Anno Domini 1257 Türkçe Sayfa & Hatasız İndirme

Users who are viewing this thread

nicat said:
Modu yeni indirdim süper bi şey. Bazı sitelerde türkçe çeviri var fakat linkler kırık dökük. Birileri upload yapa bilir mi türkçe yamayı? Hemen şimdi eski bir sürümün türkcesini buldum fakat biraz fazla eski qaliba.. Bazı hatalar çıkıyor
Türkçe sürümleri senin kullandığın sürümle aynı olmazsa baya hata verir yeni eklenenler falan oluyor.

Yaw arkadaslar yok mu bu modun duzeltenlerine yardim edecek Musluman birileri? Memluklerde basladim ahali Musluman fakat domuz eti, kilise, bira ve sarab dahil her sey var burda  :razz:. Bari kilise yerine mescid ekleseler iyi olur. Bir de mod hala yenileniyor mu yoksa bu son surum mu?

nicat said:
Yaw arkadaslar yok mu bu modun duzeltenlerine yardim edecek Musluman birileri? Memluklerde basladim ahali Musluman fakat domuz eti, kilise, bira ve sarab dahil her sey var burda  :razz:. Bari kilise yerine mescid ekleseler iyi olur. Bir de mod hala yenileniyor mu yoksa bu son surum mu?
Son sürüm değildir , uzun zamandır güncel değil konu

arkadaşlar bu oyun için sistem gereksinimleri neler çoğu arkadaş kasıyor diyor indirmeyi düşünüyorum şimdi indirip de oynayamamak çok kötü olur bilen birisi yazarsa çok sevinirim  :shock:

Hepsen42 said:
arkadaşlar bu oyun için sistem gereksinimleri neler çoğu arkadaş kasıyor diyor indirmeyi düşünüyorum şimdi indirip de oynayamamak çok kötü olur bilen birisi yazarsa çok sevinirim  :shock:
Windows 7 32 bit ise oyunu yüklemeye bile çalışma :lol:

Arkadaşım Denedim Olmuyor.Aynen Hata Şu Şekilde

El9nBA.png

4-Warband'ta Modules klasörüne gelin
5-Boşluğa sağ tıklayın "SVN Checkout" diye bir şık gelmiş olacak,ona tıklayın
6-Url of repository yazan boşluğa http://dev1257.googlecode.com/svn/trunk bunu yapıştırın
Not:Check out directory yani çıkarma klasörünü kontrol edin \modules\dev1257 şeklinde olması lazım sonunun

Negatrm B. said:
4-Warband'ta Modules klasörüne gelin
5-Boşluğa sağ tıklayın "SVN Checkout" diye bir şık gelmiş olacak,ona tıklayın
6-Url of repository yazan boşluğa http://dev1257.googlecode.com/svn/trunk bunu yapıştırın
Not:Check out directory yani çıkarma klasörünü kontrol edin \modules\dev1257 şeklinde olması lazım sonunun
biraz önce masaüstüne çıkatmayı denedim ve oldu.sorunsuz iniyor.

arkadaşlar . modu yükledim bir sıkıntı yok fakat kendi karakterimde dahil oyundaki çoğu karakterin kıyafetleri parlıyor. Bu sizde de böylemi yoksa bende mi var ?

KOnuyu hortlattığımın farkındayım kusura bakmayın ama bunun için yeni bir konu açmaya gerek duymadım.

Soru: Sizce bu sistemle AD 1257 oynayabilirmiyim düşük ayarlarda felan

İşlemci:  intel core 2 cpu 6300 1.86Ghz
ekran kartı: Nvidia GeForce 9600 GT
RAM: 2GB
İşletim sistemi: Windows 7 ultimate

Hocam mod çok iyi , yeryüzünde ilerlettiğimiz adam çok küçük duruyor harita üzerinde.Biraz büyültmenin bir yolu varmı ?

Benim işletim şöyle;

Intel i5 400m lerde bisey sanirim 2.90 ghz işlemci.

2gb nvidia 430m di buda galiba.

4gb ram(ddr3)

Win 7 basic di sanirim.

Yeri burasimi bilmiyorum ama bir sorayim dedim oyundan atmaz değilmi ?

Yalniz pc 3 yıllık  :mrgreen:

HyperCharge said:
Benim işletim şöyle;

Intel i5 400m lerde bisey sanirim 2.90 ghz işlemci.

2gb nvidia 430m di buda galiba.

4gb ram(ddr3)

Win 7 basic di sanirim.

Yeri burasimi bilmiyorum ama bir sorayim dedim oyundan atmaz değilmi ?

Yalniz pc 3 yıllık  :mrgreen:
hayır atmaz 2gb ekran kartı ne demek 2048 mb ediyor sonuç olarak zaten i5 ve nvdia atmaz ben bile i3 4gb ram 512 mg ekran kartı hiç atmadı şimdiye kadar

Back
Top Bottom