[SP]Mount&Blade Warband Osmanlı Senaryosu ÇIKTI

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Sevgili kardeşim  bak nolur bir  osb  anadolu haritası felan bul ona yap native güzel olmuyor ! 2. soru deniz savaşları varmı yoksa ekle kolay!

kelimedelisiyiz said:
Sevgili kardeşim  bak nolur bir  osb  anadolu haritası felan bul ona yap native güzel olmuyor ! 2. soru deniz savaşları varmı yoksa ekle kolay!
Anadolu'nun bulunduğu bir map eklemeye çalışacağım tamam bu arada deniz savaşları ekli değil eklemeye çalışacağım.

SuqLaT said:
kto 2 hepimize hayırlı uğurlu olsun.

Dostum Kto 2-3-4 Fark etmez.Sonunda Osmanlı Modu çıkacak Ona Bakın... :grin: Adamlar Uzay çağında mod yapıyo biz hala osmanlı.. :grin:

İLK ELEŞTİRİ BENDEN OLSUN DEİŞTİRMİŞKEN TÜM ŞEHİR KALE VE KÖY ADLARINI DEİŞTİRMEK GEREKİRDİ 2.Sİ BAŞLANGIÇTAKİ ZIRH KASK BİDE ELDİVEN VARDI HERALDE ONLARI VERMEMEN GEREKİRDİ SIFIRDAN BAŞLIYAN Bİ ADAM DİNAR KASIP ONA KIYIP O ZIRHLARI PARAYLA ALMALIYDI BAŞLANGIÇTAN HİLELİ BAŞLANIYOR HİLESİZ OYNAMAK İMKANSIZ OLUYOR BU DURUMDA 3.SÜ PEK Bİ EKLENTİ GÖREMEDİM 1 DAKİKA BELKİ OYNADIM BELKİ OYNAMADIM GÖRDÜĞÜM KADARIYLA BETA BİLE ZOR DENEBİLCEK Bİ DURUMDA MOD BAKTIKCA GÖRÜŞLERİMİ YAZMAYA ÖZEN GÖSTERECEĞİM.OYUNA DÖNDÜM BAKDIM AKLIMDAYKEN
YAZAYIM DEDİM  İNGİLİZCE METİNLER VAR 4 5 ADET ONLARI DÜZELTEBİLİRDİN ÇEVİRMİŞKEN HAYDUT İSİMLERİNİ DEİŞTİREBİLİRDİN BU ARADA OSMANLIYI BİRAZ DAHA GÜÇLÜ YAPMIŞ OLMAN GÖZDEN KAÇMADI YAPMIŞKEN 3 4 ŞEHİR DAHA EKLESEYMİŞSSİN.AT VE KALKANLARDA ALINTI YAPMIŞSSIN BELLİ OLUYOR BAZILARI HALEN İNGİLİZCE EKSTRA HİÇBİRŞEY EKLEMEMİŞSSİN SADECE SANCAK DEİŞTİRİP ASKER ADLARINI DEİŞTİRİP 7 8 ZIRH KILIÇ YAPIP ONLARA GİYDİRMİŞSİN 1 2 ŞEY DAHA VAR AMA  YAZMAYA GEREK DUYMADIM EMEK VERMİŞSİN AMA ELEŞTİRİLERİMİ OKUDUGUMDA BERBAT Bİ MOD OLMUŞ ... BANA GÖRE EN AZINDAN.ALINTI YAPMIŞSIN BİRDE ATEŞ KILIÇDAN SANIRSAM.. 

Hevesini kaçırmak istemem ama biraz daha item ... ekleye bilirdin üstteki arkadaşın dediği gibi ing kelimeler var onları düzeltebilirdin yinede iyi.
ama daha iyisi olabilirdi

KArdeş bak eksikleri söylüyüm
Map ekle
Harita ekle (Yalnız böle dandik gözükmesin çölde savaşa giriyom sanki kayanın üzerindeymişsinb gibi gözüküyo)
Deniz savaşları.Birkaç item daha
Diğer ülkeleride ekle (mısır , yunanistan belgrat felan işte)

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom