Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Caliph Hocam,resimde yuvarlak içine aldığım eleman objeyle etkileşime girmiş,(Duvara yaslanmış)...Resimli incelenmende o ayrıntıya dikkat çekmeyi unutmuşun...:grin:

Önceki resimlerle karşılaştırma yapıldığında benim gözüme batan şey karakterlerin yüzleri ve zırhlarındaki sıkıntılar oluyor. Nasıl desem, tuhaf görünüyorlar. Gerçekçi değiller ama beklenildiği gibi de değiller. WB'den çok daha gelişmişler ama tam tarif edemediğim bir tuhaflıkları da var. Işıklandırma-kaplama-renklendirme felan diyordum ama tam olarak öyle de değil sanırım.

argon45 said:
Önceki resimlerle karşılaştırma yapıldığında benim gözüme batan şey karakterlerin yüzleri ve zırhlarındaki sıkıntılar oluyor. Nasıl desem, tuhaf görünüyorlar. Gerçekçi değiller ama beklenildiği gibi de değiller. WB'den çok daha gelişmişler ama tam tarif edemediğim bir tuhaflıkları da var. Işıklandırma-kaplama-renklendirme felan diyordum ama tam olarak öyle de değil sanırım.
Aynen şu,ok işaretiyle gösterdiğim elemanın zırhı yapay,suni,gerçekçilikten uzak gibi gözüküyor bence...:neutral: Dediğin gibi bazı askerlerin vs.zırhları tuhaf görünüyor...:roll:

KidCudi said:
argon45 said:
Aynen şu,ok işaretiyle gösterdiğim elemanın zırhı yapay,suni,gerçekcilikten uzak gibi gözüküyor bence
Migferin arkasından sarkan şey ve gövde zırhı ile olan sürtüşmesi?

Söylediklerim sadece bu ekran görüntüleri için değil, ilk paylaşılan resimlerde de aynı şeyi söylemiştim. Tam ifade edemedim demek istediğimi, bahsettiğim sorunu ama işte.

@Coruscant
Umarım giderirler.

Caliph said:
Buyrun arkadaşlar.

Bannerlord 7. Blog Türkçe çeviri & Resimli İnceleme linki:

http://www.wickedtavernfanatics.com/forum/index.php?topic=134.0

Tekrar yazak da gören olmamıştır belki.

Bu arada evet, duvara yaslanan adam detayını atlamışım, güzel farkettin :smile:

Caliph said:
Bu arada evet, duvara yaslanan adam detayını atlamışım, güzel farkettin :smile:
Teşekkürler abi...:grin:
KidCudi said:
Foto keşke biraz daha büyük olsaydı.Bu fotoğraf da detayları pek göremiyorum açıkcası.:sad:
Bu iki fotodan anladığıma göre Sarranid'e benzeyen devlet olcak.(Bu arada fotoların ikiside aynı yerde çekilmiş fark ettiyseniz.:razz:)
HadjiNazmi said:
KidCudi maşallahın var. Gözlerin keskin. Sen söyledikten sonraki 3.bakışımda fark edebildim.
O halde büyük ihtimalle aynı zamanda çekilmiş fotoğraflar. Yoksa niye aynı yeri kullansınlar ki?
:cool:

Gelişme efsane düzeyde bence... Hala laf eden varsa çükünü keserim
P3OpBN.jpg
mb89-s.jpg

Bloc said:
Hala laf eden varsa çükünü keserim

+1.

Ruyalarimdakine benzer bir grafikte bu görüntüler.bence daha da gelistirdikten bir sure sonra trailer isine bakacaklar.ama bu yil olcagini sanmam.ya seneye mart mayıs arası yada eylül kasım arası derim ben.

Stoney said:
zamanında bu yazın çıkar diyorduk :razz:
Ohooo sen ne diyosun...:smile: Bi ara Bannerlord konusunda gezerken şunu görmüştüm...:lol:
Kiron said:
en erken 15 tatile çıkar ama bu sefer grafik motorunu bir hayli geliiştirmişler gibi; umarım öyledir :smile:

Ben hiçbir eksik yan göremedim yumruk eller hariç. Gelişme cidden harika. Yani şehire bakarken zevk alıyorsun.
Ama hala combat ve mp hakkında bir şey yok :sad:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom