bir yakınlaşmanın olduğu bir bölümdü. İlk sezon o yakınlaşmayı o kadar bekledim ki anlatamam.
Sena ile Kodaka evlensin

Hagure Yuusha no Estetica'yı yeni izledim gayet güzeldi tavsiye ediyorum. Ana karakter çok iyi dizayn edilmiş. Ama hikayesi biraz klasiğe dönecek gibi.(bu benim düşüncem tabi.)

Onun en kötü bi 2 sezona daha ihtiyack var. Daha hiçbir şey olmadı bile. Akatsukinin babasıdır, yeşilli başkan yardımcısıdır, diğer kızlardır, koruyucular ve alacakaranlık. Hiçbiri açıklığa kavuşmadı. Bir de alazzardda savaş çıktı. Çok eksiği var onların.

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,238342.0.html
Rahmetli cemiyetimiz. :grin: Batuhanla beraber yapmaya çalışmıştık ama yürümedi sağlık olsun. :grin:

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Onun en kötü bi 2 sezona daha ihtiyack var. Daha hiçbir şey olmadı bile. Akatsukinin babasıdır, yeşilli başkan yardımcısıdır, diğer kızlardır, koruyucular ve alacakaranlık. Hiçbiri açıklığa kavuşmadı. Bir de alazzardda savaş çıktı. Çok eksiği var onların.

Evet bayağı bilinmeyen vardı. Benim düşüncem Myuu'nun birileri tarafından kandırılıp şeytan kral(içe) olabileceği yönünde.

Sakurasō no Pet no Kanojo

2296348.jpg

Konu:
Sorata yurtta kedi beslediği için yurttan kovulmuş,
kedileri çok sevdiği için onları sokakta bırakamıyor
ve onlar içi, her şeye razı, Sakuraosu yurduna
gitmeye bile. Sakurasou okul tarafından belirlenmiş
sorunlu, tembel, ve huysuz öğrencilerin bulundukları bir
nevi yurt. Fakat Sorata, gayet normal olduğu için onun
bu yurtta yaşamını sürdürmesi hiç de kolay olmayacak,
taki Shiina adında ki kız onlara katılana dek. Sorata
bundan sonra günlerini dolu hemde o kadar
dolu yaşayacak ki, Sakurasou onun için bir
evden farklı olmayacak!
              Tür:
Ecchi, Romantizm, Komedi, Dostluk
              Çıkış yılı:
2012
              Güncel bölüm sayısı:
16/24

Evet, ilk sayfadan 4. iletideki gibi konu içi tanıtımlara başlamış bulunuyoruz. Aşırı farklılıklara kaçmadan bu şablonu kullanarak animenizi tanıtabilirsiniz. Tabi önce bana bir kopyasını gönderirseniz sevinirim.

Sonrasında ben de bunların permalinklerini anasayfaya ekleyebilirim. İlerde anasayfada bu animeler için ufak bilgi verme yerleri düşünüyorum. Bilginize.

Evet, ilk sayfadan 4. iletideki gibi konu içi tanıtımlara başlamış bulunuyoruz. Aşırı farklılıklara kaçmadan bu şablonu kullanarak animenizi tanıtabilirsiniz. Tabi önce bana bir kopyasını gönderirseniz sevinirim.

Sonrasında ben de bunların permalinklerini anasayfaya ekleyebilirim. İlerde anasayfada bu animeler için ufak bilgi verme yerleri düşünüyorum. Bilginize.
Özel mesajıma cevap ver abiii. :grin:

Beyler animeler için ayrı konu açsak olmaz mı? Bu konu daha minör bir amaca hizmet ediyor,Animeleri bu konuya alırsak işler çığırından çıkar.
(Not:Eski Anime konusu 4 sayfa iken Ecchi Hayranları 13.sayfa doldurmuş  :cool:)

Aslında, zaten 2 günde 1 anime konusu açtığım için böyle bir yola başvurduk. Aslında buraya bir Anime alt bölümü lazım en iyi ihtimalle. Ama forum düzeni adına en iyisi bu. Anime tanıtımları, soru, öneri vb genelde burada toplanır sanırım.

Ayrıca her animede az buçuk ecchi vardır. Ecchi, ya da sapıklık illa görsel olması gerekmiyor ayrıca. Diyaloglarla da olabilir. Narutoda da, bleachte de, one piecede de ecchi var. Neyse, şu an için konunun animeye dönmesi muhtemel gibi. Ama zaten işleyen konuyu değiştirmeyecek bu. Hatta daha bi şekil olacak.

İşte dediğim gibi, ilerisi için birçok projem var. Anasayfada ufak kutucuklarda anime tanıtımları olabilir. Bunlardan ilgisini çekene tıklayınca konu içindeki detaylı iletiye yönlendirebilir.

İşte dediğim gibi, ilerisi için birçok projem var. Anasayfada ufak kutucuklarda anime tanıtımları olabilir. Bunlardan ilgisini çekene tıklayınca konu içindeki detaylı iletiye yönlendirebilir.
Ofis programlarındaki köprü olayları gibi

guilty_crown_by_seinseiber-d4k5n5j.jpg
Guilty Crown

Konu:
Hikâye 2039 yılında Tokyo'da geçiyor. 2029 senesinde Kayıp Noel adlı tanımlanamayan bir salgının patlak vermesinden sonra Japonya birçok ulusun oluşturduğu GHQ isimli bir organizasyonun kontrolü altına girer. On yıl sonra Shu Ouma adlı 17 yaşındaki lise öğrencisi, evine giderken Egoist adlı müzik grubunun vokalisti Inori Yuzuriha ile karşılaşır. Inori Funeral Parlor adlı örgütün bir üyesidir. Yakalanan Inori'nin görevinin tamamlanması Shu'ya kalır. Bu olay sırasında ise Shui Inori'yi korumak için daha önce yapmadığı bir şekilde cesaretini toplar ve onu kurtarmaya çalışır. Bu esnada oluşan kazayla Apocalypse Virus'ü sayesinde özel güçlerini uyandırır.

Ohma Shu "Kralların Kabiliyeti" olarak bilinen gücü arkadaşlarının içinden eşya ve silah çıkartabilmek için kullanır. Şu ana dek her ne kadar başkalarının başını belaya sokmamak için uğraşmış olsa da "Undertaker" isimli bir örgüte üye, devlete karşı mechalara pilotluk eden Yuzuriha Inori isimli bir kızla tanıştıktan sonra hayatı kökten değişecektir.
              Tür:Aksiyon, Bilim Kurgu, Süper Güç              Çıkış yılı: 2011-2012              Güncel bölüm sayısı:
22/22

Guilty Crown Müzikleri

Guilty_Crown_eps_1_caps.png

jx67m.png

jx6fg.jpg

jx6gs.png

jx6jk.png

jx6kx.png

jx6m6.png

jx6nf.png

526258_474463982572143_1687558880_n.jpg

you_lucky_bastard_by_akihikohex-d4jra3u.png

Mirai Nikki

Konu:
Shounen Ace tarafından seri haline getirilen Esuno Sakae'nin başyapıtı mangasından esinlenilmiştir.

Ortaokul 2.sınıf öğrencisi Amano Yukiteru arkadaşlık kurmakta zorlanan biridir. Etrafında olan biten her şeye seyirci kalmayı tercih eden Yukiteru gözlemlediği her şeyi cep telefonundaki günlüğüne yazmayı tercih etmektedir.

Yalnızlığın ona getirdiği acıyla beraber Yukiteru hayali arkadaşlar oluşturmaya başlamıştır ve bunlardan biri zihninde var olan Zaman ve Uzay Lordu olan Deus ex Machina'dır. Yukiteru'nun üzgün halini gören Deus, ona yeni bir yetenek verir: Yukiteru'nun günlüğü 90 gün boyunca sürekli güncellenen bir gelecek habercisidir artık. Ne var ki bu hediye aynı zamanda Yukiteru'nun laneti haline gelecektir. Çünkü çok kısa bir süre sonra kahramanımız kendisini hayatta son kalanın Deus'un varisi ünvanını kazanacağı bir ölüm kalım mücadelesinde bulacaktır.
              Tür:Aksiyon, Gizem, Psikolojik, Shounen, Doğaüstü, Macera              Çıkış yılı:
2011
              Güncel bölüm sayısı:
26/26 (Bitmiş Anime)

Mirai Nikki Müzikleri..

Yakında..
jx9kk.jpg

Back
Top Bottom