Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Genghis Khan said:
Muhtemelen firmanın belirli bir planı vardır ama bence Bannerlord çıkmadan, oyun motorunun bitmesi halinde çok iyi bir reklamla duyurulup satışa hazır hale getirilmesi gerekiyor. Şu anda motorun ismi bile duyurulmadı bildiğim kadarıyla. Bannerlord'dan alakasız, farklı türde veya benzeri bir sürü oyun yapılabilir bu motorla.
İşte dün geçen gün demeye çalıştığım şey buydu. Deli gibi oyunlar çıkar bu motordan. M&B kafasıyla bi Star Wars, bi Westeros, bi Middle-Earth düşünsenize?

bu videoya bakarak pek begenmedigim iki sey var
1.si bir arkadasimiz bunu dile getirmisti ama yinede hatirlatiyim atin donusu at donerken sanki zemin ati donduruyor gibi
2.si ise sanirim bana garip sadece bana garip geldi o da cicekler cicekler oyuncak gibi ama dedigim gibi sadece bana garip gelmis olabilir vurmayin
ama bu ikisi harici oyun mukemmel sirf muzikleri icin bile alabilirim videodaki muzik zaten beni kendine asik etti
devlere soruyorum album cikarmayi dusunuyomusunuz cidden :mrgreen:

M.ArdA said:
Genghis Khan said:
Muhtemelen firmanın belirli bir planı vardır ama bence Bannerlord çıkmadan, oyun motorunun bitmesi halinde çok iyi bir reklamla duyurulup satışa hazır hale getirilmesi gerekiyor. Şu anda motorun ismi bile duyurulmadı bildiğim kadarıyla. Bannerlord'dan alakasız, farklı türde veya benzeri bir sürü oyun yapılabilir bu motorla.
İşte dün geçen gün demeye çalıştığım şey buydu. Deli gibi oyunlar çıkar bu motordan. M&B kafasıyla bi Star Wars, bi Westeros, bi Middle-Earth düşünsenize?
Middle-Earth  düşünemiyorum süper olurdu bee.  :smile:

Grafikler falan sağlam olmuş ayrica oyun motoruda geliştirilmiş inşallah ayni şeyi oynaniş biçiminde de görebiliriz zira biz mb serisini grafikleri için değil kendine özgü çok iyi bir oyun sistemine sahip olmasindan dolayi beğenmiş ve oynamiştik.

Oynanışta köklü değişiklikler olmayacağı söylenmişti sanırım, videoda ki dövüş sahnesinden gördüğüm kadarıyla o alanda çok büyük bir değişiklik yok, yeni animasyonlar eklenmiş, belki  bir iki yeni özellikte eklenmiştir.

Inanch-Bilge said:
Oynanışta köklü değişiklikler olmayacağı söylenmişti sanırım, videoda ki dövüş sahnesinden gördüğüm kadarıyla o alanda çok büyük bir değişiklik yok, yeni animasyonlar eklenmiş, belki  bir iki yeni özellikte eklenmiştir.
Bence oynanış değişir. Daha önce de dediğim gibi MB 0.202 ile Warband arasındaki fark neyse Warband ile Bannerlord arasında da o olacak

M.ArdA said:
http://www.pcgamer.com/2014/09/28/mount-and-blade-2-trailer-details-powerful-editor-features-maximum-pan-pipes/
Ünlü olduk hüloğğğğğ
Ah bide türkler bu kadar ilgi gösterse bu güzelim türk oyun sektörünü uçuracak oyuna.

Hacker Okan said:
Monut&Blade Deneme sürümünü hatırladım vay be 2007'den 2014'de
+
erennuman_mb said:
HyperCharge said:
M.ArdA said:
http://www.pcgamer.com/2014/09/28/mount-and-blade-2-trailer-details-powerful-editor-features-maximum-pan-pipes/
Ünlü olduk hüloğğğğğ
Ah bide türkler bu kadar ilgi gösterse bu güzelim türk oyun sektörünü uçuracak oyuna.
+1
Kesinlikle katılıyorum

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom