[S] Light&Darkness - Heroes of Calradia Türkçe yama çıktı! (güncelleme geldi)

Users who are viewing this thread

gencler gizli haritanın yerini buldum ama labirent cok karısık.yer için kayıp sovayye var dugan tebendra yada baska bi uçta bulabilirsinnz onu yada direk ctrl+t yapıp haritanın uclarına bakacaksınız sonra onunla konusun size bi yer soracak surası deyin gitmeye baslayacak durdugunda tekrar konusun bunu 3 kez falan yapın sonra size haritayı verecek haritada jelkela sehrinin yanındaki gölün resmi var .haritada kayalıkları takip edin diyor gölün yanındaki ormandan gecin gizli geciti bulacaksınız sık ormanın oldugu yerden .geciti girdikten sonra aynayı kullanın denizin dibinde yerler var ordaki kayalıkları takip edin bi kapı bulacaksınız ondan sonrası labirent baya karsık baya ilerledim ama ön kapıya tekrar cıktım ilk girdigini,zde sagda kapı benzeri biseey var tastan rengi acık yerdede sanki bi gizli buton var tahminim oraya tuglayı atacaz

Türkçe yama ilkini indirip güncellemeyi mi yapacağız yoksa direk son versiyon yazanı mı indireceğiz?

arkadaşlar şu debiz yağmacısı görevini bitiremedim bütün yağmacıları yendim ama hiç bir şey olmuyo görevde % de yok ne yapmalıyım(sadece bi tane deniz yağmacısı gelip eski kral olduğunu felan söyledi o kadar)

deniz yağmacısı grubuna saldırdığında en son kaçışömaya başladıklarında savaş esnasında adamlalrını geri cek saldırmasın lar admlar kaçsın firari olsun sonra onları takip et

FiraVun said:
Türkçe yama ilkini indirip güncellemeyi mi yapacağız yoksa direk son versiyon yazanı mı indireceğiz?
Direk son versiyonu indirseniz yeter aslında. Konu sahibi nedense o kısmı düzgün ayarlamamış.

frozenpainter said:
gencler gizli haritanın yerini buldum ama labirent cok karısık.yer için kayıp sovayye var dugan tebendra yada baska bi uçta bulabilirsinnz onu yada direk ctrl+t yapıp haritanın uclarına bakacaksınız sonra onunla konusun size bi yer soracak surası deyin gitmeye baslayacak durdugunda tekrar konusun bunu 3 kez falan yapın sonra size haritayı verecek haritada jelkela sehrinin yanındaki gölün resmi var .haritada kayalıkları takip edin diyor gölün yanındaki ormandan gecin gizli geciti bulacaksınız sık ormanın oldugu yerden .geciti girdikten sonra aynayı kullanın denizin dibinde yerler var ordaki kayalıkları takip edin bi kapı bulacaksınız ondan sonrası labirent baya karsık baya ilerledim ama ön kapıya tekrar cıktım ilk girdigini,zde sagda kapı benzeri biseey var tastan rengi acık yerdede sanki bi gizli buton var tahminim oraya tuglayı atacaz
Sen olayı yanlış anlamışsın kardeşim. Haritanın gösterdiği yere gidip göle gireceksin. Eğer (okyanustan gelen zarafetti galiba) mücevherin varsa boğulmadan kayaları takip ederek gizli kapıyı bulacaksın. Mücevherin yoksa ancak hile yaparak gidebilirsin. Tuğla falan kullanılacak yer yok. Direk girip canavarları kes. Burada bazı büyük mücevherler ve zırhlar dışında bişey yok inan bana her yere girmiştim. Oyundaki tek eksik iskelet olan kalede aynayı kullanıp yapılan olay.

Propaganda said:
Ne erroru veriyor yazarsan veya ss atarsan?

A2EJGX.png

Kurarken bu hatayı veriyor.

Kısaca :
"Warband kurulum programında  herhangi bir steam veya kayıt bilgisi tespit edilemedi"diyor.
Galiba yanlış yere kurmuşun dikkat et kurarken.

Aldelen Köyü'ndeki mağara nerede? Saatlerdir arıyorum, soruşturuyorum bir türlü bulamadım.

Edit: Edit mod kullanarak buldum mağarayı, sonunda geçtim o kısmı. Ama şimdi de başka bir sorun var.

4-Bu sıralarda Dark Pilgrims isimli gruplara saldırmaya devam edin.Onlardan sonra Dark Hunterlar gelecek.Onlardan birkaçını daha avladıktan sonra kara ordunun gerçek lideri "Dark Priest" sizi bulacaktır.Ve size saldırması için komutanlarından biri olan Hel'i yollayacak.

Bu Dark gruplara saldırıyorum hep ama Dark Priest ile karşılaşamadık bir türlü.

Back
Top Bottom