Anno Domini 1257 Türkçe Sayfa & Hatasız İndirme

Users who are viewing this thread

Merhaba arkadaşlar benimde bir sorum olacaktı. Eğer daha önceden sorulduysa kusura bakmayın 25 sayfayı okumamak gibi bir tembellik yaptım :razz:

Şimdi benim sorunum şu şekilde moda girip oyunu bir süre oynuyorum hiç bir sıkıntı olmuyor. Bazen büyük bazen küçük party'lerle savaşa giriyorum gene sorun yok, her şey güzel. Ama bir süre sonra nedense savaşa girdiğimde lead your army yazısına tıkladığımda oyundan yanıt alınamıyor ve oyun imleci yerine kendi laptopumun imlecini görüyorum. O zamanda tek yapabildiğim şey alt+f4 çekmek oluyor. Bu problemin nedeni nedir, bana yardımcı olabilir misiniz? Mod doğru yüklenmediğindendir diye düşünüp bir daha yüklemiştim bir süre önce(1-2 ay) ancak gene aynı sorunla karşılaşıyorum.

Simo Häyhä said:
Merhaba arkadaşlar benimde bir sorum olacaktı. Eğer daha önceden sorulduysa kusura bakmayın 25 sayfayı okumamak gibi bir tembellik yaptım :razz:

Şimdi benim sorunum şu şekilde moda girip oyunu bir süre oynuyorum hiç bir sıkıntı olmuyor. Bazen büyük bazen küçük party'lerle savaşa giriyorum gene sorun yok, her şey güzel. Ama bir süre sonra nedense savaşa girdiğimde lead your army yazısına tıkladığımda oyundan yanıt alınamıyor ve oyun imleci yerine kendi laptopumun imlecini görüyorum. O zamanda tek yapabildiğim şey alt+f4 çekmek oluyor. Bu problemin nedeni nedir, bana yardımcı olabilir misiniz? Mod doğru yüklenmediğindendir diye düşünüp bir daha yüklemiştim bir süre önce(1-2 ay) ancak gene aynı sorunla karşılaşıyorum.
Şöyle bir şey olabilir win7 32 bit ise uygun değil win8 ise uygundur win vista uygun değil alt sürümeler ve düşük bitlar karşılamıyor oyunu.

Vista'ydı benim laptop. O yüzden sanırım. Teşekkür ederim yardım için. Çok önemli değil aslında kısa bir süre sonra bilgisayar toplayacağım için. Gene de teşekkürler. :smile:

güzel güzel bende hiç kasmıyor  :grin:
1GB nvidia ekrankartı directx 10.1
işlemci : amd fx 8320 (8 çekirdek) 3.5 ghz
16 GB ram
win7 ultimate 64 bit işletim sistemi
normalde otoket-proteus 3D prokramları gibi ağır prokramlar için toplamıştım XD arasıra oyunda oynamak gerek dimi

1.Modu açıyom en fazla iki savaş yapabilyom sonra herkezin bildiği lanet olası Visual hatası veriyo :grin: (hata çözüm videosunu yaptım hepsini)
2.Kaplamaları beş dakkada yükleniyo oyun açılırken(Hadi onu normal sayıyorum)
3.Bayaa bi bekliyo yeni oyuna başla diyince
4.İngilizce forumunda yazıyoki 1.158 için uyumlu benimki yeni versiyon nasıl geri döödürcem?

Sungur said:
arkadaşlar 1.158 için oyunun hangi vesiyonu uyumlu
En son çıkan güncelleme 1.158 içindi.Ama artık 1.160 çıktı warband'ın yeni sürümü.

Knife said:
ben indirdim 1.158 den 1.160a geçti ikidebi oyundan atıyo :sad:
O yüzden değildir çok fark yoktur zaten onunla bir alakası yoktur.Mod senin PC'ne uymayabilir.

Black Dead said:
Knife said:
ben indirdim 1.158 den 1.160a geçti ikidebi oyundan atıyo :sad:
O yüzden değildir çok fark yoktur zaten onunla bir alakası yoktur.Mod senin PC'ne uymayabilir.
4gb rem 2.5ghz i5 1,5 ekran kartı 32 git

arkadaşlar benim windows 8 64 bit  i5 işlemci 8 gb ram 1gb ekran kartı nasıl çalışırmı kasarmı?

Sungur said:
arkadaşlar benim windows 8 64 bit  i5 işlemci 8 gb ram 1gb ekran kartı nasıl çalışırmı kasarmı?
vallahi benimde 6 gb ram 1gb ekran kartı win 8 64 bit sadece ram farkı var.Bende sadece haritada kasıyor oda ctrl+t hilesini kullandığımda normalde kasma sorunu yok ama ctrl+t hilesini kullanınca haritada baya büyük tabii :smile:

cihano0o said:
Sungur said:
vallahi benimde 6 gb ram 1gb ekran kartı win 8 64 bit sadece ram farkı var.Bende sadece haritada kasıyor oda ctrl+t hilesini kullandığımda normalde kasma sorunu yok ama ctrl+t hilesini kullanınca haritada baya büyük tabii :smile:
yeni alacağım bilgisayar:
BELLEK: 8 GB
GRAFİK TİPİ: NVIDIA GeForce 710M
İŞLEMCİ: Intel Core i5 4200U
SABİT DİSK: 1 TB
İŞLEMCİ HIZI 1.6 GHz(İşlemci hızı önemlimi ve 1.6 normalmi?)
MARKA: SAMSUNG
BELLEK TİPİ DDR3
Çok kasar yada oyundan atarmı?

ser7777 said:
Kasıyorr
kasıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
hadi bana cevap verin ona göre alcam
:grin:

Knife said:
cihano0o said:
Sungur said:
yeni alacağım bilgisayar:
BELLEK: 8 GB
GRAFİK TİPİ: NVIDIA GeForce 710M
İŞLEMCİ: Intel Core i5 4200U
SABİT DİSK: 1 TB
İŞLEMCİ HIZI 1.6 GHz(İşlemci hızı önemlimi ve 1.6 normalmi?)
MARKA: SAMSUNG
BELLEK TİPİ DDR3
Çok kasar yada oyundan atarmı?
Haritada kasacağını söyleyebilirim ama mekanlarda ve savaşlarda kasma yaşamazsın.Haritada ve şehir giriş çıkışlarında bekleme yaşayabilirsin.

Back
Top Bottom