Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Daha iyi bir şey bekliyorum.. İnşallah beklentileri karşılar öncelikle grafik motoru (değişsin demiyorum) ama geliştirilsin...

Warband'ı aldım. Ancak diğerlerindeki bazı yorumlardan dolayı Warband'a devam etmiştim. Bu sefer (yine yorumları bekliyecem) güzel denilirse alacağım.

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Goker said:
Yine de cevaplamak gerekirse, büyük ihtimalle Steamde 30 dolar, Türkiye için 30 lira olacaktır. Warband öyleydi.

Ben arkadaşın da dediği gibi "ne kadar olursa olsun" alacam

RockPaperShotgun haber yayınladı oyun ile ilgili. Yeni bir şey yok, fakat geniş çapta bir kitleye ulaşmış olmak güzel. Yorumlar ise daha bir hoş.
Now I don’t have to buy that cheap mans mount and blade War Of The Roses. This is the greatest thing to happen to PC gaming since Half Life. Yeah I said it.
  :lol:

Lüko said:
Ateşli silahlar olmadığı sürece kesinlikle alırım. Bu arada bannerlord ne demek?
Daha çok OrtaÇağ gibi duruyor.

Juggler said:
Bu hafta çok iyi geçti. South Park, How I Met Your Mother ve The Big Bang Theory sezona başladı ve ardından da MB2 duyuruldu.

South Park yayınlandı mı ? Ben de birkaç haftadır bakmayı bırakmıştım açacam şimdi.  :eek:

warband'ın devamı olarak biliyordum ama , kesinlesmis bir sey yok galiba ?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom