Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Devler size sesleniyoruz Lütfen 2-3 resim atında görelim.Hergün Taleworlds`e giriyorum,belki resim koymuşlardır diye, çok az resim koyuyorsunuz bu iş bu kadar zor olamaz.Lütfen beni duyun,forumdaki arkadaşlarda beni destekleyin herkez ısrarla resim felan istesin.
Size sesleniyorum bugün veya yarın lütfen 2-3 tane resim koyunda bir bakalım,sonuçta biz bu oyunu alacağız para vereceğiz,normalde hiçbir oyuna para vermeye gerek duymam ama sırf Türk yapımı oyunu olduğu için oyunu orjinal alıyorum.M&B`nin bütün serileri orjinal bende.
Bütün oyuncular adına konuşuyorum.Allah aşkına 2-3 resim atında sevindirin oyuncuları. :lol:

Aynen ya artık resim felan koyunda görelim. Hadi beyler isyan başlatıyoz  :mrgreen: Şaka bi yana oyun içi, bırak 2-3 fotoğrafı 1 fotoğraf bile yeter.
Arkadaşlar herkes istesin. Hadi belki devler bize cevap verir :grin:

HyperCharge said:
:?:

oyuniçi video neyinize yetmiyor ?

Güzelim Taş gibi motoru göstermişler,hala beğenmiyonuz.  :smile:

Beğenmemekten değil başka oyun yapımcıları haftada bir görsel atarken Bizimkiler bırak haftayı 2-3 ayda bir yolluyor.
Kalabalık bir savaştan görüntü atsalar varya havalara uçacam.

onlar ile biz bir değiliz.bannerlord için çalışan 50 kişi varsa,başka oyunlarda,bu sayının 3-4 katı çalışan oluyor.Ayrıca,devler,"hiçbirşeyi tam olarak bitirmeden yayınlamak istemiyoruz" dediler.

Modlama bu oyunun temel taşlarından biri, motorun neler yapabileceğini görmek tabiki çok önemli, bu sefer onu gösterdiler başka zaman oynanış gösterirler ne farkeder.

HyperCharge said:
onlar ile biz bir değiliz.bannerlord için çalışan 50 kişi varsa,başka oyunlarda,bu sayının 3-4 katı çalışan oluyor.Ayrıca,devler,"hiçbirşeyi tam olarak bitirmeden yayınlamak istemiyoruz" dediler.
Sanki istediğimiz oyun çıkarmaları. Bir ekran görüntüsü bu kadar zormu. Sadece resim istiyoruz. Hypercamla bir tuşla resim çekiliyor. Sanki film çekicekler dediğin şeye bak.

Writer said:
Inanch-Bilge said:
Modlama bu oyunun temel taşlarından biri, motorun neler yapabileceğini görmek tabiki çok önemli, bu sefer onu gösterdiler başka zaman oynanış gösterirler ne farkeder.
Kaç tane M&B oyuncusu mod yapımıyla ilgileniyor acaba? :smile: Demek istediğim, bunun her bünyede aynı etkiyi yaratmayacağını, ortak bir paydada buluşulması ve oyuncuların heyecanını taze tutmak için ayda bir, bir tane ekran görüntüsünün yayınlanmasının fena olmayacağı yönündeydi.

Yabancı forumun mod yapımına bakarsan,sürüsüyle var.Sadece türkçe forumla sınırlama mod olayını.  :smile:

Inanchın da dediği gibi,yarıyıl tatiline ben dövüş sistemi ile ilgili bişey bekliyorum.

Zamanı geldiğinde o da olacak.Adamlar demekki yarım bişey göstermek istemiyorlar.Bizde oyuncuyuz tabii.Resim göstermelerini bende çok istiyorum.Ancak bu oyun motoru videosuyla,"hiçbişey gelmesin,bu beni 6 ay doyurur" dedim.Gerçekten.Mod bakımından bakmıştım ilk.Sonradan,görünüş,ve oynanış açısından,diğer resimleri bu videoda aklıma getirdim,"acaba bu resim,bu videoda olsa nasıl olur" diye.Yani bu verilen video bile yeterli bence.

ama haklısın.Diyecek bişey yok.Fakat,daha videonun gelmesinden daha 1 ay geçer geçmez,millet yeni şeyler istiyor.Normal.2 yıl beklemiş adam...

Valla pek birşey ifade ediyor  :grin: ben modlamadan gram anlamam ama ben bile bu motorla neler yapabileceğini anlıyorum ve heyecanlanıyorum, adam sana videoda kod mod göstermiyor veya bilgisayar mühendisi diliyle konuşmuyor, görsel olarak herşeyi önüne seriyor.

Sürekli birşeyler paylaşsınlar benim ona bi itirazım yok ben modlama ile ilgili görüşlerine katılmıyorum.

Bir de Mount Blade Bannnerlord yapımı devam ederken Viking Conquest yapımının başlaması sizce de biraz gereksiz değil mi ? Bence Taleworlds'un Bannerlord'a odaklanması gerekti. Ben DLC'yi gereksiz buluyorum. Sadece Bannerlord bana yeter ama sizi bilemem tabii ki.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom