[SP]Mount&Blade Warband Osmanlı Senaryosu ÇIKTI

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Bence osmanlıyı aşırı güçlü yapmışsın.Şimdiki savemde Nordların %80 Rodokların %90 nı işgal etmişler.Yakında Kergitede girecekler.:grin:

Sultan_Mehmet_Han2 said:
Bence osmanlıyı aşırı güçlü yapmışsın.Şimdiki savemde Nordların %80 Rodokların %90 nı işgal etmişler.Yakında Kergitede girecekler.:grin:

Harita eklenirse kim bilir dünyayı elegeçirirler :grin:

Sultan_Mehmet_Han2 said:
Satın aldım :smile: Şimdiki versiyonum 1.153 oh be oynuyabilicem :grin: Umarım en kısa zamanda atarsın kral olarak başlamayı
İyi oyunlar dilerim. :smile:
ageofcu said:
Şehabeddin Paşa'ya zırh veya hikaye düşünüyor musun?
Yakın zamanda senaryoyu geliştirmeyi düşünmüyorum büyük ihtimalle yeni bir zırh eklenmeyecek yada hikaye gelmeyecek.

Sana bir soru sorsam kızarmısın? Modun durumu ne çok sevdiğim bir moddu. Tam sürümü büyük bir heyecanla bekliyorum.

ender708 said:
Kalpsizxxx said:
Sana bir soru sorsam kızarmısın? Modun durumu ne çok sevdiğim bir moddu. Tam sürümü büyük bir heyecanla bekliyorum.
Hocam senaryoda hiç bir ilerleme yok, modu geliştirmeyi düşünmüyorum.

Hayaller yıkıldı. :smile: Canın sağ olsun.

Kalpsizxxx said:
ender708 said:
Kalpsizxxx said:
Hocam senaryoda hiç bir ilerleme yok, modu geliştirmeyi düşünmüyorum.

Hayaller yıkıldı. :smile: Canın sağ olsun.
Kalpsizxxx said:
Bencede ama. Kendi bilir.
Bozaciiii said:
Hacı geliştir projeyi hedeflerin büyük olsun.
Şimdi geliştir diyorsunuz fakat bu konularda gerçekten de ilerlenebilecek bir konu yok insanlar gerçekten de büyük bir emek harcıyor istisnalar hariç herkes çok küçük bir şeymiş gibi görüp küçümseyip egolarını tatmin ediyor[sadece mount&blade projelerinde değil] bildiğiniz üzere bu projeleri gönüllü olarak yapıyoruz her hangi bir maddi  çıkarımız yok aldığımız sonuç bir avuç dolusu küfür, hakaret oluyor zaten emeğe saygı gösteren has 5-10 kişide olmasa bu tür projelere hiç vakit harcamam direk 3D modelleme ile bir online oyun projesine katılırdım lakin yapmadım belli miktar tecrübe edinip, belli bir miktar zaman ayırıp - yardım edip elimi çektim zaten o dönemlerde de bu sınav sistemi yüzünden pek fazla ilgi gösteremedim bilgisayar başında olduğumda zamanlarda da sevdiğim oyunları kendi çapımda geliştirdim gerçekten de ben bu moda emek harcadım ortaya en azından bir şey koydum dediğim projeleri yayımladım yada küçük modellemeler yaptım başlarda da söz ettiğim gibi artık bu tür oyun geliştirme projelerini bırakacağım (oyun çevirileri hariç) direk kendimi geliştirmeye adayacağım... Hazır olduğum zamanda gerçek bir projeye başlayacağım.. ayrıca destekleriniz için teşekkür ederim.

Vay be, kırk yıl uğraşsam yapamazdım böyle birşey. Sadece bunu değil, daha basit modları da yapamam. Çünkü bu konuda yeteneğim yok. Lakin programlama dilleriyle aram biraz iyidir. Oralardan bunu düşünerek ne kadar zor olduğunu tahmin eder gibiyim. Herneyse; aslında mod mükemmel ellerine sağlık. Çok büyük iki hata var, göze pek çarpmamış. Oyunda yahut modda değil. İlk hata: hotfile linki ^^. İkinci hata ise; Svadia krallığının dönüştürülmesi. Çünkü en güçlü krallık oydu. Yani böyle pek zevki kalmayacak gibi. Mesela beni Svadian Şovalye'lerine karşı aşırı bir zaafım vardır. Hele ellerindeki blokla durdurulamayan seher yıldızları ve ağır zırhlı ve kolay kolay ölmeyen "ağır hücum atları" ile ortalığı resmen biçiyorlar. Sarranid ya da Khergitler çevirilebilirdi bence. Dediğim gibi mod süper, sadece (kendi açımdan diyorum kimse alınmasın) Hani Svadia yerine başka bir krallık olsaydı daha kolay olurdu. :smile: Bir de hotfile şu an 60'lık bir hızla indiriyor bu da bu dosya için 2 saat gibi bir süre. İlla bu senaryoyu edinmek için hotfileden premium almam gerekecek. Yoksa inene kadar ya zaman aşımına uğruyor, ya yarıda donuyor. Ya da arşiv bozuluyor. Herneyse, emeğin için teşekkürler güzel insan. Hayatında ve sanal hayatında başarılar dilerim.

(Bu kadar şeyi kim okuyacak inanın ben de bilmiyorum) ^^

ender708 said:
Sultan_Mehmet_Han2 said:
Satın aldım :smile: Şimdiki versiyonum 1.153 oh be oynuyabilicem :grin: Umarım en kısa zamanda atarsın kral olarak başlamayı

Teşekkürler de,şu moda harita eklesen bide kral olarak başlama yapsan keşke mükemmel olur mod tadından yenmez :sad:

scoprin said:
elinize sağlık hemen indiriyorum keşke harita değişik olsaydı ama güzel yinede başarılar
Teşekkürler, yeni harita gelmeyecek.
smeagol343 said:
Vay be, kırk yıl uğraşsam yapamazdım böyle birşey. Sadece bunu değil, daha basit modları da yapamam. Çünkü bu konuda yeteneğim yok. Lakin programlama dilleriyle aram biraz iyidir. Oralardan bunu düşünerek ne kadar zor olduğunu tahmin eder gibiyim. Herneyse; aslında mod mükemmel ellerine sağlık. Çok büyük iki hata var, göze pek çarpmamış. Oyunda yahut modda değil. İlk hata: hotfile linki ^^. İkinci hata ise; Svadia krallığının dönüştürülmesi. Çünkü en güçlü krallık oydu. Yani böyle pek zevki kalmayacak gibi. Mesela beni Svadian Şovalye'lerine karşı aşırı bir zaafım vardır. Hele ellerindeki blokla durdurulamayan seher yıldızları ve ağır zırhlı ve kolay kolay ölmeyen "ağır hücum atları" ile ortalığı resmen biçiyorlar. Sarranid ya da Khergitler çevirilebilirdi bence. Dediğim gibi mod süper, sadece (kendi açımdan diyorum kimse alınmasın) Hani Svadia yerine başka bir krallık olsaydı daha kolay olurdu. :smile: Bir de hotfile şu an 60'lık bir hızla indiriyor bu da bu dosya için 2 saat gibi bir süre. İlla bu senaryoyu edinmek için hotfileden premium almam gerekecek. Yoksa inene kadar ya zaman aşımına uğruyor, ya yarıda donuyor. Ya da arşiv bozuluyor. Herneyse, emeğin için teşekkürler güzel insan. Hayatında ve sanal hayatında başarılar dilerim.

(Bu kadar şeyi kim okuyacak inanın ben de bilmiyorum) ^^
Teşekkürler tamam kabul ediyorum Hotfile fazla hızlı değil fakat hesabım vardı Hotfileye bende başka site aramadan direk Hotfile'ye uploadladım gerçekten de indirme zor oluyorsa alternatif link eklerim, birde Svadya'ya eklenmesi Kergitlere eklenmesi kişiden kişiye değişir herkesin zevki farklıdır mantığı :smile: Sarranid diyeceğim ama çöl ortamı kaleleri filan uymuyor, Kergitler desem olabilir aslında ama benimde Kergitlere ayrı bir zaafım var o yüzden Svadya daha uygun geldi hem haritanın en ortasında diye. :smile:
Sultan_Mehmet_Han2 said:
ender708 said:
Sultan_Mehmet_Han2 said:

Teşekkürler de,şu moda harita eklesen bide kral olarak başlama yapsan keşke mükemmel olur mod tadından yenmez :sad:
Sağ olasın fakat yeni harita gelmeyecek. :smile:

ender708 said:
Sultan_Mehmet_Han2 said:
ageofcu said:
Yakın zamanda senaryoyu geliştirmeyi düşünmüyorum büyük ihtimalle yeni bir zırh eklenmeyecek yada hikaye gelmeyecek.
Yeni bir zırh beklemiyorum. Şehabeddin Paşa çıplak dolaşıyor.

ageofcu said:
ender708 said:
Sultan_Mehmet_Han2 said:
ageofcu said:
Yeni bir zırh beklemiyorum. Şehabeddin Paşa çıplak dolaşıyor.
Aslında zırh eklemiştim fakat sonradan senaryoya zırhı eklemeyi unutmuşum eğer onu tahta çıkarmak isterseniz siz zırh alacaksınız. :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom