Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
yav şu oyunun çıkış tarihini versinler artık 1 yıl desinler 2 yıl desinler haberimiz olur en azından  :sad:

Righteous said:
+18 sahneler eklensin.

ulan savaş oyunu oynuyoz çok meraklı diliz leydilerin belirgin olmasına veya +18 lere çok meraklısanız gidin netten izlen allah allah şu form yöneticilerinede kızıyorum arkadaşlar afedersiniz önünüze gelen her dangalağı alırsanız forma üye olarak böle olur...

Bazen verdiniz fikirler yüzünden oyundan tiksiniyorum :S savaş oyunu beyler fikirlerinizi sölerken bu aklınızda bulunsun ... :neutral: :neutral:

konuyu hergün görüp "ulan kesin yeni bişe var" deyip, "yine bi cacık yokmuş" deyip çıkmak  :sad:

Tirendaz said:
konuyu hergün görüp "ulan kesin yeni bişe var" deyip, "yine bi cacık yokmuş" deyip çıkmak  :sad:

Okula her gün "ulan bugün iyi faydalı birşey öğrencez" deyip girip, "yine kafayı cacık ettik" deyip çıkmak.

Alper Tunga said:
Adam doğru diyo . Sıkıldık artık her gün bunun için girip bakıp , mutsuz şekilde sayfayı kapamaktan.
Ragnor said:
Diğer meseleye gelince, sabredin biraz. Vakti geldiğinde haberler yapmaya başlayacağız.

Daha önce cevap vermişti sana yanılmıyorsam.

ULa said:
Righteous said:
+18 sahneler eklensin.

ulan savaş oyunu oynuyoz çok meraklı diliz leydilerin belirgin olmasına veya +18 lere çok meraklısanız gidin netten izlen allah allah şu form yöneticilerinede kızıyorum arkadaşlar afedersiniz önünüze gelen her dangalağı alırsanız forma üye olarak böle olur...

Bazen verdiniz fikirler yüzünden oyundan tiksiniyorum :S savaş oyunu beyler fikirlerinizi sölerken bu aklınızda bulunsun ... :neutral: :neutral:
nerenin yobazısın sen ? Mevsimine göre şuan sahilde karı kız kesiyo olmanız lazımda.

Yav +18 şeytir edin yaa Oyun hakkında zaten neden konuşmuyoruz ki biz ama aslında bizde haklıyız. kaç aydır bizi bekletiyorlar. hem ayrıca oyun sadece savaş değil. Ben oyunda ticaret uğraşırdım. Param çok evleniyorum. Lord sayılıyorum. Savaşmadan itibar kazanılabilir

Erchamion said:
ULa said:
Righteous said:
+18 sahneler eklensin.

nerenin yobazısın sen ? Mevsimine göre şuan sahilde karı kız kesiyo olmanız lazımda.

İnsanlara hakaret etmeden önce lütfen biraz düşünün . Bir Türk yapımı oyun var ortada , belki sayılıdır başka ülkelerin de oynadığı bir oyun olarak , oyunun amacı ortada , gidip de böyle bir fikri ortaya atana tepki vereceğine , bu fikre tepki verene laf ediyorsun . Olacak iş değil !
Kaldı ki beynini kirletmek istiyorsan , arkadaşın da dediği gibi , kendi kendine interneti kullanarak hallet işini . Bir tek bizi ve ülkemizi gururlandıran bir oyuna el atmamıştınız zaten , bari buraya karışmayın !!

@Scenarist
Pardon, hatamı anladım ve allaha yöneldim. Oyunda ki kızlarımız kapalı olmalı. Ve İslam eklenmeli, böyle bi türk oyununda nasıl güzel dinimiz olamaz !11!1!!!1111!!

Erchamion said:
@Scenarist
Pardon, hatamı anladım ve allaha yöneldim. Oyunda ki kızlarımız kapalı olmalı. Ve İslam eklenmeli, böyle bi türk oyununda nasıl güzel dinimiz olamaz !11!1!!!1111!!

Bu şekilde ( dalga geçerek ) yazarak , kendinizi bir şey yapmış gibi hissetmeniz acınası bir durum maalesef . ( Senin anlayacağın dil ile bu yollar kapandı :wink: )
Kaldı ki dediğiniz gibi olması gerekirdi ya neyse , gereksiz kişilerle gereksiz tartışmaya girmek istemem ..

Erchamion said:
@Scenarist
Sanki viyananın yolları kapandı adama bak =)
ha şunu söyliyim, bişey yapıyo gibi hissetmek için sana mesaj yazsam vay halime =)

Ne güzel söylemişsin , '' Vay haline ! '' :wink:
Daha da yorum yapmama gerek kalmadı artık , teşekkürler . :smile:

Scenarist said:
Erchamion said:
@Scenarist
Sanki viyananın yolları kapandı adama bak =)
ha şunu söyliyim, bişey yapıyo gibi hissetmek için sana mesaj yazsam vay halime =)

Ne güzel söylemişsin , '' Vay haline ! '' :wink:
Daha da yorum yapmama gerek kalmadı artık , teşekkürler . :smile:
böyle arkadan anlama görmedim ben =)
neyse hll spr dwm ok kib by hl gf sg gt

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom