Fire and Sword Osmanlı Yaması Lazım

Users who are viewing this thread

-zombi-

Banned
Arkadaşlar aradım ama bulamadım linkler kırılmış lütfen yamayı ayrıntılı ve linki kırık olmadan verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler ..

Soru_) birde şunu sorayım dedim arkadaşlar warband da şehirlerde iken turnuvalar oluyordu with fire and sword da hiç rastlamadım varmı turnuva?

Öncelikle düzgün Türkçe kullan en azından yazın anlaşılsın.

1-(Öncelikle Ateş Kılıç'ta Osmanlı yaması yok.)
2-(Ateş ve kılıçta Turnuvalar yok.)

hocam o zaman oynamanında bi anlamı yokki warbandda güzel bi osmanlı yaması var Mekke Medine gibi şehirlerde mevcut . Ayrıca with fire and sword un anlamı yok o zaman oyunda sadece asker oluyorsun ( derebeyi) bi halta yaramaz senin derebeylerinin olması içinde mod indiriyosun hemde harita isimleri değişiyor :sad: üstad bana şehir isimlerinin nasıl değiştirildiğini felan anlatırmısın bari ben yapayım güzel bişe ..

Hacı "Dur bi dk yapıp geliyom modu." diyerek mod mu yapılır? Mod dediğin şey emek ister, sadece şehir isimlerini değiştirmenin de bir anlamı yok.

Turnuvalar oyunun geçtiği dönem dolayısı ile yok.

görmedim ottoman yazısı ama zaten belli adi bi yama nyse warbandda bi mod vardı osmanlı vardı bide Mekke medine felan vardı o yama hangisiydi kardeşler?

Onu bilmem ama şu mod güzel Zülfikar kılıcı neyim hepsi var :smile: Warband Osmanlı KTO pack yaz googl'e çıkıyor güzel mod köylerden gönüllüler 50 tane gelio 1 köyden 50 gönüllü gelio :grin:

xkocaelix89x said:
Onu bilmem ama şu mod güzel Zülfikar kılıcı neyim hepsi var :smile: Warband Osmanlı KTO pack yaz googl'e çıkıyor güzel mod köylerden gönüllüler 50 tane gelio 1 köyden 50 gönüllü gelio :grin:
Çok mantıklı modudu o bilyomusun?Sanırım KTO mod Mount blade için,genede.

-zombi- said:
hocam o zaman oynamanında bi anlamı yokki warbandda güzel bi osmanlı yaması var Mekke Medine gibi şehirlerde mevcut .

Arkadaşım warbanddaki modu aradım ama bulamadım sen bana linkini atabilirmisin

baron19 said:
-zombi- said:
hocam o zaman oynamanında bi anlamı yokki warbandda güzel bi osmanlı yaması var Mekke Medine gibi şehirlerde mevcut .

En son atılan ileti tarihine bak ve sonra bu konuyu terk et.

SuqLaT said:
baron19 said:
-zombi- said:

sana kemik atanmı oldu ne havlıyon

baron19 said:
SuqLaT said:
baron19 said:
-zombi- said:

Pardon qeqe

baron19 said:
SuqLaT said:
baron19 said:
-zombi- said:

Hav Hav Hav tam ezilecek adamsın ha.

Dosya bulunamadı. Silinmiş veya hiç var olmamış olabilir.
Öneri: İndirme bağlantısının doğru yazıldığını kontrol edin. yazıyo linke tıklayınca  :idea:

Back
Top Bottom