Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Gelecek aya falan biter mi ? Yahu oyuncuların dediklerine ne inanıyorsunuz daha çok işi var bu oyunun. Ve daha da güzelleşecek eminim.
M.ArdA tam olarak güzel bir çevirsin bloğu ona göre devam ederiz tartışmaya.

seneye haziranda filan çıkarsa güzel olur bence yazları oyun bir başka güzel oluyo. zaten TW  bir blog daha vererek sabır tam taşmak üzereyken üzerinden biraz tıraşladılar boşluk açıldı bu gazla biraz daha beklenir :grin:  :cool:

bu deniz işi uzaktan güzel görünüyo ama şimdi floris mod. oynayanlar bilir.biraz bakınca gelişse bile m&b serisinde pek aranmayan bişey, yani oyunun ana fikri kayar deniz savaşları olursa. hemde denizde toprak filan alamıyosan kale -şehirler yoksa sadece savaşmak için gemi işiyle uğraşmak fazlalık olur gibime geliyo. çünkü m&b de savaşın asıl amacı gelişmek ve kuru savaş ile malesef gelişemiyoruz.

Çok karmaşık oyunları sevmediğimden dolayı mıdır bilmiyorum ama deniz savaşlarının gelmesini istemem. AoE serilerinde bile SP oynarken deniz savaşının önemsiz olduğu haritalarda oynardım yani. :grin: Warband aslında her şeyiyle güzel, harita olsun ülkeler olsun ne bileyim işleyiş, oyunun sürükleyişi. Sanırım Bannerlord'a gelen ek özellik ve grafikler Warband' a gelse en az 1-2 ay sadece Warband oynardım.

Bu blogu gördüğüm andan itibaren son yıllarda çıkan next-gen oyunların hepisini unuttum
ağzımın suyu aktı resmen .Bannerlord  bir  çıksın  5 sene bana yeter :grin:  Başkada oyun almam.

Serious-Sam said:
Bu blogu gördüğüm andan itibaren son yıllarda çıkan next-gen oyunların hepisini unuttum
ağzımın suyu aktı resmen .Bannerlord  bir  çıksın  5 sene bana yeter :grin:  Başkada oyun almam.
"Acıkan doymam sanır,Susayan kanmam sanır." demişler kardeş oyun hele bi çıksın 1-2 sene geçsin o zaman belli olacak bunlar :grin: o zamana daha neler görürüz kimbilir?

Şu fotoya aşık oldum...:oops:
mb89-s.jpg
Oyun tam hayal ettiğim gibi...Şehirler oldukça canlı...Duvara yaslanan insanlar,dışarda içkisini yudumlayan insanlar,dedikodu yapan insanlar,balkondan bakan insanlar...Gerçekten çok hoş ayrıntılar bunlar...:oops:

Aslında resimdeki bütün objeler ,insanlar  hepsi  önde ki asker gibi  grafiği  güzeldir.
Oyunlarda  genellikle  cisimlerden uzaklaştıkça  kalitesi düşer .

Arkadaşlar Bannerlord için şiir yazdım nasıl? :grin: oyun çıksın diye :grin:

Bannerlord Bannerlord dediler geldim eline.
Oyun çıkmayınca vurasım geldi beline
ulen Taleworlds çıkarın oyunu warbandın yerine
Ey bannerlord oynamak isterim seni.
Görüntüleri paylaşıp heyecana verdiler.
uzun zaman haber vermeyip deliye çevirdiler
sonra birden herkesi ekrana kilitledier
Forumda açacak konu bitti
yeter artık sabrımız tükendi
merakımız sabrımızı yendi
                                -Harly Davidson

Bir detay farkettim.

"The Empire has spent generations honing the arts of combined-arms warfare, with cataphracts, spear formations, and archers all doing their part on the battlefield."

Burdan anladığım kadarıyla adam gibi savaş düzenleri olacak, hatta kalkan duvarları vs. bile olabilir(spear formation), ama laf olsun diye mi yoksa gerçek savaş düzenleri mi bilmiyorum.

15 dakikadır resme bakıyorum ,resimle aramızda bir bağ oluştu. Umarım arkadaki arenadır :smile:

EsN said:
15 dakikadır resme bakıyorum ,resimle aramızda bir bağ oluştu. Umarım arkadaki arenadır :smile:
Haha  :smile: Belki. Kolezyuma benziyor. Kesin arenadır.

@Serious ufak tefek suikastlar falan olabilir ama abarttın iyice AC değil bu.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom