Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
uzuncan said:
Beyler burası talewords resmi forum sitesi değil mi ? eğer ekipten biri burada onların hoşuna gitmeyecek bir şey yaptığımızı görse moderatörler (veya kendileri) aracılığıyla bizi uyarırlar gerekirse ceza verilir ama günlerdir p.m atılmasına rağmen kimse bir şey demediyse demek ki herkes buna göz yumuyor.EmreHan hacı ben burada çok önemli bir bilgi paylaşıldığını görmedim  muhtemel bu yüzden ses eden yok
Bence bu bilgi gayet önemli.Gamescom'da birşey gösterecekleri veya göstermeyecekleri,oyunu çıkaracakları veya çıkarmayacakları gibi birşey.Bu oyunun daha hazır olmadığını gösteriyor.

SuqLaT said:
En iyisi benim gibi olmak arada sirad konuya bakiyorum  hic yorum atmiyorum siz pes pese ileti atinca oyun cabuk mu cikacak?
Aynen katılıyorum. Sürekli bu konuya girip "neden çıkmıyor artık ya" diyip durmaya ne gerek var? Oyun hazır olunca çıkacak işte. Dev.'ler konuya girip de "şu şu nickli üye çıksın artık oyun demiş hadi oyun hazır olmadığı halde çıkaralım" demeyecekler herhalde.

Arada girip oyundan resmi bir haber var mı diye bakın yoksa çıkın. Konuşacak bir şeyiniz olmadığı için ya kavga ya spam yapıyorsunuz.

Yüzlerce kez yazılanları niye her sayfada tekrar yazıyorsunuz ki? Milletimiz mal işte, sen ne kadar spam yapma, bekleyin de. Hiçbir faydası olmayacak.

Merhaba. Öncelikle söylemek istediğim bazı şeyler var.
Bir oyun bekliyorsanız o oyunun erken çıkmasını beklemek ayıp olur çünkü developer lar oyunu tam olarak çıkartıp sonra milletin nede biz onca yıl bunun içinmi bekledim bir daha size güvenirsem 2 olsun gibi yorumlar almak istemiyor ve blog paylaşmamalarının sebebi de blogun hazır olmaması, bir sorun çıkması gibi durumlar olabilir. Bence Taleworlds bizim için en iyisini düşünmüştür. Ama bazı oyuncuların sabırsızlanmasındada garip olan birşey yok.
Konuya dönecek olursak, ben. Gamex de birşeylerin duyuralacağını düşünüyorum. Okuduğunuz için teşekkürler.

artık ısrar etmeye gerek yok bildikleri,yapacakları bir şey vardır muhakkak planlarını bozmayalım.Gerçekten kolay değil az ekiple.Başarılı olcak gibi.

miggross02 said:
Beklemekten başka çaremiz de yok zaten. Tabi zaman makineniz filan varsa onu bilemem  :wink:
Wait For Bannerlord
Twitterde yeni gündemi buldum
#WaitForBannerlord

Wait for bannerlord adında bir konu açilırsa yorum yazan herkesin ban yiyeceğini düşünüyorum :grin: mobilden yazdığım için kusura bakmayın

florensa said:
Wait for bannerlord adında bir konu açilırsa yorum yazan herkesin ban yiyeceğini düşünüyorum :grin: mobilden yazdığım için kusura bakmayın
Yok be kötümser olma .Kötü bişey demiyoruz ki sadece takılıyoruz bişi olmaz gibi gibi  :mrgreen:

konunun açılma tarihi "28 Eylül 2012" günümüz "07 Ağustos 2014" 2 yılı aşmış bir süredir oyun bekleniyor tamam çalışanlara lafım yok oyun yazmak grafik ve element işleri yeterince zordur ama 4 kişinin yaptığı oyunları vs. biliyoruz ki 1 yıl içinde bitirip betası sunuluyor sonra da betayı alanlara internet üzerinden düzenlemeler getiriliyor warband da aynı idi steam üzerinden değişiklikler geliyordu şimdide o şekil olabilir yorumumda hatalarım olabilir şimdiden özür dilerim

Nowhere Studios'un yaptığı Monochroma'e çok büyük haksızlık yapıldı.Oyun için 1,5 milyon lira harcandı,oyun medyası ise düşük puanlar vererek saçma hatalar üzerinde durdular.Dark Raid zaten yazık oldu.
Beklediğimiz oyunun isteklerimizi karşılaması bir yana firmanın bu konuda nasıl tepki alacağı söz konusu aslında.Geliştirici ekibin nasıl bir yol izleyeceğini o zaman göreceğiz.

Lithium26 said:
http://merlininkazani.com/Turk_oyun_dunyasi_birlesiyor-oyun_haber-76133p1.html

Ne gibi etkisi olur bilemem

İşin içinde Taleworlds'le ODTÜ Teknokent var. Yararlı bir girişim olacak galiba.

Oyun sektörü  önem verilmesi gereken bir sektör haline geldi .Artık  Filmler kadar vardır  heralde.
Devletinde bu işe  yardım etmesi  onun yararına olur  bence.

Serious-Sam said:
Oyun sektörü  önem verilmesi gereken bir sektör haline geldi .Artık  Filmler kadar vardır  heralde.
duy sesimizi tayyib!yardım et banneroldun çıkmasına
Ekmeleddin İhsanoğlu sana düello teklifi gönderdi.
Ekmeleddin ihsanoğlu ile aranızdaki düello 3 saniye içinde başlıyacak.
Recep Tayyip Erdoğan [Çift elli kılıç] Ekmeleddin İhsanoğlu.
Düelloyu kazandın!

Knife said:
Serious-Sam said:
Düelloyu kazandın!
Komik mi? Bir de millete spam dersi veriyorsunuz hey allahimm

Knife said:
Serious-Sam said:
Düelloyu kazandın!
:lol:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom