Echipa nationala [MULTIPLAYER]

Users who are viewing this thread

Salut baieti, merci pt invite la antrenamente. Problema mea este ca nu am conexiune buna la internet (lucrez in China) si deci as fi doar carne de tun care se ineaca in LAG pe harta. Cand o sa aterizez pe meleaguri fara zece mii de firewall-uri va anunt :wink: Bafta!
 
In prima mapa am reusit sa castigam numai 1 runda... In a 2a mapa a trebuit sa plec pe la jumate asa ca nu stiu *** s-a terminat. Totusi a fost destul de fun  :lol:
 
Dupa ce ai plecat tu am mai jucat o runda si apoi ne-am oprit.Ca plecase si Alo si mai eram numai 6. A fost destul de fain la meci.Sper sa mai jucam si saptamana viitoare.
 
Sincer eu sunt putin dezamagit fiindca la inceput,pe lista din primu post sunt 10 oameni si puteam sa facem o echipa pur romaneasca...din aia 10 suntem doar 3 : eu,locco si fasole .Dar na,poate anu viitor :smile:

EDIT : Si MrSaucey,care spre neglijenta mea nu stiam ca este roman :smile:)
 
Pai asa e de vreo 2 ani, nu?
Eu am luat o pauza de warband, zilele astea insa m-am apucat de single, si de la single e un pas pana la multiplayer.
Problema e ca nu am timp de meciuri, nu ca as fi vreo valoare :smile:).
 
Niara said:
Pai asa e de vreo 2 ani, nu?
Eu am luat o pauza de warband, zilele astea insa m-am apucat de single, si de la single e un pas pana la multiplayer.
Problema e ca nu am timp de meciuri, nu ca as fi vreo valoare :smile:).

Nu e vorba de "valoare" sau de "skill" ... sunt dezamagit ca multi s.au inscris dar doar 4 au venit..si cred ca daca am avea o echipa pur romaneasca am fi si noi recunoscuti,chiar daca nu am ajunge foarte departe.
 
ar fi nevoie de o baza de selectie mai mare, dar din pacate astia suntem. Acum un an, (sau au trecut chiar doi?) am reusit sa ne stragem de vreo 2 ori pentru meciuri oficiale. Daca am fi macar 30 de romani ar fi ceva, dar nu suntem.
 
vreau si eu sa intru.......dar ma puteti ajuta umpic?*** adaug un server?am jocul full dar cand intru le servere nu stiu *** sa adaug serverul pe care intram toti....*** fac?
 
Pai nu e ca la cs sa scrii tu adresa..trebuie sa il cauti din lista aia mare,sa selectezi serverul,sa dai pe add to favorites si apoi iti va aparea mereu la favorite.
 
Back
Top Bottom