[SP]Mount&Blade Warband Osmanlı Senaryosu ÇIKTI

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Modu kendime göre editliyorumda grup kapasitesi oyunun başında bile 250 oluyor bunu değiştirmenin yolunu bir türlü bulamadım yardımcı olabilecek birisi varmı ?

Red Dead said:
Modu kendime göre editliyorumda grup kapasitesi oyunun başında bile 250 oluyor bunu değiştirmenin yolunu bir türlü bulamadım yardımcı olabilecek birisi varmı ?
tweakmb indir. Çok kolay bir şekilde bunların hepsini halledebilirsin.

razor06 said:
hana veya şehir meydanına hep gittigimde yoldaşlarımdan lezait hep yanımda oluyo bunu nasıl engellerim ?
Engelleyemezsin , o bir özellik özel koruman gibi.

Black Dead said:
razor06 said:
beyler fatih sultan mehmetin bize tahtı bırakması gibi bi mevzu varmı oyunda
Niye oğlu musun?

razor06:Benim adım Sofu Beyazıd  :grin:

Ne yazık ki öyle bir durum yok.Ama onun yerine taht varisini başa geçiririsin.Kadın karakter açıp evlenebilirsin de.

''Ben başa geçeceğim illa'' dersen ya kendi krallığını kurup osmanlıyı yok edersin,ya da M&B:Ateş ve Kılıç alıp orada senaryoyla başa geçersin.

FiraVun said:
Yine bir Recruit'e ters cevap verme vakası :???:

Recruitleri koruma derneği mi açsak,onları korusak,ters cevap verenleri terslesek,kızanlara aynen karşılık versek...

Kafamda deli sorular  :mrgreen:

Türküm:D said:
Radamon said:
T-Bag Bagwell said:
SaNTa252 said:
Mod 1.158 veya 1.160 için de uyarlanacak mı acaba ?
Hayır.

Kardeşim mod 1.158 de çalışıyor ben çalıştırmıştım.  :shock:
Hayır çalışmıyor farklı textureler gibi bir takım hata lar veriyo mod 1.153 uyarlı

Bende hiç vermedi.Fatih Sultan Mehmetin kıyafeti sıkıntı oluyor sadece,rarda verdiği troop.txt dosyası ile normal tropp.txt'yi değiştirdim.

incili arwa said:
Türküm:D said:
Radamon said:
T-Bag Bagwell said:
SaNTa252 said:
Mod 1.158 veya 1.160 için de uyarlanacak mı acaba ?
Hayır.

Kardeşim mod 1.158 de çalışıyor ben çalıştırmıştım.  :shock:
Hayır çalışmıyor farklı textureler gibi bir takım hata lar veriyo mod 1.153 uyarlı

Bende hiç vermedi.Fatih Sultan Mehmetin kıyafeti sıkıntı oluyor sadece,rarda verdiği troop.txt dosyası ile normal tropp.txt'yi değiştirdim.
Çalışmıyor bunu bilsin yeter farklı farklı hatalar veriyor.
Edit: Sonra deniyicek bilmem ne hatası diye farklı konu açacak mod 1.153 uyarlı siz onda deneyin.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom