Echipa nationala [MULTIPLAYER]

Users who are viewing this thread

Ni s-a propus sa jucam in Cupa pe natiuni impreuna cu Serbia si Ungaria.Nu avem destui membrii sa formam o echipa pur romaneasca.Daca sunteti interesati postati aici.
Momentan suntem:
Locco
Fasole
Cifre 
Crazy ?
Dromichete
Tatiana
ManoWarr
st1ckman
Bishop
micot
 
Momentan se fac planurile.Cam in primavara-vara o sa inceapa.Dar inainte de asta o sa jucam impreuna cu ungurii si sarbii cateva meciuri de antrenament. In general serile de weekend sunt preferate pentru batalii.
 
Vreau si eu se le bag ungurilor si sarbilor o sageata intre ochi  :twisted: .Bagatima si pe mine pe lista.
 
alex5a said:
Vreau si eu se le bag ungurilor si sarbilor o sageata intre ochi  :twisted: .Bagatima si pe mine pe lista.

Sarbii si ungurii ne sunt aliati    :smile:

TME_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Nu am fost extrem de activ pe acest forum dar stiu sa joc Mount and Blade.Am jucat mult timp pe modul cRPG sub numele de Axxell.Am fost in The Risen.Asta a fost de mult oricum.

Anyway...Ma cheama Vlad,am 15 ani.
Puteti conta pe mine..las si un id de mess/skype prin PM in caz ca sunt acceptat.
 
Locco said:
alex5a said:
Vreau si eu se le bag ungurilor si sarbilor o sageata intre ochi  :twisted: .Bagatima si pe mine pe lista.

Sarbii si ungurii ne sunt aliati    :smile:

TME_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Geografia este singura materie pe care nu o suport.In fine bagati-ma si pe mine pe lista.
 
Am impresia ca Locco vrea sa zica urmatoarele: pana sa se completeze echipa numai cu romani, or sa fie si sarbi si unguri in ea, macar pentru antrenament.
 
Pentru a avea o echipa solida ne trebuiesc cam 12,13 jucatori, ca nu toti putem veni la toate meciurile.Din pacate nu exista atatia jucatori romani activi pe mutliplayer in momentul asta. Daca ne strangem acum vreo 7,8 putem spera ca poate la anul facem o echipa 100% romaneasca. Pe mine ma bucura ca jucam cu ei.Au jucatori foarte buni profail, varadin, shoxi etc.
Cand am avut o echipa pur romaneasca (acum vreo 2 ani parca) nu am fost cei mai norocosi...Din start am picat in grupe cu finalista si semifinalista turneului  :lol: ...macel  :neutral:
Am fost complet demoralizati.

@alex5a: inregistraza-ti te rog cheia de la warband pe forum.Daca nu stii ***, intreaba intr-un topic separat.
 
As fi interesat sa particip daca mai e valabil. Joc de cam 3 ani M&B, cu anumite pauze. Am fost in clanurile - BS, WV si acum in TQ. Cand joc, ma gasiti pe IG_Battlegrounds. De obicei joc calaret, dar ma descurc cam cu orice.
Astept raspuns, aici sau pe mail.
 
Va salut,
daca meciurile au loc in weekend, puteti conta si pe mine.
am licenta de M&B din 2008, deci experienta exista.
va rog sa ma anuntati cu 2-3 zile inainte de primul antrenament
 
micot said:
Va salut,
daca meciurile au loc in weekend, puteti conta si pe mine.
am licenta de M&B din 2008, deci experienta exista.
va rog sa ma anuntati cu 2-3 zile inainte de primul antrenament

Salut.Ai si pentru Warband(2010), nu? E licenta diferita fata de cea originala de M&B.
 
Back
Top Bottom