[SP]Mount&Blade Warband Osmanlı Senaryosu ÇIKTI

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Yahu şu forumun saçma sapan tartışmaları, sidik yarışmaları hiçbir zaman bitmeyecek mi? Yıllar önce nasıl bıraktıysak hala öyle mübarek... Ama değişen bir şey var, sonunda adam gibi bir Osmanlı Modu çıktı! Emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum ve şükranlarımı sunuyorum.

kardeş oynda ustalaşana kadar hile kulancam hata olduğu gözüküyor indirmekten vazgeçtim hilede hata olmayan yok mu

Ben bu modu önceden oynamıştım. Daha sonra sildim. Bir süre sonra tekrar yükledim ancak nereye atacağımı bir türlü bulamıyorum. Yani Mount and Blade Warband diye klasör var ancak içinde sadece save game falan var. Steam dosyasında falan hiçbir şey yok. Yani oyunu nereye atmam gerekir?

batuhankara said:
Ben bu modu önceden oynamıştım. Daha sonra sildim. Bir süre sonra tekrar yükledim ancak nereye atacağımı bir türlü bulamıyorum. Yani Mount and Blade Warband diye klasör var ancak içinde sadece save game falan var. Steam dosyasında falan hiçbir şey yok. Yani oyunu nereye atmam gerekir?
Techno said:
Sen yanlış yere giriyorsundur şöyle olmalı;
C: veya D:/program files (eğerD: de ise bu geçerli değil) mount&blade warband/modules

Bu modda outdoor beatiuful land dosyasının yerine gelen müziğin adını söyleyebilecek var mı?
Yani bu dizindeki (C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\MountBlade Warband\Modules\Ottoman\Music) outdoor beatiuful land müziğinin adı. ???

ya bende şehirlerde tüfek satılmıyo bulamadım gitti kendi adamımı öldürüp elinden aldım harika bişi teke alıyo

Merhaba Osmanlı Modu indirip gerekli yerlere attım fakat kale veya şehir kuşattıgım zaman en son menüde devam et diyorum bana 10 akçe veriyor ve kesinlikle geçmiyor bu konuda bana yardımcı olur musunuz

mod süper ama şu tüfeği bi anlayamadım nereden satın alıcam? birde birşey buldum camiler ve tüfekler Fire and Sword'dan alma :grin: ama süper düşünce Muhteşem Yüzyıl, Fetih 1453 film - dizilerinden şarkılar süper mod oynuyorum bayadır |V|assallah Qharde$hym YaqI10 HanYy

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom