mount blade warband hileler(detay)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

cenk8181

Recruit
evet hilelerden en bilileni düşman askerlerini öldürme hilesi ctrl+alt+f4:
bu hilede meydan savaşı kale ele geçirme savaşı (vs.)bu hileyi kullanabilirsiniz bu hile tüm askerleri öldürmez oyuzden tekrar tekrar yaparak kazanabilirsiniz
diğer hile ise ctr+h ve ctrl+shift+h:
bu hilede ctrl+h hilesi karakterin savaştaki canını doldurur(not:hepsini doldurmaz belirli sayıda artırır)
ctrl+shift+h ise atınızın canını doldurur bu hiledede belirli sayıda artırır(anlıyacağınız depoyu fullemez )
karakter ekranında yapılacak hileler:
ctrl+x:bu hile karaktere 1000 tecrube kazandır limiti falan yoktur
ctrl+l:her basışınızda seviye atlarsınız(ama seviye 62 ye gelince bir kere daha basarsanız 2034 seviyeye gelirsiniz)(oyüzden lisans şart)
ctrl+w:bu hile sizin hünerlerinizi artırır sınırı yoktur
savaşta hızlı gidersiniz biyere çarparsınız ve at havaya kalkar(şaha)bunu istediniz zaman yapabilirsiniz ctrl+j sayesinde
ctrl+spacebar:bu hile zamanı hızlı geçirir zaman ve npcler hızlı bir şekilde hareket ederler
(ctrl+sol mouse hilesini bahsedmedim çünki herkes biliyo )
cheat menu hilesi güzel hiledir shift'e basılı tutup komut satırını acıp(Esc nin altındaki tuş)cheatmenu yazın ve enter a basın cheat menu yü aktif edmiş olursunuz
benden bukadar okudunuz için teşekkürler ve http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,113777.msg2744323.html#msg2744323 buradan cheatmenu ve diğer benim yazmadığım hileler orda yazıyor(not:kaynak orası değildir)

Ee,bunu yazmanın anlamı ne şimdi? Zaten kendin bile demişsin "başka bir rehber" var diye. Amaç?

Hileler gayet açık ve net. Parantez içine detay atmana gerek yok, zaten bu türden çok konu var ve seninki de o konular gibi. Ekstra bir özelliği yok. Bir de sabitlerde var zaten böyle bir konu. Zaten zaten asdassdfasfa. :grin:

merakli98 said:
Hileler gayet açık ve net. Parantez içine detay atmana gerek yok, zaten bu türden çok konu var ve seninki de o konular gibi. Ekstra bir özelliği yok. Bir de sabitlerde var zaten böyle bir konu. Zaten zaten asdassdfasfa. :grin:
Ben de onu ima ediyorum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom