Satın almak icin yardım

Users who are viewing this thread

Tatari_okan said:
Forumda böyle topicleri bazıları tersliyor, haberin olsun.
bu yüzden tanıdık int. cafe sahiplerinden vs kişilerden talep et. en azından kartını kullandırdıgı için 5 ytl falan fazla verirsin alırsın

:mrgreen:

Ebu Deyyus, teşekkür ederim daha iyi anlatılamazdı.

ColdFear, umarım şimdi bahsettiğim şeyin ne olduğunu anlamışsındır. Hayır daha açık nasıl yazayım bilmiyorum, daha resmi kullanıcı kılavuzu diliyle mi yazalım:

Bölüm XIII: Bankacılık İşlemleri
17. b. iv) Havale / EFT: Havale veya EFT (Electronic Fund Transfer - Elektronik Para Transferi) işlemi için 18 yaşından büyük olmak veya gün almak gerekmemektedir. Benzeri şekilde noterden onay, muhtarlıktan ikametgah veya lord ünvanına sahip olunduğuna dair belge ve 2 adet erkekler için sakalsız, kadınlar için türbansız ve saçlar açık vesikalık fotoğraf da gerekmemektedir. İşlem sırasında online provizyon yapılır ve havale ücreti alınır. Allah birdir, Hz. Muhammed onun kulu ve elçisidir. Öptüm k3nk bye pls.

Ben cevap verebilir miyim? Yalvarırım, n'olur? Ayrıca küfürü niye kestin ki iyi gidiyordu??

tyk said:
Cok yardımcı OLdunuz yok daha neler mal herif ben havale yapmayı bilmiyorummu dedim_?
Öküz.O bankadan havale yapman için ne gerek _?Bir HESAP Ve benim O BANKA İLE ALAKALI HİÇBİRŞEYİM YOKKK!!!
ŞİMDİ BİRAZCIK DAHA KAFAN BASTIMI....EGER GOTEN BİRŞEY YAGSAYDI UMARIM SANADA ESSEGIN SEYI DUSERDI HEMDE EN UZUNUNDAN!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:   :evil:   :evil:   :evil:   :evil:   :evil:  
Lütfen uslubuna dikkat et. Forumda küfür edeneler hoş karşılanmıyor. Yazdıklarını düzeltmezsen banlanabilirsin. Ayrıca bu kadar sinirlenmene de gerek yok.

tyk said:
Cok yardımcı OLdunuz yok daha neler mal herif ben havale yapmayı bilmiyorummu dedim_?
Öküz.O bankadan havale yapman için ne gerek _?Bir HESAP Ve benim O BANKA İLE ALAKALI HİÇBİRŞEYİM YOKKK!!!
ŞİMDİ BİRAZCIK DAHA KAFAN BASTIMI....EGER GOTEN BİRŞEY YAGSAYDI UMARIM SANADA ESSEGIN SEYI DUSERDI HEMDE EN UZUNUNDAN!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:   :evil:   :evil:   :evil:   :evil:   :evil: 
tamam sinirlenme ben de kartalda oturuyorum. önce size uğrar sonrada bi koşu gider alırım senin için

tyk said:
ŞİMDİ BİRAZCIK DAHA KAFAN BASTIMI....EGER GOTEN BİRŞEY YAGSAYDI UMARIM SANADA ESSEGIN SEYI DUSERDI HEMDE EN UZUNUNDAN!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:   :evil:   :evil:   :evil:   :evil:   :evil: 

KABADAYILIK TASLAMA LAN. ALMIŞIN ELİNE KLAVYEYİ KLAVYE BABALIĞI TASLIYORSUN.

Satın alma işleminde gerçekten ardım edebilecek hiç kimse yok Mu_?????????????????

Back
Top Bottom