Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
KidCudi said:
argon45 said:
İlk yayınlanan ekran görüntülerinden de çok açıkça belliydi Roma etkisinin olacağı.
Yalnız ilk ekran görüntüleriyle şimdiki ekran görüntüleriyle grafiksel açıdan baya bi fark var demi...? Ben mi yanlış görüyorum yoksa...Boşuna Work in progress yazmıyolar sonuçta...İnşallah grafikler vs.dahada gelişir...
1. resimde tezgahın içindeki adamın kafası yok be :grin: gerçekten geliştiriyorlar artık herkesin kafası var  :mrgreen:

Caliph said:
Zaten bu oyundaki toplumlar, warbanddaki devletlerin temelini oluşturuyor.

Evet, fakat çoğu oyuncu yeni 1-2 tarafın eklenmesini bekliyordu hani Kalradya'yı genişleteceğiz dediklerinde. Ekstra olarak haydut lordları ve paralı asker grupları var gibi sadece.

PvZ0o5.jpg
Ufak bir ayrıntı.

Ben birde atları çok merak ediyorum...1 sene önceki ss'lerde atlar görsel açıdan berbattı...Acaba atları görsel açıdan iyileştirmişlermidir ?...:roll:

Son resim beni biraz gaza getirdi yalnız.

Buraya çevirdikelrini atanların yazdıklarında görmedim WB'den 200 yıl öncesinde geçiyormuş oyun.Tahmin edildiği gibi.

Vay Vay Vay Yeni blog falan gelmiş iyi oldu gördüğüm de beklemeyin trailer yerine blog geldiğine göre oyuna daha çoook var yani takmayın kafaya fazla bişey değişmedi aslında sadece biraz daha oyalandık okadar biraz daha sabrımız arttı  :wink:

Caliph said:
Buyrun arkadaşlar.

Bannerlord 7. Blog Türkçe çeviri & Resimli İnceleme linki:

http://www.wickedtavernfanatics.com/forum/index.php?topic=134.0
Çeviri için teşekkürler abi...Ellerine sağlık...:smile:

Harly Davidson said:
" Bu konudaki planlarımızı gelecek blog yazılarımızda daha detaylı bir şekilde anlatacağız."
Hakkatten daha trailera çok var gibi duruyor beyler  :cry: umalımda sonraki blog trailerlı olsun. demekki daha fazla blog gelecekmiş.
+1 Kesinlikle haklısın...Aslında benim derdim trailer falan değil...Blog'lar 1 ayda bir çıksın ve blog'lar daha uzun olsun isterim...Tabii ss'lerde fazla olsun isterim...Keza çoğu fan'da bunları istiyo...:roll:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom