Arcasul nebun se intoarce :)

Users who are viewing this thread

  Dupa o recuperare de hoho... multe luni... mi-am revenit :smile:. Am decis sa imi reiau vechi obiceiuri. Nu cunosc pe multi de aici, dar dupa multe luni de citit posturile mele si a altora despre mine, pe zeci de forumuri, iata ca golurile s-au umplut. Sa speram ca ma voi descurca. Deci, bine v-am regasit, dragi vechi prieteni.
 
  Fratilor, dati-mi si mie un torent ca nu pot downloada Warbandul :/. Am internet de la Clicknet... stiti *** e. Am eu cdkey ca l-am cumparat (doh) dar nu pot downloada jocul la naiba. Si nu am nevoie de tampeniile de pe siteurile alea nenorocite. Ma poate ajuta careva?
 
Arcas Nebun said:
  Fratilor, dati-mi si mie un torent ca nu pot downloada Warbandul :/. Am internet de la Clicknet... stiti *** e. Am eu cdkey ca l-am cumparat (doh) dar nu pot downloada jocul la naiba. Si nu am nevoie de tampeniile de pe siteurile alea nenorocite. Ma poate ajuta careva?
incearca pe pirate bay daca nu merge pe taleworlds(si eu am de la clicknet merge incet si daca nu merge incet se intrerupe)
 
alex5a said:
Arcas Nebun said:
  Fratilor, dati-mi si mie un torent ca nu pot downloada Warbandul :/. Am internet de la Clicknet... stiti *** e. Am eu cdkey ca l-am cumparat (doh) dar nu pot downloada jocul la naiba. Si nu am nevoie de tampeniile de pe siteurile alea nenorocite. Ma poate ajuta careva?
incearca pe pirate bay daca nu merge pe taleworlds(si eu am de la clicknet merge incet si daca nu merge incet se intrerupe)

Ugh... nu folosesc site-uri din astea. O sa vad *** fac.
 
Arcas Nebun said:
alex5a said:
Arcas Nebun said:
  Fratilor, dati-mi si mie un torent ca nu pot downloada Warbandul :/. Am internet de la Clicknet... stiti *** e. Am eu cdkey ca l-am cumparat (doh) dar nu pot downloada jocul la naiba. Si nu am nevoie de tampeniile de pe siteurile alea nenorocite. Ma poate ajuta careva?
incearca pe pirate bay daca nu merge pe taleworlds(si eu am de la clicknet merge incet si daca nu merge incet se intrerupe)

Ugh... nu folosesc site-uri din astea. O sa vad *** fac.
Atunci incearca isohunt daca pirate bay nu te fascineaza
 
Bine ai revenit!

Nu cred ca o sa-ti mearga de pe torrente pentru ca alea sunt deja crack-uite si nu cred ca iti mai cere serialul dar nici pe multi nu cred ca poti juca.De pe steam tot nu merge?
 
Locco said:
Bine ai revenit!

Nu cred ca o sa-ti mearga de pe torrente pentru ca alea sunt deja crack-uite si nu cred ca iti mai cere serialul dar nici pe multi nu cred ca poti juca.De pe steam tot nu merge?

L-am cumparat de pe site-ul oficial :/. Hai ca incerc sa il scot de pe un alt net si sa-l instalez dupa aia.
 
cifre said:
Salut si bine ai revenit.
Pana la urma ce ai patit, care e statusul?

Dupa o operatie pe creier am avut pierdere partiala de memorie. Am uitat destule ca sa ma chinui aproape un an sa recuperez. Nu 100% dar indeajuns :smile:. Mai am gauri pe ici pe colo.
 
Arcas Nebun said:
cifre said:
Salut si bine ai revenit.
Pana la urma ce ai patit, care e statusul?

Dupa o operatie pe creier am avut pierdere partiala de memorie. Am uitat destule ca sa ma chinui aproape un an sa recuperez. Nu 100% dar indeajuns :smile:. Mai am gauri pe ici pe colo.
Waw,nasol rau de tot
 
Locco said:
Mie mi-a cam ajuns mb-ul.Nu mai am rabdare sa joc si cand o fac numa spamez.Chivalry Medieval Warfare e alta poveste  :lol:
M-am uitat si eu pe trailer, pare cam naiv si mai slab ca M&B la combat, *** e in realitate?(daca zici ca l-ai jucat)
Ai grija *** il descrii ca s-ar putea sa ma convingi sa il cumpar! :lol:
 
Back
Top Bottom