[SP] Pigrat Epic Battles

Users who are viewing this thread

Kral Faust said:
Başarılar,ama otomatik bir kral olacağımıza bir seçenek olsa Nebilmyaa krallığının kralı ol diye.Daha güzel olur öyle.

Haklısınız daha iyi olurdu ama ekipte ki tek kodcu benim ve o iş biraz beni aşar....

Fight01 said:
Başarılar.Hemen Bitmesini Beklerim Çok Güzel Bir Konu.

Saolun en kısa sürede bitirmeye çalışacağız...

Bi de modun çıkması biraz daha uzayabilir çünkü şehirleri yenilemeye karar verdik yeni düzen yeni binalar fln vs. Zaten mod konusu yeni açılmıştı hemen çıkmazdı mod bu da üstüne 1-2 hafta daha ekledi.... Ama elimizden geldiğince hızlı olacağız merak etmeyin.

Kardeş benim modda olacak yenilmezler modu bak bi istersen roll2 kardeş sen steeloyo söylede senin modunu mod listesine eklesin ozaman giren çok olur benden söylemesi :mrgreen:

2Roll said:
Ceza said:
2Roll said:
Saolun...

hacı noldu bizim develer filler?

Hani osmanlı var mı?

Anlamadım? Develer filler eklendi ve bu devletler hayali yani Osmanlı yok.

epic fail.

xxwolfcanxx said:
Kardeş benim modda olacak yenilmezler modu bak bi istersen roll2 kardeş sen steeloyo söylede senin modunu mod listesine eklesin ozaman giren çok olur benden söylemesi :mrgreen:

dimi dimi? Tıklanma rekoru kırar

Ceza said:
2Roll said:
Saol dostum..

haci senin bu konuşmaların bana bi yerlerden tanıdık geliyo, az kaldı..

Siz de yazıların sonunda nokta kullanıyorsunuz ondandır :grin: :grin: :grin:  :lol:  Ayrıca kibar olan,saygısızlığı sevmeyen herkesle karıştırılabilirim.

2Roll said:
Merak etmeyin bize ait olan şey de çok var fakat hepsini bir araya getirerek öyle koyacağız.
Kendinize ait şeyleri ne zaman birleştireceksiniz merak ediyorum, o kadar çok olduğunu da sanmıyorum. Hani osp dışında, başkka insanların emekleri dışında birşey görsek fena olmazdı.

Games_zps1983a676.png

[SP] Pigrat Epic Battles Modu Torem Games Tarafından Desteklenmektedir.

[size=10pt]
İletişim içi Bu Konuyu Ziyaret Ediniz

Back
Top Bottom