Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
kalador2 said:
Developer lar en azından yeni blogla ilgili birkaç bilgi verseniz ??
Aynn öle bende bundan bahsediyom ya.:neutral: (Habire girip çıkıyosunuz bize de heyecan yaptırıyosunuz amaç ne?.:cry: )(Lust cevab vermiğ Zaszx abi off ya.:sad: )--23 nisan da blog mu hediye etceniz.:razz:

Ne güzel bayağıdır sakindi bu konu, ne oldu da yine dolduruverildi böyle boş boş şeylerle? Oyunun çıkış tarihiniydi, blog zamanınıydı vs. sormanız, sormaya çalışmanız gereksiz. Keyifleri ne zaman isterse o zaman bir şeyler paylaşır,çıkış tarihi hakkında bilgi verirler. Sadece "bu kadar beklediğimize değer umarım" diye düşünün bence.

Yanlış hatırlamıyorsam yayınlamak istedikleri ilk video, güzel bir gameplay videosuydu yani amaçları güzel bir gameplay hazırlamaktı. Muhtemelen de böyle olur eğer ki bir ara video gelirse, onun dışında çıkış tarihinin yakın olmadığı kesin.

O değilde ben ne yazsam ardımdan on kişi geliyor ha.Bi vikiyi değiştiricez dedik neler neler yapmışlar.Bu arada hiçbirini ben yapmadım.Ne uğraşıcam be :grin:
Ama uğraşanlar varmış.Üstüme mi kalacağını sanıyorsunuz len :smile:

Resim atanların hepsinin Vikipedi'de sayfayı değiştirdikten sonra Resim attığı doğrudur. Tamam Komiklik olsun diye yapıyorsunuz ancak Serbest Ansiklopedi diye Dalga Geçmeyin. Lütfen.

tlgklz said:
Resim atanların hepsinin Vikipedi'de sayfayı değiştirdikten sonra Resim attığı doğrudur. Tamam Komiklik olsun diye yapıyorsunuz ancak Serbest Ansiklopedi diye Dalga Geçmeyin. Lütfen.

Ben de resim attım ama vikipedi üyeliğim bile yok . Olsa bile ben attığım resmimdeki gibi güzel şiir yazabilecek biri değilim .  :wink:

TheOneThief said:
          2 aydır ne blog var ne video nede oyunun kendisi... Canım sıkmaya başladılar artık.....
Tabi abi hemen Taleworlds'e mektup yazıyoruz seni niye bekletmişler bu kadar? Senin canını kimse sıkamaz.

Git kendin yap canını sıktıysalar.

Kahretsin ortaya doğru bir algı atıldığı zaman, onu haksız yere koruma çerçevesi içerisinde olan şakşakçılardan nefret ederim :smile: Daha doğrusu herhangi bir oyun, video,film,siyasi,bürokrasi,.....vs.vs. hakkında haklı veya haksız olan tüm şakşakçılardan hiç hoşlanmam:smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom