[SP]Mount&Blade Warband Osmanlı Senaryosu ÇIKTI

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
ninjaman1342 said:
Arkadasım Çok güzel Bir Mod Ellerine Sağlık Başarılarının Devamını Dilerim
Teşekkürler, sağ olasın.

DUYURU
Evet arkadaşlar senaryo üzerine tekrardan yoğunlaşmış bulunuyorum şuan ki kararım yabancı M&B Warband oyuncularına elimden geldiğince Osmanlı İmparatorluğunu tanıtmak.
Elbette bu konuda yardıma ihtiyacım var bir ekip oluşturmak istiyorum ilgilenenlere duyurulur.​

Evet arkadaşlar şuanda sıfır harita üzerinde çalışmalarımı başlatmış bulunmaktayım, tarihi konularda yardım edebilecek birisini arıyorum.

ender708 said:
ninjaman1342 said:
Teşekkürler, sağ olasın.

DUYURU
Evet arkadaşlar senaryo üzerine tekrardan yoğunlaşmış bulunuyorum şuan ki kararım yabancı M&B Warband oyuncularına elimden geldiğince Osmanlı İmparatorluğunu tanıtmak.
Elbette bu konuda yardıma ihtiyacım var bir ekip oluşturmak istiyorum ilgilenenlere duyurulur.​

Evet arkadaşlar şuanda sıfır harita üzerinde çalışmalarımı başlatmış bulunmaktayım, tarihi konularda yardım edebilecek birisini arıyorum.

hadi tarihçiyi de buldun hani kodlamacı? öyle txt yoluyla osmanlı falan tanıtması zor.

Ceza said:
ender708 said:
ninjaman1342 said:
Teşekkürler, sağ olasın.

DUYURU

hadi tarihçiyi de buldun hani kodlamacı? öyle txt yoluyla osmanlı falan tanıtması zor.
Kodlama konusunda az çok bilgim var, yardım edebilecek çıkarsa da onlardan destek alırız.
SpartacuSsS said:
Tarih İle İlgili Yardım Edebilirim .
Tarihi konularda ne kadar bilginiz var veya tanıdığınız bir tarihçi var mı ?
Bozaciiii said:
Aynen haci sizin için ms yolları göründü :razz:
ms ?

Dostum modu indirdim oynadım,ellerine sağlık çok güzel olmuş.Yeniçeri kaplamaları mükemmel.Ama harita bide şehir isimleri eksik kalmış ha bide yeni krallıklar.Başarılar  :smile:

Bozaciiii said:
Hadi bakalım rakibim ulen sana  :mrgreen:  :razz:
Seninkide çok güzel bu arada bu modu indirdim fakat winrardan çıkartınca hata veriyor bir yardımcı olurmusunuz?

Sultan_Mehmet_Han2 said:
Dostum modu indirdim oynadım,ellerine sağlık çok güzel olmuş.Yeniçeri kaplamaları mükemmel.Ama harita bide şehir isimleri eksik kalmış ha bide yeni krallıklar.Başarılar  :smile:
Sağ olasın, onların yapımına başlandı. :smile:
Bozaciiii said:
Dostluk kazansın. :smile:
KaanAyaz said:
Bozaciiii said:
Seninkide çok güzel bu arada bu modu indirdim fakat winrardan çıkartınca hata veriyor bir yardımcı olurmusunuz?
Rar şifresini yanlış girmişsinizdir.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom